Šta je novo?

Asus MeMO Pad HD 7

A gde si porucio na tom sajtu i gde ides da uzmes i po kojoj ceni?
Izvini sto te smaram, ali i ja planiram definitivno popodne da odem i uzmem negde
 
izgleda da je pomama za ovim tabletom pred novu godinu. inace, jos od septembra se prodaje bukvalno kao hleb, bas me zanima ima li Asus Srbija podatke o tome koliko ih je otprilike prodato u Srbiji
 
pa dobro, daj nam podatke koliko je prodato, valjda nije tajna :)
 
Jeaaaa, i mene je Deda Mraz obradovao sa ovim tabletom :)))) Sa tim sto sam mesec dana pricao o tabletu i kako cekam neku akciju pred NG pa da ga kupim Deda Mraz se smorio od moje price i odlucio da mi pokloni :d

Poceo sam da citam cim sam se zainteresovao za tablet i krenuo sam sada od pocetka. Ali dok ja to sve ne postignem voleo bih da mi kazete sta koristite od futrola? :)
Imao sam neke 3 opcije sto sam nasao na ebayu sto su zanimljive ali sada sam uspeo naci samo 2 linka jer nisam sacuvao. To je ova i ova. Pa me zanima da li je neko narucivao tako neku futrolu? ;)

Takodje odma mi je ponudio neki sitni update od 6mb pa ne znam jel trebam to da update-ujem?

Edit: Procitacu ja sve iz teme, ali cisto da pitam i za Antutu skorove kakvi su vam? :) Jer vidjao sam pre neki dan je neko rekao da je 13k, a meni je sada 10k... Samo sam instalirao Antutu app i nemam sd za sada.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko problema ponekad da mu ekran poludi ovako kao meni na slici?
Nema pravila kada se desi jednostavno se desi.

JLOsgFO.jpg
 
Ovde se vidi da nije problem u ekranu već u wallpaper-u. Jel si stavio običan ili live?
 
voleo bih da mi kazete sta koristite od futrola? :)
Imao sam neke 3 opcije sto sam nasao na ebayu sto su zanimljive ali sada sam uspeo naci samo 2 linka jer nisam sacuvao. To je ova i ova. Pa me zanima da li je neko narucivao tako neku futrolu? ;)

ja planiram da narucim ovu drugu sto moze da se rotira tablet, jer ne zelim da mi ivice oko ekrana budu prekrivene futrolom kao sto je slucaj kod ove prve koju si zakacio, a to rotriranje svakako moze da bude itekako korisno, cena je smesna, pa cu verovatno posle ng da porucim jednu... ;)
 
tablet je ok, moja jedina primedba za sada je na asus tastaturu koja prilicno kasni s primanjem komandi tokom kucanja, sto je steta jer mi se svidja...najpre sam pomislio da je problem u touch screenu, ali tablet sasvim normalno prima komande, osim kad koristim fabricku tastaturu...prebacio sam na google keyboard i ona radi daleko bolje...da li je jos neko primetio problem i ima li neko preporuku za mozda neku trecu tastaturu koja radi ok?
 
Ja koristim SwiftKey tastaturu i ne primećujem nikakvo kašnjenje. Asus-ovu nisam ni probao. SwiftKey je po meni najbolja tastatura.
 
ja planiram da narucim ovu drugu sto moze da se rotira tablet, jer ne zelim da mi ivice oko ekrana budu prekrivene futrolom kao sto je slucaj kod ove prve koju si zakacio, a to rotriranje svakako moze da bude itekako korisno, cena je smesna, pa cu verovatno posle ng da porucim jednu... ;)

Jel misliš na OVO ja planiram da naručim jest malo skupa ali mi se čini da je ekstra
 
Nešto je softverski definitivno, jel si probao da uradiš factory reset? Imaš poslednji fw? Ako se dešava i posle reseta definitivno je problematičan primerak i kandidat za servis.
 
Skoro sam vraćao stock rom mada se dešavalo i ranije. Nema pravila nekada se u jednom danu desi nekoliko puta nekada po nedelju dana ništa. Zato ne bih da ga saljem u servis jer kakav am baxus ako ga pošaljem u servis vratiće ga i reći da nisu ništa našli
 
Uzela sam danas u Shopping styl-u kao sto sam pisala vec, medjutim kada ga stavim na punjac uopste ne reaguje. U radnji nije hteo da se upali, rekla mi je da oni fabricki dolaze skroz prazni, a ja kako pojma nemam poverovala i eto mi sad. Stoji na punjacu od pola 7 nece da se upali i nista ne pokazuje, jedino mi ostaje da odem sutra i da vidim da mi vrate pare da ne reskiram sa drugim modelom u istoj radnji. Da li neko zna sta bi moglo biti ili ako neko ima iskustva ( mada nadam se da nema )
 
Uzela sam danas u Shopping styl-u kao sto sam pisala vec, medjutim kada ga stavim na punjac uopste ne reaguje. U radnji nije hteo da se upali, rekla mi je da oni fabricki dolaze skroz prazni, a ja kako pojma nemam poverovala i eto mi sad. Stoji na punjacu od pola 7 nece da se upali i nista ne pokazuje, jedino mi ostaje da odem sutra i da vidim da mi vrate pare da ne reskiram sa drugim modelom u istoj radnji. Da li neko zna sta bi moglo biti ili ako neko ima iskustva ( mada nadam se da nema )

Fabrički dolazi napunjen, sad ne znam tačno sa koliko %. Jel si probala sa nekim drugim punjačem, od mob. tel.?
 
Imao sam slican problem samo sto je kod mene bilo MNOGO gore, ko da je pored mene duh i lupa mi po touchscreenu (bukvalno) znaci touchscreen je ludeo sam od sebe, tj. Selftappao se, instalirao sam avast antivirus i onda je prestalo, bio sam i opet flasovao stock rom ali se isto uvek desavalo, i dosta puta i dan danas primecujem freezovanje tableta i tek posle 3-4 sekunde se unfreeza i uradi moje reakcije... E da, nisam siguran ali ovo mi se pojavilo uvek posle jedno 2 dana igranja fpse-a (ps1 emulator) danas sam flasovao drugi ROM jos nista nisam experimentisao, ali pre njega sam koristio stock rom (treci put flashovan) i nije bilo znakova ovog buga, posle drugog flasha odma mi je izbacilo novi update i ja sam prihvatio, on je krenuo kao da updatuje i samo je updatovalo 100 put (loop) i onda sam ga opet debrickovao, i od onda sam ignorisao system updatove.
 
Upalio se na 2min i ja da ga zakljucam i ugasi se, nista bitno je da je pokazao znake zivota ostavicu do ujutru ovako da se puni pa cu videti
 
Moj je danas dosao sa 50% i sad ima 20%, 14h upaljen i oko 2 i po ekrana. Jel ga punite odredjen broj sati ili je ok preko noci? ;)
 
Bila je neka priča da neće da se uključi ako je baterija ispod 25%. Možda je tvoj došao sa manje napunjenom baterijom od toga.
Ne znam da li je to ispravljeno apdejtom.
Ali bi trebao da se uključi ako je na punjaču.
 
Nazad
Vrh Dno