Šta je novo?

Ripple [XRP]

  • Začetnik teme Sale KG
  • Datum pokretanja
A zasto si prodao? Zar ne mislis da ce ikada tamo nekada biti skuplji od cene po kojoj si kupio?
 
Mislio jesam ali sam se plasio da zarobim to malo sirotinje obzirom da tek 1 mesec rudarim...jbga...uzeo umesto toga zec i...naseo k'o kec...sad sedi,gledaj u cuti...
 
Kupio 600 kom po nekih 0.85...stavio sell order na 2$ i naravno on pocne da pada naopako...ja uhvatim i prodam i napravim najvecu glupost....
A tek ja..držim 300 komada desetak dana, miruje, rekoh da se rešim govanceta, kad ono bukvalno minut posle prodaje ode gore.

nisam pametan dal da ga uzmem za ove pare što ga prodadoh..svakako sam u minusu 30 40 ripla..a opet bolje ga uzeti po 1.4 jer možda ode na 2 ovih dana.

ajde riplu padni makar dok te ne kupim..pa skoči.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka stara kuka da analizira ripple i zadnja dogadjanja ? S obzirom da nije mineable i da ga ima kao šaše, otkud sad ovaj skok?
Koliko sam čitao ranije bankari su bacili oko na ovaj coin, ali posle to palo u vodu. Navodno mu prognoziraju do 80$ u sledećoj godini
 
Poslednja izmena:
Na cexu je 1.90...ufff...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
1.97 sam video max
 
Fino ovo skace. Mislim da nema nameru da staje. Lagano moze na 5$ u januaru. Ja sam uze 3500, da se poigram malo.
 
Ако би XRP био 5$ то значи да би тржишна капитализација (market cap) била скоро 200 милијарди. Да није то превише? Биткоин би са садашњих 245 милијарди отишао на преко 400 милијарди. Одакле толики новац, осим ако се не прелије све у XRP?
 
Pre 15 dana bio je 0.40$ a sada je preko 2. Da smo i tada vodili ovaj razgovor siguran sam da bi apsolutno isto rekao. I ja sam se femkao predugo da udjem s nekom kolicinom, skocilo je 5x. Sada jurim samo da skoci 2x i prezadovoljan sam. Mislim da je izuzetno realan scenario i to jako brzo. Trenufno nijedan novcic nije hajpovan ni priblizno kao ripple. Vec neko vreme 75% ljudi koji ulaze u kripto kupuje ripple. Objasnio sam i fenomen zbog cega je tako. To se nece sada zaustaviti. Steta samo sto nisam usao mnogo ranije.

Tapatalk
 
Šta je ovo... zidovi od nekoliko desetina BTC-a padaju/sklanjaju se, a cena nebom u oblake ide... Kako je krenulo do ujutru je na 5$
 
Ако би XRP био 5$ то значи да би тржишна капитализација (market cap) била скоро 200 милијарди. Да није то превише? Биткоин би са садашњих 245 милијарди отишао на преко 400 милијарди. Одакле толики новац, осим ако се не прелије све у XRP?
Negde sam čitao, da će povući dobar deo kapa, i da mu prognoziraju rast na 80 dolara do kraja godine. Šteta što nisam prodao ovaj budjavi btc za 17k i uzeo kao Saj jedno 3'4k ripca
 
Pre 15 dana bio je 0.40$ a sada je preko 2. Da smo i tada vodili ovaj razgovor siguran sam da bi apsolutno isto rekao. I ja sam se femkao predugo da udjem s nekom kolicinom, skocilo je 5x. Sada jurim samo da skoci 2x i prezadovoljan sam. Mislim da je izuzetno realan scenario i to jako brzo. Trenufno nijedan novcic nije hajpovan ni priblizno kao ripple. Vec neko vreme 75% ljudi koji ulaze u kripto kupuje ripple. Objasnio sam i fenomen zbog cega je tako. To se nece sada zaustaviti. Steta samo sto nisam usao mnogo ranije.

