Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Nemam pojma, ja samo preko weba pišem i nikakav problem. Tapatalk nikad nisam instalirao u životu x)
 
Ovo za muziku je isto sto ima lg g2.. ? To je kao ugradjena mogucnost s800cipa.. Bice zanimljivo pogledati taj 4k video,nisu jos ispeglali video ni na full hd a srljaju napred..
 
Previse mi to nadrealno. Ako se bar nesto od ovih glasina obistini eto meni troska. Kao i ona kamera sa s4 zooma sa sve ios. Ma idi begaj. Pa sta vise da ocekujes od telefona. Jel to cujem xenon :D
 
Sto? S800 je ocigledno dovoljno mocan za dosta toga pa i 4k video samo sto se ta rezolucija tv-a tek pojavila ali nemam nista protiv da se sve ubrza ;) A 4k kamkorder bi mozda mogao da omoguci lossless zoom..

A S800 ocigledno moze da reprodukuje 24-bit/192kHz samo sto takve flac fajlove nema smisla slusati bez skupljih i boljih slusalica :) Ma i obican 44kHz flac je dovoljan za 99% korisnika (mislim da Power AMP podrzava 96kHz ali da bi cuo razliku moras da slusas sa odlicnim slusalicama inace takvi fajlovi dzaba zauzimaju memoriju).
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da ce svejedno biti neka baja koja ce mi izbiti pare iz dzepa. Note je uvek bio ono sto je sgs trebao da bude. Samo su se do sada ovi tesili da je prevelik pa su navodno uzimali losiji tel sa manjim ekranom. Sad je razlika u velicina minimalna a u hw ce da bude i te kako a razlika u parama minimalna.
 
Nema se para da se izdvoji za krsteni FHD TV, a davace se hiljade eura na 4k TV. Ajde molim te.
 
Pa ako tako gledas onda bar 50% vlasnika smart telefona u Srbiji ne treba da ima ni Huawei G300, k'o sto neko rece, niko nista ne radi, sa 30+ godina lencare, blenu po kaficima i trose novac roditelja, stekaju se u javnom prevozu a u dzepu fon od 300+ evra :) Ako tako gledamo ni 1080p standard nije trebao da stigne u Srbiju :d a 4k ce za par godina u svetu postatu standard, od necega mora da se krene a ja 4k kamkorder vidim kao priliku za lossless zoom npr.
 
Ne smem ni da pomislim koliko ce da zauzme 4k video :D a imas 9GB slobodno u telefonu :D Bez kartice od barem 64GB nistaaa.
 
Ja mislim da oci nebi valjalo navici na nesto vise od 1080p. Ja od prvod filma kog sa skinuo i sagledao u full hd rezoluciji vise nikad ne sagledah nista ispod 720p. Pobacao i razdelio preko 300 dvd ripova. Tako bi i ovde bilo. Da ja corim u 720p ekran. Svasta. Ako nije full hd necu ni da ga gledam. Da zamaram oci :D
 
Ne smem ni da pomislim koliko ce da zauzme 4k video :D a imas 9GB slobodno u telefonu :D Bez kartice od barem 64GB nistaaa.

I da zauzima mnogo memorije i da srce bateriju i greje fon ko lud ali eto onda sanse da promene bar kolicinu interne memorije sa smesnih 16/32 na bar 64Gb + jos vece micro sd a i da se uposle silna jezgra na 2Ghz+, da ne ispadne da je takva sirova snaga potrebna za surf, chat i angry birds :d
Sve ovo zvuci nerealno ali sta bi rekao pre 3 godine na to da ce prosecan flagship imati 4 jezgra na 2,3Ghz, 5'' 1080p displej, 2Gb rama..? tada bi to bilo ''ma daj bre, kome to treba'' a danas bez svega ovoga neki model bi bio fail :d
 
Poslednja izmena:
To nije kraj, onda 4k 120 fps za slow motion :d :d
 
Ne smem ni da pomislim koliko ce da zauzme 4k video :D a imas 9GB slobodno u telefonu :D Bez kartice od barem 64GB nistaaa.

Najjeftinija verzija N III ce biti ona sa 32GB prema informacijama sa sammobile.
16GB verzije nece biti.
 
Poslednja izmena:
Super znači odrapice cenu, jer je to 32gb bla bla bla. Stavi ti meni 16 lepo naplati manje 50-100$ a ja ću se snaći sa karticom.
 
Super znači odrapice cenu, jer je to 32gb bla bla bla. Stavi ti meni 16 lepo naplati manje 50-100$ a ja ću se snaći sa karticom.
TouchWiz је све већи и већи, кол'ко би места остало на 16GB верзији :D Ако повећају минималну значи да ће повећати и максималну уз исту цену што значи померање нагоре целе серије, оно што би Apple одавно требало да уради са својим уређајима, поготово што за разлику од Galaxy серије немају могућност проширења картицама.
 
