Šta je novo?

Nokia 1020

Sad pocinjem da sumnjam u tvoj ukus :hair:

Sa onim fontom koji koristis na telefonu nemas pravo da pricas o ukusima :d

Pogledaj kako neprirodno deluju dugmici dole i koliko uopste nema prostora iznad i ispod njih.. Vidi se da je neki klinac dizajnirao :) Slican efekat vizuelno kao S3 i S4, oblik oko ekrana je katastrofa sa onako malim prostorom sa strane, izgleda kao neki sablon od kartona, za onaj sapun oblik da bi ikako vizuelno delovao mora manji ekran ici, odnosno vise prostora sa svih strana ekrana..
 
Poslednja izmena:
Pa da, render ko render i nema sanse da to bude EOS, bar ne sa ozbiljnijim senzorom i xenonom jer nema mesta (da je sve to tako lako spakovati 808 ne bi bio grbavi sapun). EOS ce biti malo ciglast ali licno ne vidim tu nikakav problem jer mi je takav dizajn bolji od zaobljenih sapuna.
 
Izgleda da će se zvati 909, a ne 1020.
 
Ako mu budu onakva ledja pobedice 808 ruznoci.
 
^ Pa predlozi im na mail ti tvoje resenje da se ne vidi uopste.
Toliki senzor, xenon plus led treba smestiti u takvo kuciste.
 
rekoh ja neki bi da imaju kamion od 40 tona a da izgleda kao kupe :)
 
EOS.jpg


http://www.wpcentral.com/new-render-41mp-nokia-lumia-1020-more-details?utm_source=wpc&utm_medium=twitter

Konacno pravi naslednik Nokije 808 tj. sve ono sto je 808 trebao da bude!
 
Sa ovakvim bombasticnim naslovima covek bi pomislio da su dogurali do 50% tržišta a ne i dalje imaju oko 5%.
 
To sam i ja pomislio :)
 
nemaju ni toliko, tj. imaju kad se uracuna i winows mobile..
 
Brate, zar nije lakse uzeti nekog Ixus-a :D
 
hm, a zašto bi nosio još jedan uređaj (i vodio računa o stanju još jedne baterije) koji pravi čak i lošije slike?
 
gsmarena_001.jpg

Ovo fenomenalno? :)

Inace bice solidan fon u svakom smislu samo su trebali malo vecu bateriju da ugrade, kad vec ima 4,5'' displej, xenon i kad je vec ciglast zbog senzora itd. 2000 mAh je po mom misljenju dovoljno ali moglo je i 300 mAh vise, za svaki slucaj.
 
Hahaha šta je ovo??? Fotoaparat? Mislim dobro ovo je verovatno konkurencija galaxy S4 zoom-u... Ja se taman ponadao nešto tanko...
 
Poslednja izmena:
Gde ce ovome da bude konkurencija S4 Zoom, kad S4 zoom s tim hw ima da radi smesno u poredjenju sa ovim, plus poredjenje kamere kod njega i ove je smesno, PLUS sto je ovo prvo mobilni, pa tek onda sve ostalo..
 
Pa i zoom se vodi kao telefon... Inače meni je odvratno ovo i taj dodatak za nokiu i zoom...
 
nije valjda ovo slikano sa 1020?! Pa ovo je na nivou 920...nadam se da nisu zeznuli softver jer onda dzaba i senzor i sve.

Slikano je demo verzijom telefona.

Dajte mi telefon koji ce da slika bolje ovu scenu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno