Šta je novo?

Ripple [XRP]

  • Začetnik teme Sale KG
  • Datum pokretanja
Zeljko, covek ti prica da je uzeo dosta para, a mogao je vise...i ja sam mogao dosta vise da sam malo vise verovao...a ti sad nastavi da pricas kako XRP nista ne valja, a on coin godine !
 
Kave veze imaju pare, drzi se kladionice i ne savetuj ljudima da ulazu u ponzy piramidalne seme!!

Kad je coin godine ulazi, ali nemoj druge da savetujes jer cete svi izgubiti, 100% premine, teska stetocina napravljena za ovce... lepo odes pa pogledas kako izgleda tulip model pa ce ti biti jasno odakle rast cene i 70% market cap BTC... beskonacan broj coina, itd

PS: coin godine :wall:
 
Poslednja izmena:
Hahah koji si ti kralj!

Pa ja sam uzeo ok:)), i ako te bas interesuje pogledaj kada sam ja usao.. a kada izasao.. imas sve ovdje na forumu :))
kupio pocetkom marta za 0.00499 :))))))
 
Danas istresanje iz gaća :)
Ko pokvaren bankomat :)
 
@zeljko na crypto gleda iz drugog ugla. Dugoročno. Futuristički.
Sa te strane su i svi njegovi postovi. I kao takvi izgledaju prilično dobro postavljeni.

Opet, mislim da većina ovdje ima cilj kupiti po nižoj, a prodati po nešto višoj cijeni, a zatim napraviti izlaz u zelene novčanice. Sa te strane ne postoji altcoin. To je jednostavno jedan vid kocke.

Mislim da svi coini imaju te faze balona kada cijena bude nenormalno brzo naduvana i preko svake mjere.
Neko tu nakon pucanja ostane kratak za ozbiljne iznose. Ali, sa druge strane, ako ja nešto prodam po 10 puta većoj cijeni od nabavne onda vi to možete zvati alt, shit, piramida,.... a ja ću mu biti jako zahvalan na postojanju.
Slična je stvar i sa kopanjem. Ako sam ja mogao uzeti opremu, cijelu zimu obezbjediti grijanje koje mi još zaradi kamaru para i na kraju u aprilu sve to rasprodati po većoj cijeni od nabavne...
 
Na 1980 otvaram short. Razmislicu o rebuy-u na 1500. Ako bude drugog kruga, giga short otvaram na 1247-1248.
 
Prelepa pozicija za short. U prilog ide i psihološka cena 2000.
 
Ima jos lepih vesti vezanih za XRP na Coindesku
 
Sve je sjajno samo ne znam sta moze da bude sjajno osim ponzi sheme pumpanja do besvesti i navlacenja ljudi koji ulazu u ponzi, samo da znate ista ulaganja su ilegalna, XRP je preziveo samo zato sto se prodao nekom iz bankarskog sektora koji ga je zastitio, nazalost zivimo u takvom dobu gde isti mogu da savijaju zakone po svojim potrebama do odredjene mere.... ali puce i to u to budite sigurni

koga ne mrzi da kopa, iskopace 1000 muljanja i namestanje najgore razmere:
http://www.coindesk.com/ripple-jed-mccaleb-settle-suit-over-1-million-in-disputed-funds/

taj jed mcc. je jos 2013 ukrao BTC sa berze, nasao je jednog majmuna zvanom mark k. i oprao svoje ime, smesno je da su svi u ripple i steller-u bar 3x gori od njega

sorosh je za njih mala maca, sutra ce isti biti neki novi shorosi i to ce isti koji ulazu i ripple biti glavi krivci!
 
Poslednja izmena:
Zeljko je sa ETH-a dosao da troluje po XRP ... tako da pripremite se :d
 
Smesno je da oni sto veruju u iste nemaju ni jedan pozitivan argument od cistog hypa...

ETH se ma koliko ICO bio namesten ne moze porediti sa Ripple, tako da goldi brini se o diff-u na ETH-u :D

Ripple ces kopat jedino ako napravis koju milijardu $$ i pokrenes neki fork istog i navuces jos veci broj ovaca
 
pa sa eth ga oterali mora negde da nastavi tradiciju :D
 
ETH mineri ce sami sebe pobiti, krenula je diff bomba na POW miningu, bice mi intrensantnije da gledam kad se rigovi budu bacali kroz prozor a mineri besili po banderama jer su uzimali zelenaske kredite :banana:

Ripple vidim daleko vecu pretnju, jer ETH je ipak imao jedan deo ICO decentralizovan a druge deo se kopao... sto kod ripple-a nije slucaj vec je 100% smuljan iz dupeta par belosvetckih prevaranata tipa one coin
 
A koji coin ti kopas zeljko?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zeljko je zakasnio da kupi Ripply pa se jedi sade :)
 
A koji coin ti kopas zeljko?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Kakve to veze ima, kopam i dumpujem sto je najrofitabilnije ne hypujem djubre jer ga kopam, ali ipak sve sto se ne stvara iz nistavila je daleko prostenije nego ovo...

@igysa
Ne kupujem scam ni kad vidim da postoji sansa da ga manipulacijom nego naduva van realnosti...
 
Kakav short sam napravio, bolji sam od Nešića. Base mi bio na 193, cena na 180 pred stpavanje. Stavim lepo da se dokupim i zaštitim ako cena ode gore sve do 220. Probudim se ujutru likvidiran mi nalog na 242, dnevni 243 xD. E to je shortina :)
Pa ti spavaj i misli ma nema teorije da skoči još 35%
 
ja mislio da ce jos da se muci, a ono... mada sad ne smem ni da ulecem
 
Gotovo ga je nemoguće uhvatiti "ni za glavu ni za rep" :) pričam o XRP/USD paru na Stampu, jer realno taj par pada osetno u vrednosti jedino kada XRP/BTC pada na Polu i kada istovremeno BTC/USD baš pada na Bittrexu. Izabrao sam baš njega jer je zbog navedenog najsigurniji.. cesto je
rast BTCa amortizivao pad XRPa... i onda pošto do pucanja jednog ili drugog balona, al baš pucanja, MORA nekad doći, a nikako da dođe, sem nekih korekcija, stalno ulazim vrlo oprezno očekujući isti.. ali ovaj par vec duugo nikako da osetno padne da uletim žešće. Evo i danas oko 14h kad je bio probio 24 low lepo kupih, al prodo konj ubrzo za vrlo sitan profit :( kao da nisam naučio: ako ne danas, al sutra će neki kit doći i kupiti taj sell order, jer neko ko zna ono što mi ne znamo bezobzirno i konstantno kupuje !! Kada stane da kupuje velike količine tada sledi manja korekcija.. eto tolko sam naučio a opet nekako nikako da baš zagrizem.
 
Ripple kada prebaci 1$ dalje je sve moguće.
Mogao bi on lagano do 6-7 dobaciti.
Idemo...
 
wtf? 6 - 7 cega? u kom vremenskom periodu?

268 141 117 055$


268 biliona dolara treba da bude MC .. pa daj, budimo realni..
 
Za jedno 5 godina ide na 100$ :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ide ovo preko 1$
 
Pozdrav svima,

Moze li neko da mi kaze koji je najbolji exchange za Ripple? Jos od pocetka maja pokusavam da se registrujem na Gatehub, Kraken, Bitstamp, ali svuda cekam na verifikaciju, evo vec 20 dana. Danas sam se za tren oka registrovao na CEX, zbog bitcoina, i to je proslo sve za 10 min. Da li postoji neka menjacnica gde verifikacija ide brzo ili da li postoji neki zaobilazan put?

Hvala unapred
 
Ne svugde se ceka kad je navala, iskreno zaboravi ulaganje u scam, ne slusaj ljude koji ulaze na pumpu i prosipaju ciste lazi
 
Na 1980 otvaram short. Razmislicu o rebuy-u na 1500. Ako bude drugog kruga, giga short otvaram na 1247-1248.

Short se zatvara izmedju 8K i 10K. Prosli put se odbio od 7,5-8K, verujem da ce i sada. Pre nego sto ugine.
 
Nazad
Vrh Dno