Tapatalk

Nije kasno ni uci ni sada kada je dva dolara?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ja sam usao sa 3500 i kusur komada na 2.1 pa sa jos 1700 i nesto na 2.04...
Steta sto bisam poslusao osecaj da uletim sa svime. Svasta moze s ovim novcicem da se desi. Kad sam prodavao novcice gomila ljudi je ulazilo u ripple samo zato sto je jeftin, to je fenomen. Jos tada sam rekao da ne bi bilo lose kupiti neku kolicinu. Na zalost nekako je ripple uvek bio korak ispred mene. Svaki put je skocio malo pre nego sto sam kupio pa me odbijalo. Veceras sam 100% siguran da ce 5$ doci lagano, zato sam i uleteo. Nije to ne znam koliko para ali mislim da moze jaaako brzo da se okrene.
LTC mi se primirio i pada lagano, sprema se za sledecu godinu ali do tada valja se uzeti nesto.

Tapatalk
 
Ja ga pratio od ~0.25 kad je sve pocelo da divlja, pare spremne ali sve mi nesto odvlacilo paznju.

Sad bih bio bogatiji za jedno par hiljada dolara da sam se poslusao i odlucio da mi ovo bude prva investicija [emoji14]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ja sam usao sa 3500 i kusur komada na 2.1 pa sa jos 1700 i nesto na 2.04...
Steta sto bisam poslusao osecaj da uletim sa svime. Svasta moze s ovim novcicem da se desi. Kad sam prodavao novcice gomila ljudi je ulazilo u ripple samo zato sto je jeftin, to je fenomen. Jos tada sam rekao da ne bi bilo lose kupiti neku kolicinu. Na zalost nekako je ripple uvek bio korak ispred mene. Svaki put je skocio malo pre nego sto sam kupio pa me odbijalo. Veceras sam 100% siguran da ce 5$ doci lagano, zato sam i uleteo. Nije to ne znam koliko para ali mislim da moze jaaako brzo da se okrene.
LTC mi se primirio i pada lagano, sprema se za sledecu godinu ali do tada valja se uzeti nesto.

Tapatalk

Tebra ti imas znaci 5 soma novcica? Ako ode na 10$, bice veselja kod tebe! :)))


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ja ga pratio od ~0.25 kad je sve pocelo da divlja, pare spremne ali sve mi nesto odvlacilo paznju.

Sad bih bio bogatiji za jedno par hiljada dolara da sam se poslusao i odlucio da mi ovo bude prva investicija [emoji14]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Ja sam usao u kripto kad je ripple bio 0.19 i kupio sam 6k ripple, prodao ga na 30c i htio da se vratim ali otisao je daleko tako da ga vise necu kupovat. Zali boze :)
Uletio sam u drugi coin i necu vise da se igram sa berzom. Cekam strpljivo i zdravo :)
 
Tebra ti imas znaci 5 soma novcica? Ako ode na 10$, bice veselja kod tebe! :)))


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

5330 tacnije. Uleteo sam s delom, prodao sam malo ltc-a da se poigram posto LTC opet izigrava mrtvog konja.
Sada su malo istresli novcice a i btc je pao solidno, povukao je sve dole za sobom. Samo strpljivo, skakace ovo bez problema ;)
 
Sad sam ne znam sta da radim. Imam na binance oko 500€ u iot-i. Kontam da se prebacim tj da prodam ioticu i uzmem ripple. Cenis da bi bio opravdan potez?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Kurajberu, fala ponovo za head up, ušao sinoć na 11.000, budim se na ~17.200. Milinica :)
Zamlaćivao sam se sa nekim drugjm coinima, propustio sam žurku (umalo).
 
Istres'o sam ga na 17 na kraju. Ne znam dal' je pametno da upadam ponovo ako dođe do ~14 ili da ga batalim, predstave nemam dokle će da tera.
 
Ja cu da se provozam par dana. Videcu veceras kakva ce da bude situacija pa mozda uletim sa malo vecom kolicinom da obrnem na prvom skoku. Tu moze da se pokupi masTna zarada. Ali do veceras nista, videcemo kako se bude kretalo.

Tapatalk
 
Ne znam, ne deluje kao da će da ide još mnogo gore. Ali istočna obala Amerike se upravo budi, možda bude još turbulencija do kraja dana.
 
Poslednja izmena:
Ja sam ga uzeo za 1.5 a prodao za 2.7 sad da obrnem još jedan krug čekam da padne na 2.1 da kupim, ali deluje da neće na 3 rasti u bližoj budućnosti. Preporučio bih oprez.

Btw, dobro sam ga procenjivao par dana ^^
 
Nazad
Vrh Dno