Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako kupiti tapatalk 4 kada na google play kažu da app nije dostupna za našu zemlju?
 
Reinstalom druge verzije sam rešio problem pokazivanja nepostojećih poruka o kome sam pisao u svom prethodnom postu.
 
Koja je razlika između bete i final verzije? Tapatalk mi radi ok pa ne kontam sto bih kupovao final verziju. Nemam nikakvih abdejta ali i nema veze dok radi kako valja. Na google play nemogu da kupim iako sam probao, a procitao sam nekoliko postova na temu koja se bavi tom problematikom ali nisam provalio kako da kupim tt4.
 
Poslednja izmena:
Tek danas sam uradio update i osetno bolje radi od prve finalne verzije.
 
Sad sam dobio update na tt4 beta...
 
Da, meni je ta verzija...
 
Odakle mi kartica i pare da kupim final? :-D
 
Ne koristim krekovane aplikacije...
 
He he, ni Windows mi nije plaćen...
 
ima narodna verzija 1.4.3 ali se dvoumim da li da je ubacim mesto ove bete jer i beta radi ko svet pa sad ne kontam šta bi dobio time što bih imao tu ne krštenu narodnjačku 1.4.3 verziju
 
Gibo@

Pa sta onda "mudrujes"!Skini to i uzivaj!:d

Tosa@

Pa dobio bi final umesto bete.Valjda mora biti "malko" bolja finalna verzija od bete.
 
Poslednja izmena:
Ma dobra mi je i beta, jedino kažu da će u jednom trenutku prestati da radi, e onda ne znam šta ću...
Možda i nabacim neki karticu ;-)
 
ja bih i platio nije neka kinta nego ne može da se kupi ne radi nešto a ja nisam neki ekspert u tome da provalim u čemu je fora mada vidim da su neki ljudi kupili kad je bila 1 dolar i ja sam dobio invite ali nisam mogao da pazarim app tako da sam ja ostao na beti ali nigde i ne piše da je beta tako da mi je sve jedno dok radi.
 
Poslednja izmena:
Ma Gibo-u i meni najsavrsenije radi TT ja mislim, nema potrebe da kvarimo sa final :D
 
Nije da radi savršeno, al dobro, može da prođe..
 
Nije da radi savršeno, al dobro, može da prođe..

Ja nisam primetio da beta ima nekih problema? Ili ja ne znam di da gledam, ono što mi je važno jeste da mogu pristupiti forumu da mogu pročitati post i da ga prokomentarišem, a to mogu i sa ovom betom.

Primetio sam da mi kod imena u gornjem uglu stoji VIP :D wtf o čemu se radi koristim betu?
 
Poslednja izmena:
Kako nisi primetio, jel ti ne secka kada skroluješ gore-dole po temi?
 
Jel mi se cini ili su opet brljali sa widgetima? Prethodna verzija je imala ispravljene widgete sa ikonicom foruma i radilo je sve ok. Od kako se apdejtovao na poslednju verziju widgeti ponovo imaju genericke ikone tt-a i pri izlasku iz aplikacije otvara i activity sa spiskom foruma koje imate registrovane u tt-u, kao medjukorak izmedju izlaska iz programa i poslednjeg ekrana nekog foruma.
Primetio neko?
 
Tako je i kod mene na beta verziji...
 
Jel mi se cini ili su opet brljali sa widgetima? Prethodna verzija je imala ispravljene widgete sa ikonicom foruma i radilo je sve ok. Od kako se apdejtovao na poslednju verziju widgeti ponovo imaju genericke ikone tt-a i pri izlasku iz aplikacije otvara i activity sa spiskom foruma koje imate registrovane u tt-u, kao medjukorak izmedju izlaska iz programa i poslednjeg ekrana nekog foruma.
Primetio neko?

+1

Jos su i zeznuli avatare, znači svuda vidim skoro isti avatar, a drugačije ima. 4.1.0 verzija poslednja.
 
Avatar jednog člana vidim i kod drugih, onda kad opet otvorim istu temu avatari se izmenjaju kao da ima random generator.
 
Da li je 1.4.3 poslednja verzija?
 
Joj da,i avatari, zaboravih i njih da spomenem :)
Srediće nadam se brzo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno