Šta je novo?

Nokia 1020

Ne, ne nisam ja mislio da nije logicno, neka bude vezan, ali da mozes da obrises account i stavis neki drugi, e na to sam mislio. Da ne moras da radis factory reset :)
 
Pa naravno kad je konkurencija Kilava :)
 
Stigao mi update 8.1 oficijalni (nisam pre toga radio DP) javicu impresije, dosta dugo se apdejtuje...
 
Izgleda super koliko sam uspeo da vidim za ovo kratko vreme, danas ću da isprobam i kako radi tetka Kortana. Notkfikacioni centar je super pa sam skinuo Power tiles koji je nepotreban sada. Sakupiću impresije za nekoliko dana o ostalim stvarima, da li je stigao vama 8.1 official?
 
Super je , sve je fino i glatko kao i po obicaju, nazalost posto sam kupio telefon sim free preko amazona (asia/indonesia) nemam tetka kortanu (no big deal).
zadovoljan sam sve ostalo radi kako treba.
 
To zavisi od podesenog regiona, mislim da nema veze koji je product code....ili gresim?
 
Moj region je USA, ali pridukt kod je azia-singapur, ipak nemam Cortanu. Nema veze, svakako bih se malo igrao sa tim i kasnije nebih koristio znajući sebe.
 
Baterija je zaista dramatično bolja! To primećujem posle prvog dana. Btw samo telefoni sa kodnom regijom usa imaju kortanu...
 
Iliti koji su kupljeni u USA, ja sam hteo sim free i kupio sam ga u USA ali preko Amazona, posle sam skontao da je singapur.
 
Au bre koji kanal ne mogu nigde naci 1020 Black, sve neke zute prodaju, KANAL! Molim vas, ocajan sam dajte mi neki link ili neku prodavnicu ako znate gde mogu kupiti BLACK ili WHITE samo da nije Zuta.. do 350e mi je limit :(

BG da je u pitanju...
 
Poslednja izmena:
Au bre koji kanal ne mogu nigde naci 1020 Black, sve neke zute prodaju, KANAL! Molim vas, ocajan sam dajte mi neki link ili neku prodavnicu ako znate gde mogu kupiti BLACK ili WHITE samo da nije Zuta.. do 350e mi je limit :(

BG da je u pitanju...

Pa to je jedan od retkih telefona koji u toj boji ne izgleda kao da je za sis*ce :) I meni je crna verzija 1020 najbolja ali i ostale su ok. Ja mogu da ti nadjem za 400e+ :d (ne ugradjujem se, 430e su cenili poslednji put kad sam pitao, pre nekoliko meseci)
 
Pa pogledaj cene u mts-u npr, mixnet l (24 meseca) 1520 kosta 48k din a 1020 66k din :d
 
Nema to veze sa firmware-om masovno su ljudi svuda po svetu prebacivali na USA kada su hteli da probaju Cortanu. Mora region da je USA, jezik English USA, tastatura English USA, proveri sve još jednom pa ako je sve tu kako treba onda da tražimo dalje...

Edit: Glasovne komande, tamo ppd speech, takođe na USA English.
 
Poslednja izmena:
Nema to veze sa firmware-om masovno su ljudi svuda po svetu prebacivali na USA kada su hteli da probaju Cortanu. Mora region da je USA, jezik English USA, tastatura English USA, proveri sve još jednom pa ako je sve tu kako treba onda da tražimo dalje...


Sve mi je USA, jedino kod Carier: Singapour Variant.
Regija je USA
 
I ovo za glasovne komande? Pošto po defaultu to nije podešeno i nije skinut nijedan language pack.
 
ta3uhyja


Kupio :) Black je Black - Camera Monstrum :D 345e kaki 400 :D
 
I moj je crni sa belim gripom.Da li si za te pare dobio sa gripom i garancijom.
 
Nazad
Vrh Dno