Šta je novo?

Ripple [XRP]

  • Začetnik teme Sale KG
  • Datum pokretanja
Drz te se :)
f508bbce6ace23ef69b1f598af99a5b8.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
:d
Don't worry,be happy ...

:type:
 
Nešto se dešava skače mu cena, ono par dana miruje pa posle ide gore/dole :D
 
Ju ju,kakav zeleni dildo za kratko vreme,steta sto nisam uhvatio prikljucak.....
 
Imaju oni nekoliko kečeva u rukavu, i sad izvlače jedan po jedan, i igraju se sa nama :)

Mi Note 3
 
Usao kad je bio na max....pao na 1.85$ jutros...i dalje samo lagano i opusteno :) imam zacrtan cilj kad da izadjem i lagano...ne zurim...
Sto kazu jedno kajanje ne gine.I da padne na 0.25 kao sto neki misle,opet ce se vratiti,ako nista onda bar pocetkom decembra pa tamo do 18-19 :)
:d
 
the same here.
Ipak verujem u Ripple, siguran sam da ce ovih 600 komada jednom da donesu lepu zaradicu.
 
Sve zavisi sta ti je krajnji cilj tj kad si planirao da izadjes...
:D
 
Takodje i ja imam oko 600 kom sve je tek na pocetku sto se ove valute tice.
Vidicete za koju godinu sta ce biti.
Nekazu dzabe strpljen spašen...

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Cisto da vas obavestim da nista nijenna pocetku u vezi sa xrp on je tu odavno a sada je samo napumpan da vam uzmu pare i da vas ostave koju god sa shitom u rukama
 
  • Like
Reagovanja: MPM
Agree 100 posto :) ripple je najgora pump i dump sema....

Treba samo hvatati pump-ove i to je to realna vrednost mu je nula i ne bi ni trebalo da postoji.
 
Poslednja izmena:
Razmisljao sam da kupim tih 20 XRP da rezervisem adresu i sad kad vidim komentare ozbiljno se premisljam :D
 
Uh, pazi da ne opteretis budzet previse, kreni ipak s manjom cifrom.

Tapatalk from Poco loco
 
Ovaj coin jos nije otpisan , a niko nista ne pise o njemu skoro godinu dana ?!

Sprema se nesto, kad god smo probili ovu zutu liniju na chartu cena je isla parabolicno. Velike su sanse da ako se probije i potrvdi taj nivo ide XRP ~+50% vrlo brzo. Ja licno ne volim XRP ali sve je u funkciji akumulacije vise BTCa.
Capture.PNG
 
Nazad
Vrh Dno