Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala, uspeo sam i ovo. Primetio sam da imam onaj Vip pored username :-D
 
Jedino nikako da srede ovo zatupljivanje aplikacije sa PM-ovima :mad:
Ponekad se desi kada pokusam da otvorim messages samo zamrzne i kreshuje posle nekoliko sekundi. Naravno posto pamti poslednji meni, kada pokusam da otvorim tt sledeci put, on pokusava messages opet i opet pukne. Tako nekoliko puta dok se ne razbrljavi (ili naravno dok mu ne obrisem cache). Nije stalno ali se desava...
 
Kod mene se to nikada nije desilo...
 
Ja imam betu i nikad takav problem nisam imao.
 
Ja sam primetio jedino ovaj problem, generalno radi super a i privatne poruke ne koristim bas cesto ali se podesilo tako da sam razmenio par u nekoliko poslednjih dana i primetio da se i dalje desava (prvi put sam primetio dok je bila beta...).
Nebitno, posto se ocigledno nikom sem meni ne dogadja takav problem mozda je nesto do mene :)
 
meni ne radi vidget za teme koje prati,. Radi sat dva nakon toga se zamrzne
 
Evo problem koji ja imam sa TT4. Kada se otvori tema na jednoj konekciji (mobilni internet, na primer), onda ne može da se postuje ukoliko se u meðuvremenu ureðaj poveže na WiFi. Prosto nestane tekst (najveća muka je kada je dug tekst :D ) i ispiše "You don't have permission to post on this forum...". Toga nema na TT2. Mnogo iritira.
 
Da da taj problem je prisutan od početka, već sam oguglao :)
 
Prijavio sam na TT forumu i dobio odgovor "Možda nije problem u TT, već u tebi.". Kakvih ljudi ima. :D
 
Inače meni se to dešava na benchu samo. Na xda mi ta poruka nikad, ali nikad ne izlazi. Čudno, ne? Tako da problem je ne direktno u tebi nego u nekoj relaciji Bench - Tapatalk

Problem kad kliknem da udjem na forum piše nešto "couldn't connect to forum...... permission bla bla.... contact forum administration..."
 
Poslednja izmena:
Voleo bih kada bih dobijao notifikacije samo za privatne poruke a ne i za sve pretplaćene teme - ima ih puno. Nazalost, to nije lepo rešeno jer moram da deselektujem sve označene teme i isto da činim sa temama koje ću tek kasnije dodati.

Zbog toga sam u potpunosti isključio notifikaciju što i nije neko rešenje jer mi mogu promaći privatne poruke (da ih odmah vidim). Koristim TT2 i 4.
 
pa na dvojci nije tako. imaš da podešavaš da li hoćeš notifikacije posebno za pm a posebno za subscribed, i to po forumima (ne po temama).

a imaš i opciju na forumu da ti stigne mail kad imaš PM
 
Voleo bih kada bih dobijao notifikacije samo za privatne poruke a ne i za sve pretplaćene teme - ima ih puno. Nazalost, to nije lepo rešeno jer moram da deselektujem sve označene teme i isto da činim sa temama koje ću tek kasnije dodati.

Zbog toga sam u potpunosti isključio notifikaciju što i nije neko rešenje jer mi mogu promaći privatne poruke (da ih odmah vidim). Koristim TT2 i 4.

Kako nema?

screenshot2013-08-28-18-.png
 
Poslednja izmena:
Cenim da je gledao opcije čim pokrene tt, a ne kad otvori forum.
 
Zadrzi prst na forumu (u listi kada se aplikacija upali) i dobice tu opciju u gornjem desnom uglu.
 
Poslednja izmena:
^ hvala za poslednjih par odgovora, svi ste u potpunosti u pravu -- nisam primetio ove opcije (npr. u TT4 gledao pod Settings umesto dugi klik na ceo forum) i sada sam sve podesio radi kao sat i to u obe verzije -- i 2 i 4!

Hvala vam još jednom! :)
 
Kupio sam TT4 za 0,99$. Pre sam koristio TT2, pa TT4 free. Imam jedno pitanje: Teme koje pratim na par foruma, osim na benchmark forumu, ne stižu mi obaveštenja da je neko odgovorio ili nešto novo napisao. Da li ja to nešto nisam dobro podesio? Na benchmark ima notofikacija i još na par foruma, ali sa fih drugih mi ne stižu obaveštenja, a kad udem vidim da je neko pisao.
 
Imam TT4 beta (jednu od koja odlično radi). Šta bih dobio (novo?) kupovinom TT4 final?

P.S. I dalje mi je dvojka bolja. ;)
 
^
TT4 beta ce verovatno u jednom trenutku prestati da radi.

Inače juče izašao update za TT4. V4. 1.0
 
Koristim TT 2.4.1
1. Da li mogu da iz TTa saznam koji mi je password za neki od foruma? Uredno sam registrovan i uneti su passwordi ali bih odradio clear cash ili data ili promenio verziju TTa, ali verujem da će mi izgubiti passworde. Naime, Verat je gasio neaktivne email adrese, a sa Veratove adrese sam registrovan (nije Bench u pitanju). Znam da je rešenje da pišem administracijama tih foruma i da mi oni promene email, ali rekoh, možda to mogu sam. Dakle pitam: da li mogu da iščupam password za forum iz TTa?

2. Koristim verziju 2.4.1 i radi, ali ima iritantni bug. Prikazuje nepostojeće poruke kao na screen shotu:

uploadfromtaptalk1377886120246.jpg

Možda bi mi i clear cash, clear data ili reinstall rešili problem, ali prvo bih da rešim prvi problem.

U slučaju reinstala koju verziju od ovih tuce verzija predlažete a da bude najsličnija ovoj koju sada koristim 2.4.1? Nije mi bitno da li je paid ili free, naći ću i jednu i drugu, samo mi je bitno da radi?

Koristim TT, na ICS Androidu na telefonu, nije tablet niti phablet.
 
^ Vezano za pitanje 2), nije iritantni bug već Benč "feature" - tako je svima na TT2 od kako je stavljen novi forum API za TT4.

Ako ostajes na TT2 imas samo jednu verziju u Store-u i to se neće razvijati. Ja koristim ver. 2.2.0. Dakle, ako ti se TT4 svidja, predji na njega, on ima budućnost. Ja imam oba na fonu, phabletu i tabletu i TT2 je i dalje moj izbor jer TT4 skoro nista novo nije doneo (UI i instant push).
 
Poslednja izmena:
Kako sam taj bug primetio na mnogim forumima, mislio sam da je moja aplikacija odlepila.
Ostaje mi samo da resim i moj prvi problem pa da probam neku drugu verziju.
 
A da li vam je skrolovanje po temi u tt4 otežano tj ne ide baš glatko?
 
Da, bar kod mene na beti...
 
Na final verziji je smooth,bolje nego tt2.
 
i meni je ok scroll po temi posle poslednjeg updatea.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno