Šta je novo?

Ripple [XRP]

  • Začetnik teme Sale KG
  • Datum pokretanja
auuu koje ludilo :) znači sa ovim Ripplom samo treba biti extremno strpljiv. koje su procene, šta dalje ?
 
ja shortovao malo, malo se igrao..

a istovario sam skoro pola miliona na .010 :/ :) kakva greska, to sada vrijedi 15btc :D
 
Auuu apsolutno ludilo !!
 
Da NEVEROVATNO sta se desilo !! Vidim da jako puno ljudi zali za izgubljenom lovom, pump je bio realno nevidjen i izgleda da je to nekom smetalo i iscupo je struju ;)
 
Da sreca moja nisam ulozio u Ripple ni dolara ali sam pratio sta se desavalo strasno ljudi su ostajali bez par hiljada dolara u sekundi....

Ne znam da li su ljudi koji stoji iza Poloniex-a to namestili ili je poloniex napala grupa hakera?
 
Niko jos nema pojma, ovo ce biti najveća vest u kripto zajednici sutra ujutru siguran sam ! Ali igranka se nastavlja, neverovatno koliko neko upumpava love u XRP ovih dana !! Sigurno ima razloga.. Mozda neko zna, sem one brice o alternativi za vizu i banking, sigurno ima jos nesto ? Mada, sta ćeš vise ;)
 
Da ovako nesto ne pamtim da se ikada desilo....

Da neverovatno slazem se ogroman novac se upumpava ne znam meni to deluje kao piramida koja ce se srusiti uopste ne verujem u ripple....

Zna sigurno sve jako mali krug ljudi steta samo sto mi ne znamo ;)
 
ma kakva vest ista ekipa koja je nagruvala , cuveni, extra bajni, sjajni coin Dash (koji se sada vraca gde mu je mesto) sada pokusava sa riple isto
 
Nisam ispratio Polo jer sam spavao, ali vidjeo sam da je bio ogromni pad cak do 0.007$
 
To se tako gospodski radi kad previse njih otvori long pozicije. U jednom udarcu ubijes milion muva i zatvoris isto toliko pozicija. :)

Mislim da ovde najvise profitira sam poloniex, koji ujedno i organizuje sve. Zato oprez sa trgovinom na margini.
 
Dali je ovo realno?!
Znam da to Poloniex radi ali opet... Dali je ovo realno? :trust:
 
Sta predstoji, novi skok za vikend ?
 
izgleda da se pare ipak prelivaju u LTC..
mada ne bi bilo loše da XRP počne opet da skače - neki kupuju i dalje velike količine, verovatno znaju nešto što mi ne znamo ;)
 
ako dodje do blagog btc dumpa XRP ide gore za 20%-30% ..
 
Ovaj XRP nece stati dok ne uhapse ceo tim i bace kljuc...... nema druge za ljudsku glupost :d
 
Ja shortovao sinoc.. mogao sam i bolje da sam jos cekao...


A sto da hapse, gox je otisao davno [emoji16][emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako mislis miruje?

Pa ove sedmice je bio jedan od najgorih dumpova na STR i XRP..
 
Mislim na ravnu crtu zadnjih nekoliko dana. Sad se vec desava nesto ;)
Ovi iz Poloniex-a su mi sumnjivi sa ovim lagovima i ddos-ovima!
 
Iako imam para tamo, ako pukne gore od mtgox-a ne bi zalio nista.... cista P/D berza koja samo ceka ovce za sisanje da ulate u cistu piramidalnu semu zvanu ripple
 
Ripple na maximumu od 0.0001699 , prevazisao ocekivanja mnogih . Lepo mi se izdupliralao ulozeno :whip:
 
Zalosno koliko ne kontate da su sve karte u igri namestene i da vam dele ono sto oni zele... navlacice vas dok vam ne uzmu 90% kapitala a vi sa vasim hypom ciste piramidalne seme samo cete uvuci one bez mozga da izgube
Dok sekreatori ove prevare negde brckare i smeju

Njima je totalno nevazno da li je token 50 000 ili 50 satoshi-a, isti ih nista nije kostao a imaju ga u beskonacnom obimu, cilj je jasan svakom sa IQ vecim od 75
 
joj zeljo tebe.. stvarno imas volje..

meni je zao sto nisam na ovom coinu uzeo 300k$
 
Pa nisi mogao uzet, ili mozda mislis da si u 10% onih koji ce uzet u ponzy shemi?

Zar nije bolje igrat lotto, kladinicu ili rulet, sanse su sigurno vece!? barem su neke igre postene pa kuca ne uzima vise od 50%
 
Nazad
Vrh Dno