Šta je novo?

Ripple [XRP]

  • Začetnik teme Sale KG
  • Datum pokretanja
Nisam ni ja jednom spomenuo da si ti noob i neznalica ali ako si se osetio prozvanim verovatno i jesi, ustvari sigurno jesi :d :d :D
 
Moze, ali ti si troler i FUDster, a samo onaj ko veruje u Ripple se dobro infromasao:d

Noobovi i neznalice koji veruju u nesto sto sutra moze da nestane se pojavljuju sa sviju strana sveta sto je odlican znak :)

XRP imao najveci rast u prethodnoj godini ? malo sutra, eth imao jedno 17 puta veci rast i jos gomila drugih, a ako se mislilo da je ripple imao najveci rast od svih prethodnih godina, imali su 99% coina najveci rast prosle godine.

Au ala ne znas....to je strasno.


https://qz.com/1169000/ripple-was-the-best-performing-cryptocurrency-of-2017-beating-bitcoin/

Ripple rast je 36.000% a ETH 9600%..... Losa ti matematika, prava trolovska :)
 
To sam editovao pre nego sto si napisao post, jer sam gledao pogresan period.
I tvoja je prava neznalicka.
Kako se drugima obracas tako ce i oni tebi ;)

Nigde nisam nazvao nikog imenom ko ulaze u ripple uzeo sam i ja deo para na njegovom rastu. Ti si krenuo sa imenovanjem.
 
Poslednja izmena:
Ripple ≠ XRP.

Ripple Labs ima cilj da ponudi softversko resenje za brzo i jeftino slanje novca. Vise detalja na sledecem snimku:

https://www.youtube.com/watch?v=_k-Q9oWaR6I

Prednost Ripple Labs tehnologije i Blockchain-a je da je neko poslao 2.6 milijarde USD iz jednog u drugi wallet uz fee od 0.2$:

https://xrpcharts.ripple.com/#/tran...37A389229988175C5274759CCB6861798C621B3D087FF

Inače ko želi decentralizovanu tehnologiju sličnu XRP-u, neka investira u StellarLumens, projekat koji je pokrenuo CoFounder Ripple-a. Danas je ovaj Stellar po market cap-u prešao Litecoin. Gain je bio 100% u prethodna 2 3 dana.

Btw. Ako Ripple odjednom reši da promeni pravila igre i smanji broj coin-a ili dump-uje na tržište 61% Coin-a koji su u njihovom vlasništvu, to će isključivo biti na njihovu štetu (pada vrednost Coin-a, gube sve moguće investitore itd.).
 
Poslednja izmena:
To sam editovao pre nego sto si napisao post, jer sam gledao pogresan period.
I tvoja je prava neznalicka.
Kako se drugima obracas tako ce i oni tebi ;)

Nigde nisam nazvao nikog imenom ko ulaze u ripple uzeo sam i ja deo para na njegovom rastu. Ti si krenuo sa imenovanjem.

Ne ljutim se ja, vise kroz salu, a i pokusavam da iznesem cinjenice, mozda nekome znaci tacan info.
Ne treba podcenjivati Ripple kao projekat, a svi koji su izasli su izasli mnogo pre vremena...
 
nhf ;)

Apsolutno se slazem da su vecina izasli pre vremena, ja sam srecom delom usao kad je mcafee hakovan tweet bio i nisam uspeo izadjem sto mi je posle par dana odlicno doslo.

Po meni to nije coin za dugorocno investiranje, mada do sada je pokazao suprotno, ali i dalje ostajem pri svom misljenju.
 
Poslednja izmena:
Vasa misljenja moze li preko 3$ , ili da se istovara polako ?
 
Cini mi se da je dobacio trojku

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
pre par dana je skocilo naglo na 2.7 pa je palo na 2
da se ne desi opet tako nesto?
 
Ma ide preko trojke garant nerednih dana


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Pipnuce on 5 pogotovo na CEX ali posle sta ce biti, drzite gace
 
Sa Coinbase pump-om koji je izgleda neminovan ide 2x-3x vrednost, ista situacija je bila sa BCH koji je za 48h otisao sa 1200 na 4100 pa se stabilizovao na 2600 (sad je na ~3000).

Znam da je u tom slucaju Ripple Market Cap > Bitcoin-a.
 
Poslednja izmena:
Sa Coinbase pump-om koji je izgleda neminovan ide 2x-3x vrednost, ista situacija je bila sa BCH koji je za 48h otisao sa 1200 na 4100 pa se stabilizovao na 2600 (sad je na ~3000).

Znam da je u tom slucaju Ripple Market Cap > Bitcoin-a.
Zna li se nesto kada se ocekuje dodavanje na coinbase?
 
Zna li se nesto kada se ocekuje dodavanje na coinbase?

Pitanje je da li ce da bude.
Po meni verovatnije hoce jer su gladni para, ali ako ispostuju svoje standarde koje su postavili ripple nikad ne bi trebao da se tamo pojavi.
 
