Šta je novo?

Nokia 1020

Samo ne znam sto im trebaju one prozivacke reklame.. Nisam znao da je to uopste dozvoljeno, da se logo i natpis konkurentske firme/telefona nalazi u tvojoj reklami u negativnom kontekstu?
 
Odlicna :)
 
[YOUTUBE]Wy-zcAgr_H0[/YOUTUBE]

Generalno odlican fon ali je izgleda cena veliki problem za bolju prodaju.
 
Ne znam koliko kosta proizvodnja ovog modela i sve vezano za kameru ali preterase.. WP telefoni i onako imaju bas malo ''mesto'' na trzistu i sa ovom Lumiom su mogli prilicno da povecaju prodaju sa normalnom cenom ali to opet sa druge strane to bi ugrozilo ostale 9xx Lumie koje imaju samo slabije kamere.

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1020_goes_to_china_costs_973_unlocked-news-6581.php

A ovakav Android i posledicu Nokie kao konkurencije ne smem ni da zamislim..
 
Upucacu se jos jednom li vidim komentar "e samo da su uzeli Android sta bi sad bilo" :d
 
Pa kad si nervozan jer moras da efsujes tu L520 a mislio si da kupujes svajcarski sat sa WP8 :d :d

Covece svaki dan vam nesto ne radi, koji li je kernel tom WP8 :) da li naletim ovde na benchu, na G+ ili bilo gde na netu.. ali je tako.
 
Poslednja izmena:
Sta bre ne radi, sve leti :) Smesne su te price majkemi, svi znaju sta je najbolje za svaku kompaniju :)
 
Tako je, sve leti.. sto smo videli za ova 2 meseca otkad si kupio Lumiu :) Pa ljudi koji kupe zte android od 100e nisu imali toliko sitnih pa i fantomskih problema :d (jer na androidu mozes da vidis sta ti je pohasalo bateriju)

Vecina od toga nije neka tragedija ali stvarno ima nebuloza i daleko je to od svajcarskog sata medj' operativnim sistemima :) Znas da sam daleko od android zilota i xda efsera :d ali sto vise citam wp8 teme sve sam vise ubedjen da cu postedeti nervni sistem tog eksperimenta.
 
Pa na androidu kad ti nesto pohasa bateriju vidis sta je i resis problem a ti si mogao samo da nagadjas da li je gps, micro sd kartica, zabagovana aplikacija.. znaci na androidu vidis grafik sa svim parametrima a u wp slucaju moras da zoves vidovnjaka :)
 
Ne verujem i da Android moze da provali da je do SD kartice, sta, usage: "your sd card is bad", vazi :) To mi je jedan na LFS forumu skrenuo paznju i ajd videcemo, za sad izgleda da je do toga. A kad googlas taj problem, vecina tema ce ti biti za Android..
 
Ne piše bukvalno sd card problem, ali ima posebnih oznaka koji označavaju to i znaš da je sd card :) tako da tvoje pitanje da li to može, odgovor je da može ;)
 
Vidis Borise, android ima integrisanog vidovnjaka :) U kernelu :d
 
A van kernela, to je Djilke. :D
 
A van kernela, to je Djilke. :D

:D

realno WP nema ništa manje problema i bagova od prastarog Symbiana, jedino je MSova preagresivna kampanja dovela do toga da ljudi misle da je WP8 neko savršenstvo :) evo ova 1020 se resetuje ljudima iz čista mira, brljavi RAM brljavi baterija čim instaliraju malo više aplikacija i onda ide gatanje koja aplikacija je u pitanju :D
 
Zaists ima sve te probleme..? Nisam pratio model, ali ako ima - pa megafail... Posebno uzevsi u obzir klasu, cenu, ocekivanja i poziciju iz koje treba da ih vadi...
 
naravno da ima...realno WP8 je još u nekoj beta fazi, nešto kao Android Cupcake :)
 
:D

realno WP nema ništa manje problema i bagova od prastarog Symbiana, jedino je MSova preagresivna kampanja dovela do toga da ljudi misle da je WP8 neko savršenstvo :) evo ova 1020 se resetuje ljudima iz čista mira, brljavi RAM brljavi baterija čim instaliraju malo više aplikacija i onda ide gatanje koja aplikacija je u pitanju :D

naravno da ima...realno WP8 je još u nekoj beta fazi, nešto kao Android Cupcake :)

Valjda ovo neće videti ljudi iz WP teme... Kako samo smeš to da kažeš :D
 
imam pristup Internetu (očito), znam lično ljude koji su imali 920 itd.
 
Nazad
Vrh Dno