Šta je novo?

Posle FTC na meti napada LTC

Sto kasno?
 
Šta je kasno?

Inače, ja nisam primetio nikakve problema sa BTC-e-
 
A 100x je editovao post, sad nema ni veze :d
Mislim, sve je ok, ja ne koristim btc-e.
 
Zanimljivo. Meni se svasta izdesavalo u poslednjih par minuta sto se da videti u pretposlednjem postu koji sam ostavio. Sajt me par puta lazno izlogovao, prebacio na ruski jezik ali se cini da je sada okej. Prijavljivao je neku gresku sa tokenima.
 
Svasta. Ali zanimljivo mi je ono da ti je dodao novcice pa ti uzeo... Ko zna sta se tu desava.
 
Da nisi zarazen nekim wallet stealerom? Citao sam hackforums.net da postoji trojanac koji krade balance sa btc walleta pa da nisu eventualno napravili nesto i za sajt btc-e.com, vidis da niko od drugih korisnika nije imao takvih problema. Proveri i add-ons u browseru, da nemas neko ******...
 
Nisam jedini. Kao po dobrom starom obicaju, na btc-e chatboxu je izbila panika.

Novcici su na sigurnom, moguce je da je neki bug posredi. Ali bilo je lepo videti onih 297 bitcoina na gomili, da sam samo mogao da ih unovcim :D
 
Ovaj baja ovamo kaze, da ce ltc skociti nocas makar do 3.1$ hmm. Da li je moguce unovciti na btc-e 3 litecoina ili ima neko minimalno ogranicenje? Nisam nikad menjao..
 
Bolje cuvaj taj ltc jos koju nedelju pa prodaj u prvom naletu kada izadje na mtgox. Bice bolja cena sigurno.
 
Ali zar nije minimalno 100$ na gox-u? Nov sam u litecoinu i farmamo samo sa svojom 7750, nisam do sada imao ni 1 transfer i ne kontam kako je najjednostavnije da mi te pare stignu u ruke sa sto manjim taxama, razmisljao sam o skrillu ali oni deru, jednom sam dizao 70 evra u banci me je sacekalo samo 50 tih 20 ko zna gde je zavrsilo. ****na zemlja. Hhahah
 
3.1 hm prodavati ili ne? da je neko uhvatio zlatno vreme na5$ pevao bi sad
 
Nazad
Vrh Dno