Šta je novo?

da li je dobro napajanje za ovu konfiguraciju.

mislioc

Cenjen
Učlanjen(a)
15.06.2013
Poruke
2
Poena
151
E ovako uzeo sam danas racunar od bc grupe i stiglo mi na kucnu adresu.Pre toga sam uzeo konfiguracije i isao tu do prodavnica po Novom Sadu.Ono sto je interesantno je da su mi negde rekli da je veoma opasno uzeti kinesko napajanje sa ovakom konfiguracijom i kako ''oni imaju bolje'' i onda mi ponudio blue berry kineski koji je gori od ovoga.

ja imam cini mi se LC POWER LC600H 12 v2.31 12cm Fan

Intel i-5 3470

radeon 7850 2GB

maticna: ASUS P8H61-M LX3


ram 8GB.


Posto nasluso sam se prica kako je ovo opasno.A kad sam nazvao ove sto su mi prodali komp kazu nikad problema nisu imali i da ne bacam pare na napajanje jer je sasvim ok.Sad, logicno bi bilo da mi oni ponude neko skuplje to bi islo njima u korist, a lik mi rekao suprotno pa sam ipak uzeo takav kakav jeste u ponudi sa tim napajanjem.Da li sam pogresio, i ako jesam, sta da radim? :)

hvala.
 
Ja imam doticno napajanje skoro godinu dana i nisam preterano zadovoljan mogu ti reci, planiram da ga menjam vrlo brzo i skoro. Moju konfiguraciju mozes da vidis. Problem koji me izuzetno nervira a kako sam citao po netu je karakteristican za ovaj i jos neke modele je.

Visokofrekventno zujanje iz napajanja, prvo uopste nisam mogao da provalim odakle dolazi taj iritirajuci zvuk ali sam onda ustanovio da je iz napajanja. I kada iskljucis komp zujanje postoji, tek kada ga iskljucis iz struje ili na ono power dugme iza, prestane da zuji.
Ukoliko imas izbora zaobidji ga. Mene je privukla niska cena ali lepo kazu ljudi "kada ne znas sta je dobro pitaj sta je skupo" nisu dzaba sva ostala renomirana napajanja te snage duplo skuplja...
 
aha, thnx na odgovoru.

meni se do sada samo jednom ugasio na sekund :D predpostavljam da nije napajanje razlog.Jos nisam cuo to zujanje.Nadam se da ni necu.:)
 
Nazad
Vrh Dno