Šta je novo?

Ripple [XRP]

  • Začetnik teme Sale KG
  • Datum pokretanja
Za kupovinu! Dali ćekat da dodje na "početnu" oko 3000
Ili sad kupiti na 32-3300???
:))

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Ja uradil arbitraz 2000e cisto instant leglo vrh vrh vrh.
 
Ja sam ga dump od 16$ do 0.25$ mali orderi bili inace bi se opario
 
Jel moze nob pojasnjenje sta si tacno uradio
 
Posto ne znam bas sve te mining i trejd izraze...juce je i po 40-50$ bio bid na cex.io na zalost nis ga imao a preko mobilne aplikacije ne postoji adresa za xrp jos uvek za depozit.Verujem da su mnogi uzeli silne novce...steta sto nije potrjalao dok se nisam vratio sa posla
 
mozda je predznak pumpa xrpa :d
 
Ne znam sta je ali da nisam mogao verovati svojim ocima...strasno!Gde bas ove nedelje kad sam druga....
Jel to tako obicno sa svakim novim novcicem kad se tek pojavi na menjacnici ili je to slucajno juce bilo?
 
Odlicno za arbitrazu cex.io - polonix 5000-3200 satosija. Ja sam svoj na zalost pretvorio u fiat :-/
 
Gde najbolje cuvati xrp coin ? planiram nekih 1000 coina uzeti i cuvati na duzee
 
...i mene zanima,samo ne tolika kolicina?
 
Stalno ista pitanja. Hardware wallet Ledger a offline wallet bas Ripple se zove
 
Hardware wallet je najbolji.
Sto? Koje su mu prednosti? Ima li mane? Ako ima koje? Red je objasniti kolegi razloge, ne dovoditi ljude u zabunu, potencijalni problem...kada ste vec izricito odgovorili.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Koji je najprostiji metod za kupovinu Ripple? Shapeshift ga ne radi trenutno... Da nema neko iz NS ko je voljan da proda 100 kom cisto da vidim kako funkcionise?
 
Koji je najprostiji metod za kupovinu Ripple? Shapeshift ga ne radi trenutno... Da nema neko iz NS ko je voljan da proda 100 kom cisto da vidim kako funkcionise?
Има, узимао сам ја... Ако те и даље занима јави ми се поруком да ти дам његов контакт

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Javi i meni ako nije problem da imam tu osobu u vidu, hocemo drugar i ja da potrosimo neke dolare i da se igramo malo s ovim u ove zimske dane.
 
Ovaj Ripple... Izašao sam pre 10 dana jer sam mislio da neće biti skoka u ovoj godini... Pfff...
 
l jbmti ovaj riple, držim ga deset dana i ništa, malopre prodao on skače sad..
 
ripplle sam planirao i spremio novac da kupim kad je bio 0.6 i evo tek mi je juce omogucena kupovina naravno sad necu da dam 1000e za njega kad sam pre par dana mogao 400
 
probudio se ripac..nznm iskusniji šta kažu..meni deluje da ide na 2
 
Kupio 600 kom po nekih 0.85...stavio sell order na 2$ i naravno on pocne da pada naopako...ja uhvatim i prodam i napravim najvecu glupost....
 
Nazad
Vrh Dno