Šta je novo?

Asus MeMO Pad HD 7

Fala clanu "Nike Patike Air Max" otvorio mi oci za ove cene, za dojavu i izbor 10' modela za kupovinu. Taman u USA mogu nabaviti FHD 10 za 350$. Odlicna cena. Jos da dodje septembar. A on moze u EU za 350e. Ostali u SERBIA za :type: ovoliko ...

Ne razumem cemu ironija (ukoliko jeste, mozda sam ja pogresno protumacio), dosli su ovde i neku ljudi rekli kolike ce cene vrv biti, tj oni koji su imali te informacije, mi koji ih nemamo, vodimo se logikom da ako je za US najavljen kao 350$, ovde kod nas ce biti oko 350e, par desetina evro vrv gore zbog raznih nameta.. Tako da stvarno nema potrebe da tema ide u smeru, ``ja sam pametniji od tebe`` `` e nije ja sam`` . . Cisto da ljudima koji hoce da kupe ovo ne trujemo temu, kao sto rece Air-max, meni je mng zanimljiviji Padfon 6 FHD, ali ko zna ukoliko ovi uredjaji budu povoljni sto da ne..
 
Ok, aj malo smo se pravili pametni, pa da ne preterujemo. Samo sam cenovno razmisljao sta da radim, cekam, jurim neke stare modele na akciji itt. Meni je za sada FHD10 glavni izbor i ako je cena tu negde kao sto se ovde komentarise, onda samo cekam da izadje pa da jurim ortake koji idu za USA. Ko god imao info kad tacno izlazi/koja tacna cena neka javi. Znaci zanimam me USA. Fala i pozz.
 
ne znam da li si preskočio ili ti nije važno, uređaji (ASUS) kupljeni u USA nemaju garanciju u evropi.
Odnosi se i na ASUS MeMO Pad FHD 10....
 
ne znam da li si preskočio ili ti nije važno, uređaji (ASUS) kupljeni u USA nemaju garanciju u evropi.
Odnosi se i na ASUS MeMO Pad FHD 10....
Razlika dolar-euro je 25.78 RSD (na danasnji dan) x350=9023 RSD ili 78.73 eura.
Prakticno ispadne da za tu cifru , za uredjaj kupljen u Jevropi , dobijes dvogodisnju garanciju.:eyebrows:
Mislim da ova racunica ne ostavlja mesta za dalje razmisljanje...
 
Ako vec mozes u US i cekao bi septembar, onda valja razmisliti i o alternativama. Prvenstveno mislim na iPad mini koji bi trebao da se pojavi relativno skoro. Ako Apple zadrzi staru cenu a hardver digne na nivo iPad 3 uz 300 dpi rezoluciju na 8 incha, bice to ubedljivo najbolji izbor. Svi ostali, pa i sam Apple (iPad 4) ce imati problema da prodaju svoje tablete cene od 300 evra na vise. Ako Apple odluci da sece granu na kojoj sedi (profit) onda ce Nexus 8 proci daleko losije nego aktuelni model.

+1

Ja sam razmisljao o miniju, ali rekoh ajde da sacekam da vidim kakva ce da bidne dvojka...jer android aplikacije su nula na tabletima i to je jedino gde mogu da se sagnu Apple-u u polju tableta...
 
Insajderiiiii.... Samo da vidim ,jeste li zivi?!
Reko' jos malo pa sredina nedelje....:test::alo:
 
Poslednja izmena:
Ovaj model će zastariti dok ga ratel odobri :D Nemoguće da traje baš ovoliko lol
 
Tablet stigao i posle dva dana igranja sa njim utisci su extra. Kacim sutra slike
 
Pravo da ti kazem nisam ni stigao da se igram nesto sa tabletom posto sam imao posla i preko glave. Jedino sto sam uradio je da sam slikao kad sam odpakivao tablet i dok sam ga podesio. Tablet koristi necak ok 11 godine i ujutru kad ustane u 11 do uvece je na njemu i preko noci puni tablet tako da baterija i vise nego ekstra. Koliko sam ja uspeo da tesiram meni leti sve brzo odziv je dobar. Ja koristim SGS2 i nisam imao predhodno tablet pa da sad bas puno uporedjujem sa drugim tabletima. Uzeo sam jos jedan tablet dps dual 7 drugom necaku i u poredjenu sa njim ovo je avion sto i nije nesto za poredjenje.
20130711_150921.jpg20130711_151235.jpg20130711_151506.jpg20130713_120159.jpg20130713_120229.jpg
 
Poslednja izmena:
best buy tablet, samo velika steta sto nema stock android, inace bi bio bolji od n7. status bar je bas ruzan.
 
