Šta je novo?

SMOS Linux Plug-In & Mine - The simplest mining OS based on Linux

Evo ja bih zeleo da nova verzija pravi 100 ltc-a sa jednom 7950 za 24 h
Obecavam dobru donaciju
 
Novosti od SMOS Linuxa

http://www.smos-linux.org/rabbit/

U pitanju je edicija za LTCRabbit pool. Edicija je podešena i prilagođena LTCRabbit pool-u. Tako da ako želite možete koristiti i ovaj Linux od sada.
Pool ima 500Mhs trenutno i raste. Ovo sam uradio zbog referal sistema koji mi omogućuje od ovih koji dođu sa sajta da dobijem bonus 5%.
Što se mene tiče nema potrebe da menjate OS, najbolje bi bilo da promenite pool na LTCRabbit. Samo se registrujte preko linka koji je naveden gore na sajtu. I dobijate 0% fee za 2 sedmice. Pool je dobar, rejection je 1% i manje. Ja sam uploadovano OS kada sam majnovao ( a to su slike sa sajta). Dobro radi kao i SMOS, samo što dizajn i config je prilagođen pool-u. Ovo važi i za one koji koriste windows. Mogu da probaju. : )

Moj savet je iskoristite ove dve sedmice sa 0 fee, a posle se vraćajte na vaš pool ako vam se ne svidi.
Radi se o referal sistemu, tako da bilo ko se ne registruje preko sajta (linka koji je naveden na sajtu) neće dobiti besplatno. A ko se registruje preko linka, dobija, a samim tim i ja dobijam od 5% bonusa od onog ko majnuje. Naravno njemu ništa ne oduzima. Ovo vam je kao bonus od onoga ko dođe sa vama :D

Ako neko ima pitanja, pitajte, ako nekome nešto nije jasno, pitajte.
 
Ja sam se regovao preko tvog referala, ali koristim gui miner. ;)
 
Hvala druže. Možete koristiti i sa windowsa, nije loš pool, nije što sam obaveza da ga držim na sajtu, nego iskreno i sam majnujem sada tamo. :D
 
Vieo sam i ranije taj pool, imali su razne dobre promocije, ako si tamo preko 2 nedelje i preko 3Mh dobijes 10ltc bonusa. Koliko ce dugo ova promocija da bude aktivna, mogu li za 2 nedelje da napravim drugi acct i da opet dobijem 0% fee?
 
Možeš. Važi za sve koji dođu sa mog linka na sajtu. Prve dve sedmice dobijaju 0 fee, nebitno kada se registruju. Preporučljivo bi bilo koristiti drugu ltc adresu ako to radiš, nisam siguran da li to prate.

Trenutno im je pool 617mhs. Ne mogu ja reći da je zbog SMOS-a, ali u ovih 7 dana koliko sam ja pratio i radio ediciju nije bilo više od 500mhs
 
Poslednja izmena:
Da pitam (pročitao sam temu pre nekoliko dana ali se ne sećam da li je neko pitao) - da li rade pod smos-om odmah i bez problema i karte 280X i ostale R9?
 
Nisam probao ali par strana unazad je singerica komentarisao da ako ne bude donacija nece biti ni podrske za r9,sto znaci....
 
Nisam probao ali par strana unazad je singerica komentarisao da ako ne bude donacija nece biti ni podrske za r9,sto znaci....

Pa uveo je 15 minutnu taksu na novom softveru sto je apsolutno u redu i minimalan trosak za svakog, covek izlazi u susret svakom ako nesto skripi oko linuxa, tako reci svakodnevni servis. Nas 20 da preuzme novi softver i covek mesecno moze da se pokriva i uzima nove grafike radi testova.....
 
Poslednja izmena:
Da razjasnimo stvar. Ja nisam planirao kupovati više hardvera. Da bi SMOS radio savšreno sa kartama kao i sada, ja ne želim da podešavam na slepo. Što znači da mi treba hardver da bi testirao. Ako upadne još neki pool u SMOS, može se očekivati r9 update :D
 
Stavi LiteGuardian i Give-Me-Coins obavezno, računam da to bar nije teško.
 
Sve to ide uz dogovor sa pool-om. Za give-me-ltc sam siguran da neće, liteg su zainteresovani kao i wemineltc.
 
wemine mi ide na živac u poslednje vreme zato sam ga i batalio, a i kraduckaju pomalo to je definitivno
 
Ja sam na LTCRabbitu, i to samo zbog edicije, inače bih bio na wemineltc :)
 
Moze li da se menja napon u smos-u ?
 
Znaci neki bios editor pa im smanjiti napon ...
 
Pa meni je def napon nizak 1175mv al bi hteo nizi a takav bios ne postoji ...
 
moze i pod smosom da se menja napon :)
direkt on the flay
trazim 1% od tvog 1% :)
Sallim se :)
Na kartama na kojima je moguce menjati napon iz cgminera,moze se menjati i u smosu,kroz api
 
To mi kazi samo mi jos pojasni gde je to tacno ili neku sliku postavi . KOristio sam smos na kratko pa otp znam gde je sta ...
 
Na 7000 i novijim kartama ne moze da se menja iz cgminera. Moze da se menja na 5000, za 6000 nisam siguran.
 
ASUS r9 280x radi na SMOS-u. Javio se jedan od korisnika da je samo prepoznalo kartu.
 
Na kojoj verziji smosa?
 
Na zadnjoj verziji sa sajta. Mene je lik pitao da li radi r9 280x u paru sa dve HD7950tice, ja sam mu rekao da nisam siguran, može da pokuša. On se sinoć javio i poslao SS da mu radi na SMOS-u. Samo cgminer treba da naštima. :)
 
Mogu li podesavanja za razlicite karte da se odvajaju zarezom kao za klokove ili je neka druga procedura?
 
Nazad
Vrh Dno