Šta je novo?

Nokia 1020

tebra tako možeš da dođeš i do
no6600.gif
sa sve tim italik telefonom :d

pa ne baš, jer 808 ima sve što i ta stara Nokia i mnogo više od toga, dok S2 nema sve ono što ima 808...recimo meni jako bitna stvar je duplex snimanje razgovora bez ikakvog pištanja u pozadini i da ne nabrajam sad
 
Duplex snimanje razgovora? Kako bre S2 nema kad ja imam taj program? :D
 
ja nalazim za te call recordere uglavnom ovo

As this program is using Android Standard API the two-way recording will work only on some devices such as Samsung Note 2, Galaxy S4, and Galaxy S III.

pretpostavljam ako se koristi neki drugi API da to moze da se sredi ali opet treba ga naci :) koji je to program i cuje li se pistanje?
 
Poslednja izmena:
traži root koliko vidim za veliku većinu telefona uključujući i S2...
 
Kakve sad to ima veze? Nemoj molim te i ti kao i mnogi da pravite problem oko root-a.

Program radi za ono što si ti rekao da ne radi i ne može i još mnogo stvari dodatnih što Nokia ne može. Tako da...
 
Poslednja izmena:
niko ne pravi problem oko roota, činjenica je da za telefon sa fabričkim sistemom nema takve aplikacije
 
Ne znam da li tripujem ali na osnovu nekih slicnih videa cini mi se da 808 snima kvalitetniji zvuk..

[YOUTUBE]FWC-9TiJ2c8[/YOUTUBE]
 
mikrofoni su drugačije raspoređeni, razlike ima ali to će da uoči(ili uuvi :D ) nas par % :)
 
niko ne pravi problem oko roota, činjenica je da za telefon sa fabričkim sistemom nema takve aplikacije

Za sve postoji program. Sta god ti padne na pamet. Dobro se informisi, pre nego sto krenes da pises, jer verovatno to postoji, samo ne znas i normalno je da ne znas, jer nisi u android prici :)

Ukinuto je zato sto ne moze u svim zemljama da se snima razgovor (zabranjeno je) kao sto ne mozes da iskljucis shutter sound na nekim telefonima sto je isto zabranjeno.
 
pa ja za to znam zato i kažem :) nego kad se pomene 808 svi odmah zapnu za fabrički browser koji jeste očaj, ali ispada lakše rutovati telefon(i rizikovati garanciju) nego instalirati Operu...
 
ALI ti mozes da unroot-ujes i kao da se nista nije desilo :)

No, necemo vise da idemo u offtopic, ovo je Emixova tema :p
 
pa ne znam baš, kad bi se zainatili mislim da bi mogli da pronađu da je bio rootovan čak i nakon unroota jer fabrike imaju aparaturu koja može da vidi tragove upisa(kao i FBI i slične agencije)

naravno da to neće raditi u 99% slučajeva ali svakako rizik postoji

nego da se vratimo na temu, Emix nastavi :D
 
^ e to malo teze :d

Kapiram da ce sva 3 operatera da nabave 1020, ne znam zasto tako mislim ali recimo da je to zbog nokijaskog terena kod nas + najbolji kamera smartfon/najbolji wp8. Sto znaci da ce ih brzo biti po oglasima a onda za koji mesec i po ok cenama..
 
Poslednja izmena:
a nije da ga nisam upozorio da ne treba da se vredjamo...
neka deca nikada nece nauciti...
moracu da promenim avatar... opet! :d
 
pa dobro nisi baš morao banovanje al ajd

evo poređenja 808 i 1020 kad se JPEG kompresija na 808 podesi na superfine(pošto je fabrički na 85% naprotiv 95% kod lumie), rezolucija je povećana na 8 MP kod 808 da bi se smanjila razlika u odnosu na lumiu, ostalo je sve automatika

http://forum.pureviewclub.com/index.php/topic,538.0.html
 
@NSX onaj link sto si dao pokazuje da je 808 bolja kamera :D
i tu svi mogu da se uvere :D
sad jos da vidimo onaj sonijev fon honami kakav ce biti :D
 
^ ako honami bude sa specifikacijama kakve su ove iz poslednjih glasina zaboravi da je to honami kao hajpovani kamera fon (takav se izgleda nece pojaviti do 2014) vec ce to biti osvezena verzija Xperia Z modela sa 1/2.3'' senzorom i boljom kamerom ali bez veceg senzora, xenona itd to ne moze da se kapira kao neka revolucija.

Steta ako bude islo ovako za 1020.. mada je tek pocela prodaja. Ocigledno su preterali sa cenom..

Should we already be concerned by low Nokia Lumia 1020 interest?
 
pazi čak i sa tolikim senzorom to će biti najbolja kamera na Androidima...
 
[YOUTUBE]SKdSOLsna4I[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]kryEu2hgd2w[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
hehe taman za šminke koje bace 800 eura za 1020 :) takvi UAV se mogu kupiti za 800-900 sa sve ugrađenim GPSom koji se vrati do tebe(tj. odakle je krenuo) ako ga izgubiš iz vida...ima na Amazonu toga
 
Generalno ovo bi bilo odlicno samo da.. sta je sa bojama? Posle ovoga gledanja Avatara i vegetacije Pandore dodje prilicno isprano iskustvo :d

[YOUTUBE]k98k47X_Ugo[/YOUTUBE]
 
Pa jeste odlican za fon ali opet sve zavisi od uslova, ovde bubnjevi i bass probijaju ali nista strasno, imas na netu dosta live snimaka sa 808 Pure View pa uporedi :)
 
"a few of them have lower audio because I think I had my hand over one of the microphones. My bad"

da su mikrofoni pozicionirani kao na 808 to mu se ne bi desilo :)
 
E pa onda utoliko bolje :) nisam bas bio raspolozen za citanje opisa LP snimka :d
 
Nazad
Vrh Dno