Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Stucao ili ne kako neko može da koristi taj tw launcher, izgleda :S: Juče sam video lika sa s4 gugl editon (verujem da je takvog kupio), bombona kako radi.
Najveći problem samih tw aplikacija je što se samo budže, nisu napisane iz početka još od prvog sgs-a.
 
Poslednja izmena:
Sjecka skrol izmedju homescreen-ova, i Phone opcije. Nista drugo
 
Stucao ili ne kako neko može da koristi taj tw launcher, izgleda :S: Juče sam video lika sa s4 gugl editon (verujem da je takvog kupio), bombona kako radi.
Najveći problem samih tw aplikacija je što se samo budže, nisu napisane iz početka još od prvog sgs-a.

Na telefonu, bih se možda i složio...ali na tabletu, govorim o note 10.1, nikako.
Bio sam i sam kritičar TW-a, dok nisam uzeo note 10.1, i posle 5-6 meseci korišćenja, itekako sam se navukao na multiwindow i S note. Novije opcije koje su se pojavile na S4 ne bih komentarisao jer ih nisam ni koristio. Volim AOSP look, koristim stock i CM i na N7, HoX i mini2, ali planiram nabaviti Note III ili možda naslednika Note 10.1, baš zbog TW i opcija koje su meni bile itekako korisne...
 
Ja ne znam kako neko moza da koristi i jede meso...
Ja ga ne podnosim, ne jedite ga ni vi!
 
Pardon, mislio sam na S4.

Na note 2 4.1.2 stock radi bolje od 4.2.2 na S4. Zasto, nemam pojma.

I nikada nikada nikada ti nije secnuo nijednom? Odlika je to touchwiz-a. Pa ono. Kod mene radi radi radi i onda secne jednom u minut. Doduse S2, ali TW je TW.
 
Svako ko kaze da mu ne zalaguje nikada laze. Meni S4 laguje i to je tako.
 
I nikada nikada nikada ti nije secnuo nijednom? Odlika je to touchwiz-a. Pa ono. Kod mene radi radi radi i onda secne jednom u minut. Doduse S2, ali TW je TW.

Nisam to ni mislio, sjecka SVAKI touchwiz samo sto na Note 2 manje to vidim nego na S4. Probao sam tri Note 2-jke osim moje i dvije S4.

Zato sam i napisao prvi post.
 
Svako ko kaze da mu ne zalaguje nikada laze. Meni S4 laguje i to je tako.

Nemoj tako,ne gleda svako istim ocima. Ja kad sam pisao o kameri na s3 kad se tek pojavio da laguje ili jos bolje stuca prilikom pomeranja svi su pitali sta gde kako. Al eto ja video i jako mali broj ljudi. 99% ljudi nije obracalo paznju. I TAKO...
 
Nisam to ni mislio, sjecka SVAKI touchwiz samo sto na Note 2 manje to vidim nego na S4. Probao sam tri Note 2-jke osim moje i dvije S4.

Zato sam i napisao prvi post.

Slažem se da bolje radi. Samo kažem ovde je priča da ne secka. Shatro za N2, Emix za S4. Oni kažu da ne secka. No dobro Shatro se možda ne opterećuje time, pa možda ni ne skrola puno u HS-u. Kod Emixa sve što kupi, to je savršeni primerak ili su mu čudesne ruke, pa uključi neki boost :D
 
Iskreno, kada sam koristio GNexus ni ta brzina rada ne moze da se poredi sa ios-om.. a da ne pricam S2, S3 (i slicni) ili slabiji telefoni. Tako da je svaki Android osim Nexus-a po malo lagdroid :d ali nema veze, trenutno bolji os sa toliko mogucnosti ne postoji :)
 
Poslednja izmena:
Ma nikad nisam rekao da je sve sto kupim savrseno i bez mana.
Samo kazem nisam imao lag.
Mozda ima ja ne mogu 100% da tvrdim ali nisam primetio. Ne mogu da kazem da imam nesto sto nemam. Svako ko zeli moze da uzme telefon i isproba nije problem.

Desi se kad koristim Chrome i otvorim neki zahtevniji sajt da zakoci da "preskoci" skrol... ali u meniju mi se nije desilo.
Ja nemam razloga da izmisljam.
 
To sa chromom i ja imam problem. Kad ga skrolujem nadole zatrese se ekran i pocepa se sranica. To mi je od zadnjed updatea.
 
Nemoj tako,ne gleda svako istim ocima. Ja kad sam pisao o kameri na s3 kad se tek pojavio da laguje ili jos bolje stuca prilikom pomeranja svi su pitali sta gde kako. Al eto ja video i jako mali broj ljudi. 99% ljudi nije obracalo paznju. I TAKO...

Ima i toga ali vecina kuje svoj telefon u zvezde. Malo realbosti nije ba odmet.
Inace, ako nista drugo, cesto se desava da zalaguje prilikom spustanja notification bara.
 
