Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prijavio sam to za avatare juče na TT forumu. Ali izgleda da nema vajde od njih, očajna podrška.
 
Izasao update za ttalk, instalirajte, obrišite keš i prikazivace sve normalno.
 
Odradio i isto je :-(
 
Ljudi ajde ovako svi pričamo i final verziji i nastavku i njihovom update-u. Beta je prošla i nemojte je spominjati. Uvodi se konfuzija.
 
Slažem se. Ja sam mislio na tt4 final sa poslednjim ažuriranjima.
 
Da li je final 1.4.3 verzija ?
 
Jok
4.1.0 je aktuelna
 
Poslednja izmena:
Više nije. Upravo je izašao update. 4.1.1
 
Pa lepo, sa Play Store-a. Mnogi na forumu koriste VPN i kupuju aplikacije.
 
1. Na data konekciji, kada se instalira Tapatalk ne mogu da uradim search po forumima niti da ih izlistam po kategorijama.
Preko wifi uredno radi, nadjem Benchmark forum i prijavim se na njega. Kada se ulogujem sve osim toga radi i na data konekciji (to jest radilo je, više o tome u drugoj stavci)
MTS (postpaid 065), isti simptomi na par različitih verzija TT (2.4.13 - 2.4.12 - 4.1.0)

2. Na data konekciji je sve radilo normalno, a onda je u par navrata odbijao da funkcioniše i unutar Bench foruma. Sredilo bi se samo od sebe.
Od juče kada god pokušam da udjem preko data conn. odloguje me i sledi poruka "an error has occurred wrong username or password.."
Kada unesem ponovo podatke odbija da me uloguje iz istih razloga (na wifi sve funkcioniše)
Ista priča na gornje tri verzije TT, isproban i clear keša i data TT aplikacije.

XDA forum radi NORMALNO na data konekciji.
Znači problem je na relaciji MTS data konekcija i Benchmark forum.
Ima li neko isti problem?
 
Problem je do MTS-a. U apn stavi gprsinternet i radiće.
 
Ljudi kad kreirate data konekciju proxy i port ostavite prazne ili ako je konekcija kreirana po defaultu obrisite proxy i port.

Internet će ona bolje raditi i biće meni ping. Barem je ovo slučaj kod telenora.
 
Promenio gprswap u gprsinternet. Sada ne radi uopšte data konekcija, ni Playstore ni drugo (osim Opere mini)
Samo gprsinternet ili još nešto za izmeniti?

Pre je prostom izmenom apn-a sve radilo. Dešavalo se da se vremenska prognoza ne update-uje nakon toga, ali da ti internet uopšte ne radi...
Probaj da obrišeš proxy. A nakon toga i korisničko ime i pass.
Ako ni tada neće, resetuj ta podešavanja na default (ima opcija), da bi ti se vratio internet.


Pa malopre rekoše da Beta i dalje radi? Šta ti ispisuje? Pitam čisto informativno. :)
 
Poslednja izmena:
kad hocu da kupim izadje mi da app nije kompatibilna sa mojim telefonom i da probam kasnije???

Tapatalk 4.png
 
Pa jel koristiš neki vpn?
 
Pre je prostom izmenom apn-a sve radilo. Dešavalo se da se vremenska prognoza ne update-uje nakon toga, ali da ti internet uopšte ne radi...
Probaj da obrišeš proxy. A nakon toga i korisničko ime i pass.
Ako ni tada neće, resetuj ta podešavanja na default (ima opcija), da bi ti se vratio internet.



Pa malopre rekoše da Beta i dalje radi? Šta ti ispisuje? Pitam čisto informativno. :)

Da postoji update i ode na Google play. Ako iskuliram zatvori se. Uradio update i sad radi opet... :p
 
Idi bre :p
Ovako, skini tunnel bear aplikaciju, napravi nalog tamo i konektuj se na neki drugi play store (ja idem na UK) zatim ideš na play store i potvrdiš account i imaš otključan prodavnicu.
Pa kupuj ;-)
 
Idi bre :p
Ovako, skini tunnel bear aplikaciju, napravi nalog tamo i konektuj se na neki drugi play store (ja idem na UK) zatim ideš na play store i potvrdiš account i imaš otključan prodavnicu.
Pa kupuj ;-)

Vrteoo sam se u krug dok nisam skontao da treba da obrisem kesh play storea da bi se konektovao na uk. I kad sam uspeo posle je bilo lako kupiti. Iz nekog razloga TT aplikacija mi se ne vidi u google play listi pod instalirane app? Da li možda zato što je instalirana preko UK google playa ili šta?
 
Poslednja izmena:
Mene jako iritira sto app cesto ucitava u prazno; tj pise loading i nista se ne desava. Kada odem na back i opet kliknem na isto sto i prvi put otvara odma i bez problema!! Druga stvar koja je iritantna i koja po nekad ne radi je mark forums read; prvo nije mi jasno zasto su je prebacili na vrh displeja (ko ima velik ekran bice mu malo i 2 ruke ponekad) umesto da je ostave da se poziva na meni kao i ranije i ista kod mene ne radi kako treba ako ima puno tema koje nisu procitane (tipa na xda developer 999), stisnem oznaci procitano, refresujem i dalje stoji 999!!
Ono sto mi se svidja je sto ima notifikacije za quotovan post (u ver 2 ovo nema ili nisam nasao da upalim) i sto mogu da skrolujem stranice, ne moram da stiskam strelice.
 
Iz nekog razloga TT aplikacija mi se ne vidi u google play listi pod instalirane app? Da li možda zato što je instalirana preko UK google playa ili šta?

Meni se vide sve aplikacije...
 
Možda se kasnije pojavi mada nemam pojma zašto je to tako probao sam da instaliram ponovo i isto mi se dešava jedino kod bete mi se upisivalo da je inst app? Nista ne kontam sem da bi final trebalo da bude bolja bar u tom smislu da se vidi da je instalirana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno