Šta je novo?

Nokia 1020

da, ti si imao problem sa slusalicama?
 
Mislio je na zvucnik telefona i kvalitet zvuka u toku razgovora.

A in ear slusalice ako su kvalitetne mogu samo da doprinose kvalitetu slusanja bilo cega.
 
Zvucnik je u redu, slusalice su extra, ok lupaju haha.
Dobro ti je rekao hsv.stoned.
Izgleda da je problem u toj glupoj gumi. Na L920 je to bolje rijeseno jer ima onu tkaninu u slusalici.
 
Pa vidis da je nesto budzio oko membrane samog zvucnika/slusalice telefona :)
 
Poslednja izmena:
Zjuuu, pa za to mora da ga otvori? Napisao je u svom postu da je slusalica, i ja sam mislio da je slusalica, a ne speaker u telefonu.
 
Poslednja izmena:
Hahaha hidrogen. Jesi ti citao post na WP centralu? :)))

Nisam ga otvarao,koristio sam cetkicu za zube i onu iglicu za otvoriti poklopac od SIM kartice.
 
Kad sam stigao kuci pogledao sam tvoj post na stranom forumu. U momentu kad sam citao post citao sam na mobilnom, u autobusu, nije mi se otvarao taj sajt, samo mi je bilo drago da si resio problem...
 
Nedavno sam kupio 1020 kod nas u radnji, i u informacijama vidim da je Manufacturer Name: RM-875_apac_philippines_254. Da li to znaci da je uvezen iz Filipina ?
 
Ja za moj nisam ni gledao, videcu kad dodjem kuci.
Da li nam je to bitno odakle je.......za bilo sta.
 
Normalno da ima veze. Ja imam CV verziju i moram cekati da puste za Madjarsko trziste Cyan. Samo molim dragog Boga da puste svima odjednom a ne po zemljama i regijama.
 
Ma nije to neka razlika, kad puste oni puste ne brini. Bitno je da nije "brendiran" telefon.
 
Ako neko zna kada krece za cyan za philipine za 1020.sad sam na dvp 8.1 da li mogu samo da pustim update kad dodje ili moram nesto da.......
 
Poslednja izmena:
Krenuo je ali ne mozes sa DP. Moras nazad na 8.0 pa onda. Ili da cekas da MS odobri i za DP uredjaje...
 
Da li se zna kad ce da puste, ako ne e dugo da sacekam.
Ako imas neko uputstvo za vracanje na 8.0 pusti link
 
Ne zna se kad će. Za vraćanje, zvanični nokia update tool, nema nikakvog uputstva jer je dva klika potrebno bukvalno.
 
Ajme koji ******ski komentari na WP central forumu.
Jedni tvrde da ako imas PvD tj. GDR 1 update da se moze dobiti Cyan jer je Belfiore tako potvrdio a drugi govore da se moras vraca na 8.0. Ko koga ovdje?!
 
Ko koga?! Pa prvi drugog i drugi prvog! O kako sam se smorio čekajući cyan... Ovo rade namerno... Oće da kupim L930... E pa neću!
:mad:
 
Da li je neko uradio update na cyan za philipine, da znam da ga vracam na 8.0 pa update ili da ne diram nista
 
Imam problem. Instalirao sam Nokia software recovery tool al uopce se ne pokrece program. Wtf?!

Zna li itko u cemu je problem
 
Poslednja izmena:
Rijeseno. Stavio official Cyan. Baterija brutalno traje. Od sinoc do sada pala 2%. A cackam ga vec pola sata i jos je na 98%. Na PfD u sat vremena bi pala barem 10-15% ako sam na Tapatalku.
 
Nazad
Vrh Dno