Iskreno, kada sam koristio GNexus ni ta brzina rada ne moze da se poredi sa ios-om.. a da ne pricam S2, S3 (i slicni) ili slabiji telefoni. Tako da je svaki Android osim Nexus-a po malo lagdroid :d ali nema veze, trenutno bolji os sa toliko mogucnosti ne postoji :)

Bravo, to je ukratko suština cele priče.
A sa obzirom na razudjenost Android platforme (verovatno) nikada se i neće promeniti situacija.
Sve ima svoje prednosti i mane, nema savršenoga uredjaja i sistema jelte.
A i da se može napraviti, tek onda se nikada ne bi pojavio na tržištu :)
 
Ima i toga ali vecina kuje svoj telefon u zvezde. Malo realbosti nije ba odmet.
Inace, ako nista drugo, cesto se desava da zalaguje prilikom spustanja notification bara.

Desi se sa zavesicom ako nakrca brdo notifikacija.

@djilkosh- opterecujem se seckanjem i te kako, ali to kod ovoga nema. Vrtis home screenove kolko hoces i jednostavno ne secka. Nigde do sad nisam video da je neko pomenuo da secka tw dok saltas ekrane. Evo snimicu ti klip i okacicu ti. I da, stvarno ne mozes da poredis TW na S2 sa duplo manje rama, duplo manje jezgara i dosta manjim taktom. Nebo i zemlja. Bicikla i motor.
 
Poslednja izmena:
uuuu đilke šta ti reče za esdvojku... :D
 
@shatro, evo vidis sta kaze Uros za N2, a evo i ostali koji imaju ili su koristili S4. Ja ga jednom u nedelju dana procackam (mada sve zavisi kada se vidim sa drugaricom) i secka, pa secka. Spomenuo sam samo da razumem na S2 da se vidi, iako ni tu nema opravdanja. S4 secka, pa secka. To me niko nece ubediti. A ako me put povede u CG, moram otici do Emixa da vidim kako to radi :)
 
U dva navrata imao N2, lag itekako prisutan na oba primerka.
 
@shatro, evo vidis sta kaze Uros za N2, a evo i ostali koji imaju ili su koristili S4. Ja ga jednom u nedelju dana procackam (mada sve zavisi kada se vidim sa drugaricom) i secka, pa secka. Spomenuo sam samo da razumem na S2 da se vidi, iako ni tu nema opravdanja. S4 secka, pa secka. To me niko nece ubediti. A ako me put povede u CG, moram otici do Emixa da vidim kako to radi :)

Uros je rekao za s4, a i vise ne znam sta ko o cemu prica. Mob se desi da u nekoj aplikaciji secne ili zapne, ali pri saltanju homescreen-ova nema. Zato mi se i svidja ovaj telefon. Snimicu pa mi recite gde je to seckanje, mozda sam ja corav, ko zna :/
 
brate čovek kad čita tvoje postove pomisli da je note2 spejs šatl :D a ispada da ti se sviđa jer ne secka scroll homescreenova :D :D
 
Da ponovim, S4 sa svojim stock romom radi losije od Note 2 sa svojim stock romom. Dakle kad se oba telefona izvade iz kutije upale i koriste. Ja nisam rekao da note 2 nema laga ako je neko od vas tako razumio. Ovo sto sam iznio je moje iskustvo na osnovu koriscenih 2-3 note 2 telefona i 2 galaxy-ja s4.

Over&Out.
 
brate čovek kad čita tvoje postove pomisli da je note2 spejs šatl :D a ispada da ti se sviđa jer ne secka scroll homescreenova :D :D

Evo da i ja potvrdim da note 2 radi kao sat. Imao i stojim iza toga. Takodje probao i sgs4 al note2 je za njega pojam. Kako zasto ne znam.
 
Ma ko normalan na s4 drzi samsung rom :d Kod mene bi letelo odma, kakva je ono grdoba od UI-a, kada sam ga cackao imao sam neopisivu zelju da se ispovracam. Javite samsungu da je Apple trazio svoj UI iz 2007 nazad :S:
 
Poslednja izmena:
Da ponovim jos jednom. Moj S4 ni da pomisli na lag.

Moze sad da se obrise ovaj offtopic pa da se vratimo na stranicu br. 2.
 
Ma zezam se ja :)
Nego jel moguće da 90% ljudi ne razlikuju lag od seckanja?
 
brate čovek kad čita tvoje postove pomisli da je note2 spejs šatl :D a ispada da ti se sviđa jer ne secka scroll homescreenova :D :D

To mozda ti možeš da pomisliš, ja sam samo odgovorio djilkoshu da nema tog seckanja koje on pominje, ne znam odakle ti to sto pominješ. Ako si iz mojih postova to izvukao, onda je tebi mnogo dobro u životu.

Slažem se sa emixom da se odradi delete poslednje 4 strane. Komplet, jer je sve spam najgori.
 
Nazad
Vrh Dno