Zna li se nesto kada se ocekuje dodavanje na coinbase?

https://www.reddit.com/r/Ripple/comments/7nwlpx/why_not_to_sell_xrp_now/?st=jbzkn1ox&sh=f15560d8

Imas par postova iznad neke leak-ovane snimke da Coinbase vec testira XRP. Da li je to tacno ili ne, vreme ce pokazati.

Sto se tice alavosti, sada je ripple u centru medijske paznje. Takodje cesto se provlaci i jedan jako glup razlog, a to je da je psiholoski za vecinu ljudi mnogo lakse trgovati sa valutom koja ima vrednost 3$, 4$ nego 15342$. Takodje se vrti prica i da je Ripple USA kompanija, sto je opet razlog vise zasto bi ovaj coin trebao da se pojavi na Coinbase-u.

Ko hoce da ulazi na duge staze, neka udje, ko hoce na kratke staze Binance i Bittrex su puni Coin-a koji dnevno rastu po ~50%, pa posle padnu za 10% 20 % 30% 40%..
 
Poslednja izmena:
Pitanje je da li ce da bude.
Po meni verovatnije hoce jer su gladni para, ali ako ispostuju svoje standarde koje su postavili ripple nikad ne bi trebao da se tamo pojavi.



https://www.reddit.com/r/Ripple/comments/7nwlpx/why_not_to_sell_xrp_now/?st=jbzkn1ox&sh=f15560d8

Imas par postova iznad neke leak-ovane snimke da Coinbase vec testira XRP. Da li je to tacno ili ne, vreme ce pokazati.

Sto se tice alavosti, sada je ripple u centru medijske paznje. Takodje cesto se provlaci i jedan jako glup razlog, a to je da je psiholoski za vecinu ljudi mnogo lakse trgovati sa valutom koja ima vrednost 3$, 4$ nego 15342$. Takodje se vrti prica i da je Ripple USA kompanija, sto je opet razlog vise zasto bi ovaj coin trebao da se pojavi na Coinbase-u.

Ko hoce da ulazi na duge staze, neka udje, ko hoce na kratke staze Binance i Bittrex su puni Coin-a koji dnevno rastu po ~50%, pa posle padnu za 10% 20 % 30% 40%..

Pa moguce sto kazu Coinbase i Ripple su komsije u San Francisku :)

To da ga kupuju sto je sad 3 dolara a i ranije dok je bio jeftiniji je apsolutno tacno. Uglavnom ako zavrsi na Coinbase skace mu cena.

Ne znam koliko je uticalo kad ga je CEX.IO dodao kod sebe na platformu,nisam bas nesto ispratio taj period ali cini mi se da nije nesto tog trenutka skakao.
 
Imam neki jak osećaj da će Ripple biti glavna stvar ove godine. Već je stvoren medijski hajp. Mislim neće on da ide na 10 k , ali biće to poznata cripto valuta u rangu par najvažnijih. Ja ću da pazarim jedno 1000 komada za svaki slučaj.
 
Ljudi jel moze neko da mi objasni kako da kupim ripple? Na koji wallet da ga cuvam? Cex mi je blokiran iz nekog razloga, u bunilu sam, ne znam sta da radim.. Hteo sam da ga kupim na 30 centri, sad je preko 3$ .

Svaka pomoc ili predlog su dobrodosli.

Hvala.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kupis od nekog sa foruma iz oglasa, a cuvas na ledger nano s.
 
Koja je alternativa za wallet, a da nije hardware wallet i da nije berza. Onaj desktop wallet rippex.net zakljucava 20 XRP-a, malo je to previse. Jel ima neko drugi ok desktop wallet, trenutno mi je na CEX-u, pa da svucem negde.
 
I mene to zanima. Gledao sam po netu, ali nisam našao neku opciju sem Lagera...
 
Pa kad je Ripple coin koji nije ni predviđen za individualnu upotrebu. Ja ga ne pipam, koliko god da skoči.
 
Koja je alternativa za wallet, a da nije hardware wallet i da nije berza. Onaj desktop wallet rippex.net zakljucava 20 XRP-a, malo je to previse. Jel ima neko drugi ok desktop wallet, trenutno mi je na CEX-u, pa da svucem negde.
Nema, opet koliko ja znam. Ako ces drzati 40-50 komada drzi bilo gde online nista strasno, ako ces drzati vecu kolicinu ne znam zasto trazis alternativu hardware walletu.
 
Koja je alternativa za wallet, a da nije hardware wallet i da nije berza. Onaj desktop wallet rippex.net zakljucava 20 XRP-a, malo je to previse. Jel ima neko drugi ok desktop wallet, trenutno mi je na CEX-u, pa da svucem negde.
Тих 20 новчића су резерва за адресу и свуда постоје, који год новчаник да користиш... Вероватно ће ускоро смањити јер је та количина одређена кад је вредео пар центи.

А узми Тостер и чувај тамо... Само обавезно упиши речи за поврат података како би могао да уђеш у апликацију ако некада заборавиш шифру.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Hvala, mislio sam da ima neki wallet bez tih 20 rezerve, na CEX-u neka stoji onda. Nece to nikud, valjda :). Verifikacija je jako spora na cexu, "Identity verification" se procesuira vec 3 nedelje. Mada Basic radi ok.
 
Nazad
Vrh Dno