Šta je novo?

prestala webcam da radi na skype

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
winxp, logitech webcab 2500, itd..... sve normalno radilo dok komsija dedica, ni sam ne zna sta je stisnuo, i od onda kamera u skajpu vise neradi, tojest kazze skajp, da nema kamere...... kamera uredno instalirana, u my computer se vidi, kad kliknem na nju, daje normalno sliku u exploreru...
uglavnom, u skajpu radi i mikrofon sa kamere i uredno ga prepoznaje kao usb logitech mic...., jedino je kamera iscezla totalno. probao sam da deinstaliram skajp, u regedit usao i obrisao sve u vezi skajpa, instaliram ga ponovo, i najludje, skajp pamti usera i pass od pre reinstalacije/deinstalacije..... bez ideje sam sta da radim, ima li ko ideju?
hvala
 
Ako je poslednja verzija skajpa(6.3...), instaliraj stariji 6.1...(ovo je valjda poslednja verzija na kojoj radi kako treba)
Ja sam imao isti problem kao i ti

Iskljuci apdejtovanje skajpa kad instaliras stariju verziju
 
jeste, verzija 6.3 je.... ici cu da instaliram stariju verziju.... jedino me buni kako je upamtio user i pass kad sam mu sve pobrisao?
 
Zato sto to ostaje u Documents and Settings/App Data... i nema veze sa kamerom. Ja bih reinstalirao kameru, a ne Skype.
 
stavio verziju 5... obrisao u registrijima pre toga, i sve radi :)
 
Ako je poslednja verzija skajpa(6.3...), instaliraj stariji 6.1...(ovo je valjda poslednja verzija na kojoj radi kako treba)
Ja sam imao isti problem kao i ti

Iskljuci apdejtovanje skajpa kad instaliras stariju verziju

Imao sam isti problem i na jednom (starijem) laptopu sa ext.kamerom sam morao da vratim na stariju verziju Skype-a ( i naravno isklj. update) i tada je proradio, dok na drugom takodje stariji (Compaq nc6000) sa ext.kamerom radi i sa 6.3 verzijom (?), ali sam ipak preventivno iskljucio apdejt Skype-a ...
 
Da ne otvaram novu temu, pitacu ovde?
Da li je moguce popraviti usb port, sa prednje strane kucista, posto mi je jedan spaljen.
 
Da li je sam port fizički oštećen ili je port u čipsetu stradao?
 
ako je na kucistu nepopravljaj nego zameni sa drugog ima ih po servisima koliko hoces
dace ti za malo pivo
 
Ma taj skajp je tesko srnje
prodao sam liku kameru sa zvuchnikom.
svaki put kad se update skajp ne radi zvuk i ja moram da se drndam do 2 sata da namestim zvuk i cekam da izadje iz garancije.
pun mi K..... tog skajpa.
 
Novi Skajp, nova kamera, no problem, a da je skajp, peice of..... to jeste ali svi su nešto na njemu pa nema mnogo opcija. Ja sa mojima pričam preko 12Voip-a, uvek radi bez problema.
 
Ma taj skajp je tesko srnje
prodao sam liku kameru sa zvuchnikom.
svaki put kad se update skajp ne radi zvuk i ja moram da se drndam do 2 sata da namestim zvuk i cekam da izadje iz garancije.
pun mi K..... tog skajpa.
Tacno tako,neverovatno koliko se ne trpi sa pojedinim plocama.
Na nekima radi bez problema ali imao sam par to ili nema zvuka ili slike,raspametis se da namestis.
 
Nazad
Vrh Dno