Šta je novo?

jednostavan sajt sign in/log in/ baza podataka, gde hostovati

nesic1

Čuven
Učlanjen(a)
07.08.2008
Poruke
7,210
Poena
570
mlatim se sa ovim ceo dan i nesto mi ne uspeva, dakle hocu da napravim jednostavan sajt gde ima strana za registrovanje, prijavu i sve to da se cita iz baze podataka, nasao sam neke primere na internetu, i mislim da je u hostu problem, dakle moze li neko da mi preporuci neki FREE host sajt gde bih mogao da uploadujem i da sve to radi? koliko sam video to se radi pomocu php/mysql-a? dakle za pocetak neki free host pa da vidim kako ide dalje

hvala
 
000webhost sam koristio i to mogu preporučiti, mada ostali imaju bolje predloge sigurno. Jel ti radi sajt na localhostu?
 
eto vidis to nisam probao, nego sam odmah okacio sajt sad cu da skinem macromedia dreamveawer 8 pa da se pozabavim,
 
ima li negde da se skine neki template sa bazom i register/login stranom?
 
Probaj Wordpress.
Doduse to nije template, vec kompletan CMS, ali je jednostavan i verovatno ce ti zavrsiti posao
 
hvala, sad cu i njega da probam, probao sam 2 verzije dreamveawera i ni jedna nema izgled kao ne jednom tutorijalu koji sam nasao, ova moja nema pola naredbi
 
Ne treba ti DW za tako nešto, gubiš vreme. Kod možeš kucati u Notepad++ ili Sublime Text (može i običan Notepad), a potreban ti je i lokalni webserver (guglaj WAMP)
 
instalirao sam WP sve ok, bas je laka instakacija, klik klik klik i gotovo sve sam podigao povezao bazu ali nisam znao kako da je iscitam posle facepalm.gif

wamp sam skinuo, i dok se skidao u medjuvremenu sam resio problem, sada da idem dalje sa izgradnjom :) vidim da je lakse kada se sredi sajt, testira se sve lepo u wamp-u i ako radi sve uploadujem ga lepo i to je to :)

hvala na odgovorima
 
Nazad
Vrh Dno