Aaa,bravo kralju... A koliko to traje?

Otprilike oko 10 sati nešto jače ali sam par puta kačio usb dok sam prebacio neki film i muziku pa se onda punio pa ne mogu bas da ti tačno kazem koliko bi izdržao.

Ako nekog interesuje kupovina tableta nek mi pise na PM.
 
Njega zanima koliko ce trajati dok ne prodje carinu i ne stigne u radnje kod nas ;)
 
E sada ne mora ni da ga carine, ja uzeh ME301t :)
 
Poslednja izmena:
Isao sam sam u madjarsku i od kad sam kod njih narucio do kupovine jedan ili dva radna dana ali je meni bilo sutradan otišao i posle ušao u zemlju sa pitanjem carinika da li imate nešto da prijavite. Ne :)
 
Meni ova prica sa Ratelom izgleda samo kao opravdanje Uvoznika, da nije uspeo na vreme da obezbedi uredjaje za prodaju. Sada se moze vaditi na Ratel, sledeci put na Upravu Vodovoda, sta vec smisle nije vazno.
 
Meni ova prica sa Ratelom izgleda samo kao opravdanje Uvoznika, da nije uspeo na vreme da obezbedi uredjaje za prodaju. Sada se moze vaditi na Ratel, sledeci put na Upravu Vodovoda, sta vec smisle nije vazno.
I da ne zaboravim,kada jednom stigne,opet ce proci dva meseca dok dobiju futrolu ili torbu za njega... A ja bez toga kao da nemam mobilnu spravu-jezim se od okrnjenih ,izgrebanih i strokavih uredjaja!
 
I da ne zaboravim,kada jednom stigne,opet ce proci dva meseca dok dobiju futrolu ili torbu za njega... A ja bez toga kao da nemam mobilnu spravu-jezim se od okrnjenih ,izgrebanih i strokavih uredjaja!

Kao da se ne može iskoristiti bilo koja futrola za 7 ili 10" tablet ako ti baš treba, što mora biti baš za njega :)
 
Meni ova prica sa Ratelom izgleda samo kao opravdanje Uvoznika, da nije uspeo na vreme da obezbedi uredjaje za prodaju. Sada se moze vaditi na Ratel, sledeci put na Upravu Vodovoda, sta vec smisle nije vazno.

Da i sami u firmi ne čekamo na RATEL za uvoz nekih laptopova, možda bih i ja tako mislio. Nažalost, ne samo za ovaj tablet već i za sve nove uređaje koji imaju WiFi ubuduće ćemo čekati duže nego inače, osim ako se situacija drugačije ne reši, sa ovom novom uredbom su baš napravili sr****.
 
[/QUOTE]

Kao da se ne može iskoristiti bilo koja futrola za 7 ili 10" tablet ako ti baš treba, što mora biti baš za njega :)[/QUOTE]
Moze,sigurno,ali ja necu ! Dosta mi je ,bre,krparenja za rodjene pare - kupis od neceg drugog pa budzis otvor za napajanje,kameru,ili odgovara sve kad zaglavis presavijen A4 papir. NECU . Naravno to je moj licni stav ,i nikog ne ubedjujem. A stvarno bi moglo da postane dobra praksa da se odmah uveze i prateca oprema,da ljudi ne moraju da se,cimaju preko rodjaka gastarbajtera i raznih E Bay-eva ,jer uvoznik nece opremu deliti dzabe ,a kupac ce otici jos zadovoljniji . Ali se posao ovde radi preko k...a , ili ga rade neznalice . Potpisujem.
 
Nazad
Vrh Dno