Šta je novo?

Ripple [XRP]

  • Začetnik teme Sale KG
  • Datum pokretanja
gde ne mora toliko da se ceka verifikacija da se kupi ripple, cekam vec dve nedelje na bitstamp, ali nista se ne desava, i dok cekam cena ide na gore
 
Или ово...
17e27f32a4b204c60e12884df7d9488a.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ripple Gateways Can Freeze Users’ Funds at Any Time


Cek, jel stvarno ovo nekome novost ?
 
Hebesh valutu koju skljoka jedna glasina..

Ipak, što se više piše o Rippleu, cementira se njegova superpozicija medju glavne valute u budućnosti.
Siguran sam da će ovaj coin imati daleko veću vrednost u bližoj budućnosti.
 
Kupio danas Ripple na cex kolko treba da prodje vremena da mi bude na racunu?
Menjao BTC u XRP.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Na kom racunu ? Ako mislis na cex accauntu onda momentalno.
 
Stoji mi u Active Orders kolko sam kupio ali to u Crypto Balance pod XRP nema nista stoji 0.
U transakcija mi pise da sam kupio XRP.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mozda onda nisi kupio jos, nego si napravio narudzbinu koja jos nije ostvarena. Pogledaj ponude na berzi pa kupi za tu cenu.
 
Stoji mi u Active Orders kolko sam kupio ali to u Crypto Balance pod XRP nema nista stoji 0.
U transakcija mi pise da sam kupio XRP.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока

Verovatno nisi kupio cim je u ordersu. Verovatno dok si postavio order, cena je porasla i nije vise pala na taj iznos.
Tranaskcije su momentalne, kad nesto kupis(zamenis) nestaje iz active ordera i dobiajs xrp odma.
 
Kupio danas Ripple na cex kolko treba da prodje vremena da mi bude na racunu?
Menjao BTC u XRP.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока

Iz mog iskustva obzirom da koristim CEX,samo sto kupujem direktno za $....u roku od par sekundi najvise!
 
I nemoj da gledas na cex aplikaciji telefona zna cesto da buguje, nego odi na sajt pa proveri tamo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Evo jutros kad sam ustao XRP mi je na racunu.
Neznam koji mu je trebao tolko.
Ali hvala svima od sad cu ici direktno da li je bolje u $ ili € izvrsiti kupovinu?

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Meni je uglavnom bolje bilo u EUR za mozda nekih 5-10%. Ali lako mozes uporediti, pa videti sta ti se isplati. Naspram tvog kursa EUR/USD.

Trenutno na trade-u na cex-u 1BTC je 13600 EUR i 17739USD. A 17739USD je po srednjem kursu 14781.02 EUR.

Hm cek, po ovome ispada da mozes kupiti za EUR, pa prodati za USD, pa kupiti EUR i biti u plusu :).
 
Da samo je nejasno kad dobijes dolare kako ces ih zameniti za evre... Jer nemas usd/eur trade. Jedino da posaljes pare na karticu odradis konverziju pa opet uplatis na menjacnicu.... Al to ti pojede svu zaradu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zato razlika i jeste toliks. Ne lomite glavu pokusavajuci da uhvatite krivinu, ne funkcionise.

Tapatalk
 
Sto li ode ovoliko dole, ziv i zdrav bio?
https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/#markets Cene sa zvezdicom neulaze u prosecnu cenu * Price Excluded tako je i na ostalim valutama,gde je viskoka cena na Korejskim menjacnicama odnosno gde se trejduje KRW
uglavnom sve je isto ali se cena nevidi na coinmarketcap.com i zato se vidi da kao pada,medjutim mnogi to negledaju nego vide crveno pa pocinju da izlaze ko ludi i jos vise pada cena. Moze neko iskusniji ovo da objasni?
 
Poslednja izmena:
Sto li ode ovoliko dole, ziv i zdrav bio?
POstavite uvek suprotno pitanje. Zasto bi ostao onoliko koliko bi bio ili jos bolje zasto bi isao gore.
Kad sam napisao nemojte ulaziti na ovo sa cenom vecom od 3 dolara rekli su da FUDujem.
Toliko divnih projekata i coina...
 
Sve sto raste mora da i padne tako funkcionise berza nek ide on na 1$ pa da se kupuje
 
Sve se ja slazem sa Vama, ali nekako mi zao da ga gledam kako tone, kao Titanik.

Dajte neke predloge sta da pratimo, gde da eventualno ulozimo koji dinar, koji koini bi mogli da krenu prema gore?
 
Nazad
Vrh Dno