Šta je novo?

Ripple [XRP]

  • Začetnik teme Sale KG
  • Datum pokretanja
Slažem se, ne deluje da će da skoči još mnogo, možda dođe do ~20k večeras-sutra, a od ponedeljka mislim da će da krene da se sliva svež keš u BTC i tu staje žurka.
 
Da li može savet kako najlakše ući u ovaj koin tj kupiti ga? Nemam iskustva sa ovim, ali ripple pratim oko mesec dana i prelomio sam, malo kasno, da uzmem ~100komada pa neka stoje da vidimo šta će biti.
Znači interesuje me kako najlakše kupiti tj preko kojeg sajta? Hvala [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam hteo na krakenu i bitstapmu ali dok su me verifikovali tamo, (bitstamp jos nije) skocio je 3x tako da sad imam psiholosku barijeru da ga uzmem pa makar i komad bio nekad milion necega
 
Ja ga na Cex kupim. Otvoriš nalog lako se verifikuje( nalog, visa jok) i kupiš od nekog ovde BTC npr, koji ti prebace kao depozit na Cex i onda cepaš. Zameniš taj btc za ripple ili već šta hoćeš. I čekaš veverice..tjs verifikaciju vise.i čekaš..čekaš..
 
Na CEX ne rade nove registracije... Da li jod neki exchange dozvoljava povlacenje na karticu?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Da li može savet kako najlakše ući u ovaj koin tj kupiti ga? Nemam iskustva sa ovim, ali ripple pratim oko mesec dana i prelomio sam, malo kasno, da uzmem ~100komada pa neka stoje da vidimo šta će biti.
Znači interesuje me kako najlakše kupiti tj preko kojeg sajta? Hvala [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk

uzmes telenor master karticu ubacis eure i kupujes na cex-u preko evra
 
Ripple

Kakva je ta kartica, šta fali MasterCard-u?

Edit: Na cexu je trenutno nemoguća registracija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemoj ulaziti sa ozbiljnim novcem, i nema problema :)

Mi Note 3
 
Kakva je ta kartica, šta fali MasterCard-u?

Edit: Na cexu je trenutno nemoguća registracija.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mozes na cex-u i MasterCard ja kupio bez problema, doduse da trentuno su im zatvorene registracije.
 
uletati na ripple sad il jok?

Ako zelis da ti on bude valuta koju ces HODL-ovati u narednih 6 meseci do godinu dana, onda apsolutno. Ako zelis brzu zaradu onda ne, mada postoji verovatnoca da ce biti pump & dump-ova u narednih mesecak dana.

XRP se stabilizovao vec nekih nedelju/dve na 2.2$, dok je danas stabilan na 2.4$, ali opet 10x rise za mesec dana govori da moze doci do znacajnije korekcije (na dole naravno).

PS. ako je verovati ovom klipu bice XRP na Coinbase-u:

https://www.youtube.com/watch?v=bca4D6ueNeM&feature=youtu.be&app=desktop

https://www.finder.com.au/ripple-on-coinbase
 
Poslednja izmena:
Da li neko kupuje Ripple na GateHubu? Dozvoljavaju registraciju, ali mi treba btc ili etc da bih mogao da ga kupim. Koja je procedura da kupim od nekog btc za odredjenu svotu novca i da mi pošalje na moj nalog na Gatehubu?
Da ne čekam Cex, nisam uspeo da nadjem kada će otvoriti registraciju, a to mi se trenutno ne čeka baš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postavis oglas u odgovarajuci topic par topica ispod ovog.
 
Znam za temu, pratim, nego nisam u priči skroz pa ne znam da l to funkcioniše i na ovom GateHubu. Hvala [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nasao sam coveka koji bi mi prodao Ripple novcice , imam nalog na Bitstamp berzi ali nije jos uvek varifikovan, mozete li mi reci da li mi on moze prebaciti novcice na taj nalog i ako jos uvek nije verifikovan ?
 
Mislim da na bitstampu ne moze nista da se radi dok nalog nije verifikovam.
Ali ti probaj idi u deposits pa odaberi ripple i ako ti da adresu onda mozes.
Ja licno nikad ne bih prehvrljao novcice na nalog koji mi nije verifikovam, posto teoretski postoji mogucnost da odbiju verifikaciju i onda sve sto imas tamo je propalo
 
Imas binance bolje trenutno naj popularnija nova menjacnica ne treba verifikacija
 
Mali offtopic, nisam mnogo upucen u ripple pricu pa se polako ukljucujem.
Koju mi menjacnicu preporucujete za konverziju ETH u XRP, jel pomenuti binance ili neku drugu, kao i gde da generisem wallet za XRP?
Hvala!
 
Na ledger nano S cold wallet ili drzi na menjacnici ako ne zelis ledger.

Ripple je 100% centralizovan shitcoin koji nema veze sa blockchain tehnologijom

Circulating Supply
38,739,144,847 XRP
Total Supply
99,993,093,880 XRP

Zasto bi bacali pare na tako nesto.
 
Kupuju ga lopatom izgleda :-d
473e9986f748dde5c461aba5318e7990.jpg


Sent from my Z5
 
Decentralizacija odavno nije nikakva prednost. Dok neka krupna imena ne stanu iza novcica nema ozbiljne price. Ja ripple ne volim nikako ali nije lose ulaganje.

Tapatalk
 
Mahatma:
Ne sluzi blockchain i decentralizacija za vrednost, ali nesto sto kontrolise jedna firma dal ce ga biti koliko ce ga biti i ko ce ga imati nema sigurnost ni buducnost.
 
Poslednja izmena:
XRP za razliku od BTCa ima pravi tzv. user case a i pogodan je za transakcije u realnom vremenu za razliku od svih ostalih coina, ukljucuijuci BTC.
Ne znam da li ste se uopste i informisali pre nego sto dajete komentare, po svemu sudeci retki su oni koji su uradili domaci.
Uostalom kolilko sujetan moras biti da bi ignorisao coin koji je najveci rast imao u prethodnoj godini samo zato sto nije decentralizovan. Tehnologija, funkcionalnost, primenjivost u realnom vremenu i ideja su mnogo relevantnije. I pustite market cap, on ne daje bas punu sliku o uspehu nekoga novcica.

Kako god, vreme ce pokazati svoje , trolovi i FUDsteri se pojavljuju sa svih strana a to je dobar znak :).
 
Poslednja izmena:
Vlasnik Ripplea u svakom trenutnku moze da pobrise sve koine ali krastavac imaju dobar marketing zato i rastu. Ljudi ulazu ne znaju ni usta. Dobri ovi koji oce da zarade znaju zasto :)
 
Moze, ali ti si troler i FUDster, a samo onaj ko veruje u Ripple se dobro infromasao:d

Noobovi i neznalice koji veruju u nesto sto sutra moze da nestane se pojavljuju sa sviju strana sveta sto je odlican znak :)

XRP imao najveci rast u prethodnoj godini ? malo sutra, a ako se mislilo da je ripple imao najveci rast od svih prethodnih godina, imali su 99% coina najveci rast prosle godine.
 
Poslednja izmena:
Hvala na kategorizaciji. Bas pristaje moderatoru.
Nisam ni jednom spomenuo da si ti trol i FUDster, ali cim si se osetio prozvanim verovatno i jesi, u stvari mora da jesi :d
 
Nazad
Vrh Dno