Neka oni povećaju kapacitet baterije i optimizuju TW da lepo radi(mogli bi i da ga izbace), a lako ćemo sa 4K i sličnom boranijom...
 
Nece taj TouchWiz nikad raditi kako Bog zapoveda. 4 godine ne mogu da ga srede.
 
Ja ne znam stvarno o čemu pričate, na n7100 radi vrhunski i sto se mene tiče ne treba nigde da ide tw. N2 i S4 rade bas kako treba
 
Note2 sam jako malo koristio (probao par sati da vidim kako ce mi stojati velicina da li da ga kupujem ili ne), a S4 uzeo od drugarice, stucao pri skrolu na homescreen-u... Razocarao se. Toliko moj S2 ne secka, a ni N2 kada sam ga koristio.
 
N2 je jako poseban uredjaj :D. Ko ga je imao duze od par meseci zna o cemu pricam. Jos uvek me prodje milina kad se setim koliko je dobro radio u mom posedu. Naj kompletniji uredjaj koji sam ja ikada koristio a bilo ih je jako dosta. Sad cekam ovu trojcicu da vidim kakog je sastava pa da prelomim. Kupiti il ne kupiti,pitanje je sad.
 
Note2 sam jako malo koristio (probao par sati da vidim kako ce mi stojati velicina da li da ga kupujem ili ne), a S4 uzeo od drugarice, stucao pri skrolu na homescreen-u... Razocarao se. Toliko moj S2 ne secka, a ni N2 kada sam ga koristio.

Taj s4 je zezao nesto, jer dva bliska druga imaju s4 (beli i crni) i rade kao sat, nikakvog stucanja. Najgore kad se tako sire dezinformacije i ljudi posle pomisle da je to istina. Tw je od n7100 ispeglan i radi odlično. I na s3 nije bilo nikakvog stucanja kad se skroluje.
Note 3 cu da preskočim jer je dvojka i dalje sam vrh, a za cetvorku cu da se isprsim :) (sem ako neko ne izbaci slican uređaj pa da malo promenim proizvođača)
 
Koji god s4 da sam cackao stucao je pri skrolovanju home screen-a(par komada kod operatera i jedan od druga).
Moj note 2 je stucao i sa custom romom,jedino je nova launcher vadila malo situaciju,ali reci da je TW ispeglan je smesno,najblaze receno.
Tek ovaj Optimus G koji koristim radi neverovatno smooth,kao nexus ili iphone.
 
Taj s4 je zezao nesto, jer dva bliska druga imaju s4 (beli i crni) i rade kao sat, nikakvog stucanja. Najgore kad se tako sire dezinformacije i ljudi posle pomisle da je to istina. Tw je od n7100 ispeglan i radi odlično. I na s3 nije bilo nikakvog stucanja kad se skroluje.
Note 3 cu da preskočim jer je dvojka i dalje sam vrh, a za cetvorku cu da se isprsim :) (sem ako neko ne izbaci slican uređaj pa da malo promenim proizvođača)

Ja ovo ponavljam vise od godinu dana na forumu.
Apsolutno nikakvog "stucanja" ili usporavanja nisam imao ni na S3 a pogotovo S4. Jedina stvar je sto se dealer samo prvi put nakon ukljucivanja uredjaja malo duze ceka ali to je sekund.
Nikakve druge bagove ja sa S3 i S4 nisam imao. Mora da ja koristim neke specijalne verzije.
 
Poslednja izmena:
ja sam na s3jci imao.. cisto kada se vec prica ko ima a ko ne :D
 
Ja ovo ponavljam vise od godinu dana na forumu.
Apsolutno nikakvog "stucanja" ili usporavanja nisam imao ni na S3 a pogotovo S4. Jedina stvar je sto se dealer samo prvi put nakon ukljucivanja uredjaja malo duze ceka ali to je sekund.
Nikakve druge bagove ja sa S3 i S4 nisam imao. Mora da ja koristim neke specijalne verzije.

Dialer je drugo, on se pali malo duze al posle je u memoriji, a i ima aplikacija da uvek bude u memoriji tako da ne postoji ni taj lag a ni u porukama. Za ovo sto pricaju iznad nemam pojma odakle im. Sad jos treba da snimam kako radi telefon. Nikakvog štucanja nema.
 
Da ne pricamo o TouchWiz-u i da nisam u tolikom dodiru sa Samsung telefonima (kao i svi sto jesmo, jer ih ima najvise) poverovao bih. Ovako, znam da je to tako. Svi moguci koji su radili review S4 su rekli da secka skrol na homescreen-u.
 
Nazad
Vrh Dno