Šta je novo?

Asus MeMO Pad HD 7

Pa to je Aleksandar82 :D Vidis valjda iste slike koje je kacio ovde i tu na linku...
 

Nikako mi nije jasno, dali se ljudi kad nas stide da odrade neki review-u sami, msm nije problem sto cu par min slusati nekog da mi prica na engleskom, ali jednostavno toliko galama oko IT-a, a nemamo nekog ko ce tako nesto da radi, odrade ljudi sa Bencha s vremena na vreme, ali je to zanemarljiv broj uredjaja, naravno verujem da nije do njih, ali trebalo bi da tako nesto postaje praksa..
 
[YOUTUBE]I5zrf-KWcs4[/YOUTUBE]
 
Ko je pomenuo OVU sredu? ,)
Hiiii?! Ako me sad slog nije strefio...
Procitam ti ja recenicu i ne citam dalje,resen da se obracunamo .:D I taman da krenem da pretim u fazonu-"Ready or not here I come ..." Kad procitah ostatak . Pazi covece ,ovo je osetljiva stvar, zbog toga se glava gubi:)
Svaka cas' na odgovoru ,necu cepati dalje,neka recimo bude ponedeljak. Ja castim cet'r' dana !
 
Poslednja izmena:
Bitange , barabe i razbojnici !

;)
 
Poslednja izmena:
do kraja dana bi trebao da stigne u prve radnje, može da se rezerviše telefonom, ima za sada crni i beli... :)
 
Nikako mi nije jasno, dali se ljudi kad nas stide da odrade neki review-u sami, msm nije problem sto cu par min slusati nekog da mi prica na engleskom, ali jednostavno toliko galama oko IT-a, a nemamo nekog ko ce tako nesto da radi, odrade ljudi sa Bencha s vremena na vreme, ali je to zanemarljiv broj uredjaja, naravno verujem da nije do njih, ali trebalo bi da tako nesto postaje praksa..

Ja sam pre radio "domaće" review-ove čisto iz dosade. Šta god mi se našlo pri ruci, malo sam snimao http://www.youtube.com/user/scheilinkin1
Imam grešaka kad opisujem nešto ali me nije bilo nikad sramota da to okačim ili priznam, ionako je sve bilo iz zezanja. Još kad bih našao nekog sponzora da mi šalje gadgete na test, jer sve ovo što sam radio je moje ili kupljeno mojim novcem pa preprodano.
 
Jel ima bilo kakvih vesti za fhd 10, kad se on očekuje... ako se uopšte očekuje :D
 
[/QUOTE]
Još kad bih našao nekog sponzora da mi šalje gadgete na test, jer sve ovo što sam radio je moje ili kupljeno mojim novcem pa preprodano.[/QUOTE]

I tata bi sine...
 
Evo jednog na engleskom...

[YOUTUBE]VYUmutYH2Xo[/YOUTUBE]
 
Za sad ga ima samo u u Bg i to u 3. znatevecchije radnje. Za ostale verovatno na jesen...:d
 
kupljen danas u Gigatronu i vec se pojavio mrtvi piksel...kakvi su oni po tom pitanju?ja bih hteo odmah da mi vrate novac jer mi je muka od felericnih tableta
 
Opet ja sa futrolama...jel će raditi ovakva tastatura na hd7? Da naručuujem?

$T2eC16Z,!zUE9s38+GrFBRVTqHDNPw~~60_3.JPG
 
kupljen danas u Gigatronu i vec se pojavio mrtvi piksel...kakvi su oni po tom pitanju?ja bih hteo odmah da mi vrate novac jer mi je muka od felericnih tableta

O boze. Znaci i dalje stoji "kolko para tolko mjuze". To je bre neoprostivo da se odmah pojavi mrtav piksel ili da vec ima a da je pusten u prodaju.
Tolko o Asus QC odeljenju. :lupko:
 
Ja mislim da NE postoji Asus tablet bez mrtvih pixela ili bez prasine ili neke cestice ispod stakla. Znaci ne postoji definitivno ili ga ja nisam video, sve je ok ali ekrani i quality control su im krs! I nista ne menjaju povodom toga.

Mozda ja nemam srece ili oni koje sam ja video ali ja ne videh Asus tablet bez mrtvih pixela a video sam ih mnogo. Cak se i na mom Nexusu pojavio nakon nekoliko nedelja. Kazem pojavio jer ga ili nisam primetio do tad ili ga nije bilo ali mislim da je ovo drugo.
 
ja sam kupovao 1 prestigio i 1 archos tablet i na oba sam imao razne probleme,ukljucujuci mrtve piksele,nadao sam se ako kupim tablet ,,zvucnije'' marke da nece biti takvih problema...nazalost,ako uspem da povratim novac,odustajem od kupovine tableta,previse nerviranja...samo se nadam da ce ovo brzo da rese u gigatronu,ne bije ih dobar glas oko ovakvih stvari....inace,tablet je brz,dobar ekran,ok zvucnici(nista posebno),internet dosta brzo radi,kvalitet izrade nije neki,krcka i cini mi se da je nekako slabasan..
 
Nazad
Vrh Dno