Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa nije neupotrebljivo, al je sve izmenjeno i izpremestano sa sve pride kicankama za novu godinu, vise lici na neku nafrakanu aplikaciju za klince nego nesto sto zaista ima upotrebnu vrednost. Umesto da ispravljaju probleme koje imaju oni cackaju izgled.
 
Sudeći po članovima bench foruma a i po dosta reakcija koje sam video po netu nije im trebalo ovo "poboljšanje".
Vrate li se na staro (u šta sam skeptičan) super, ne vrate li se ja lično ću gurati sa 4.9.5 i 4.5.2 pro dok god je moguće.
Dizajn u kojem je (između ostalog) naslov teme sporedan je naprosto pogrešan.
 
Malo koriscenja i evo navikao sam se na ovo, cak nemam ni najmanji problem.

Najteze bilo je natjerati oci da gledaju desno na naslov teme, ali prebolio sam.
 
Ne razumem stvarno ovu politiku pojedinaca da radikalno menjaju dizain programa...tapatalku to vec par puta polazi za rukom i uglavnom na gore :(
Poolmaker: meni je i 4.9.5 vec bio losiji posle 4.8.x
 
Radio mi je posao i 4.9.5, nisam imao neke primedbe.
Ovo sad je nepraktično i nepregledno, ali ništa zato, može im se i guraće što su zamislili sve dok jednog dana ne dobiju konkurenciju a po prirodi stvari taj dan mora doći (iako po svemu sudeći ne u skorije vreme nažalost).
 
Da imaju konkurenciju mozda bi i marili za kukanjem korisnika, ovako ih boli uvo.
 
Ali dje je taj material design, lakši UI..? Oni su ga jos vise zakomplikovali.
 
Zasto mi samo na benchu ne izbacuje koliko imam novih tema subscribeovanih dok na ostalim radi? uploadfromtaptalk1419151613873.jpg
 
Jel moguce da ne mogu da dobijem najnormalniji "browse" pregled foruma posle ovog najnovijeg update -a? Svaki forum koji otvorim mi prikazuje po nekim glupim kriterijumima a nema opcije da mi prikaze onako normalno kako izgleda forum kad ga otvorim. Ili ja nisam nasao?
 
A jel moguce da se namesti da kad ides na browse pa udjes u neki pdf da odmah prikazuje i sticky teme a ne da moras opet da kliknes gore pa da izaberes sticky opciju kako bi tj njih pokazao odvojeno od ostalih tema.
 
Browse dobiješ kada klikneš na action bar.
Tako je bilo do sada ali sad ga nema.
0dd7e305c8b0ea52232824bc9800a615.jpg
 
Ma brisi i vrati se na neku raniju proverenu verziju!!
 
Tako ce i da bude.
 
Kad udjes u pdf klikni na naziv pdf-a i izbace ti meni u kom imas da izaberes sticky.
 
Rekao je da kliknes, ne da slajdujes :) Na vrhu ti je action bar i kad kliknes izacice ti svi podforumi.
Shvatio sam sad, hvala. Uzasno radi na jednojezgarnom g300, i jako mi ne nepregledno sve to i konfuzno, vratio sam se na neku stariju verziju.
 
Није ми јасно што кукате сада на апликацију! Мени баш одговара. Много је јаснија и лакше ми је да се сналазим око тема. Немојте речи да сам контраш, али мени сада супер изгледа! Чак је веома брза.

Једино када сам имао плаћену верзију, била је опција за приказ само не прегледаних тема. Мада ни тада то није радило како треба. Било би веома корисно када бисмо то имали.
 
Šta je bre ovo sad:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419240768889.png
    uploadfromtaptalk1419240768889.png
    388.8 KB · Pregleda: 259
Prebaci na light temu.
Ali zar nisu ispravili taj bag u dark temi..?
 
Ili ces ko ja da koristis dark na staroj i posle nekog vremena ces moci i da rascitas sta pise cim otvoris padajuci meni. Sta ti je ljudski um, prilagodi se svemu nikad brze, samo ne moze novom TT izgledu. Mislim da samo 4.9.5 ima taj bag, na 4.9.3 nisam imao ovih problema, za 4.9.4 se nesecam ni da li sam ga koristio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno