Šta je novo?

Nokia 1020

Ma laptop se zblesirao od glave do pete. Mislim da me netko isao pingati ili uvaliti virus. Reinstalirao Win 7 sa recoverya i napravio reinstalaciju BitDefendera. Posli toga sve radi ok. Ubacio sam Cyan preko Recovery toola od Nokie.
 
Fotke majmuna, nije mu objektiv video thai...
 
^

logo.jpg


:d
 
Moze li neko ko je koristio L1020 i L1520 da mi kaze koji telefon je glasniji po pitanju zvuka.Dolazni pozivi,alarm itd
 
Nisam mislio na neki problem,nego na jacinu zvucnika.L1520 je imala bas jak zvucnik pa me zanima da li L1020 ima slicno ili je slabija-jaca..
 
Koji program koristite za sinhronizaciju racunara i telefona, najvise mi treba zbog slika.
Ja sam na dva win 7 racunara probao Zune i nece da prepozna telefon.
Da li ima neka caka i da li ima neki drugi program sa kojim mogu da sinhronizujem slike.
 
Izbrisi sve drivere. Ugasi mobitel pa ga onda ugasenog spoji na komp. On ce se sam ponovo upaliti i instalirati sve drivere. Javi ako proradi
 
Odlicno probacu tako.Da li sto koristis Zune ili neki drugi program.
Vidi on telefon i mogu ja da prebacim slike ali sam hteo da on uradi sinc onih koje su nove i dam to sve prepozna i odradi.
 
Poslednja izmena:
Ma kakav Zune...Windows Phone app koristim. Laptop mi prepozna mobitel kao externi uredjaj i onda radim copy paste.
 
Aha, to radi i meni ali sam hteo kao sto sam imao na kada sam koristio 808 ( instaliran PC Suite i on sam sve sinhronizuje), ne moram da gledam koje sam slike prebacio, a koje nisam
 
Mogao bih dobiti Camera Grip besplatno :) Bili mi u posjeti jucer rodjaci od zene i rodica dobila L1020 crni za sluzbeni telefon i dobila je camera grip. Ja zinuo haha. Rekla je da ona to nece koristiti pa da ce ga proslijediti meni yaaaay :)
 
Super stvar, ne koristim ga bas cesto ali par puta sam isao u prirodu i poneo ga, jako jako dobra stvar, cak se razmisljam da ga malo prepravim das mogu da dodajem neka sociva....
 
A da li ima najave kad ce moci ili da se vracamo na 8.0 pa onda cyan.Nesto mi se necacka da ga vracam
 
Kad izadje cyanzvanicno za tvoj region. Skines nokia rekovery tool i direktno ides na cyan. Bar sam ja tako uradio na 1520
 
@ROCK
To je najbolji način, nikakvo vraćanje na 8.0 ne dolazi u obzir.
 
Ne razumem bas ja sam procirao da je za moj 1020 philipine izasao cyan ali je moj dvp 8.1 i za njega koliko sam citao nije jos izasao.Kako ja sad mogu da dobijem cyan.Ako ima nacina molio bi za neko kragko uputstvo ili link.
 
Pa receno ti je gore, nokia recovery tool, vratis se na 8.0 ali ne instaliras DP aplikaciju, vec pokrenes regularan update i dobices cyan...

Dok se ne omoguci cyan update za DP uredjaje ovo je jedini nacin.
 
Da li je to sve ok, ne bi da mi se desi da se telefon nesto zaglupi, nisam nikada koristio ranije windows phone zato mozda postavljam previse podpitanja:(
 
Nema sta da se desi, to je regularan postupak reinstalacije softvera na nacin na koji je fabrika to propisala i sa njihovim programom. Jedino sto gubis sve podatke na telefonu u smislu vraca ga na fabricke vrednosti, kao da si ga tog trenutka kupio...
 
Ok, znaci gubim i sve app, brise kontakte, slike.....
Da li mi neko moze reci da li dobijam mnogo u pdnosu na dvp 8.1 ili ne.Ako nije mnogo da necackam vec sacekam da izbave za dvp 8.1
 
Poslednja izmena:
Nije nikakva razlika koja po meni nije vredna čekanja. Sve krupne izmene su došle uz sam DP, Cyan je šminka...
 
Nazad
Vrh Dno