Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da neće više.
 
Jel ovo zadnja verzija?

Tapatalk 4 – Community Reader 4.0.14
 
Ne, ima 4.0.25
 
Poslednja izmena:
To su Bete 4.XXX. Pa rekoste da su se spojili sa HD-om, pa su nastavili od 1.4.2 gdje je HD stao :)

Dakle zadnja verzija:

Tapatalk 4 – Community Reader 1.4.2

Jeste malo konfuzno ali je tako :)
 
Najveća fora je što sada na tom 4.0.25 ne piše beta u nazivu kao što je bilo na prethodnim verzijama :d
 
Jel ja to ne vidim u podesavanjima ono da mi prikaze moje favorite na odredjenom forumu,ono sto sam "subskrajbovao"?

EDIT:Nasao sam kako da vidim sta sam "subskrajbovao"!

Super-ima "refresh" dugme.
 
Poslednja izmena:
@tapatalk The Tapatalk 4 super launch sale is now delayed to Monday next week. Stay tuned play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkHD

Ovo je Tapatalk tweet sa Twitter-a. Znači, u ponedeljak će biti sale. :)
 
ali ta 4beta i dalje secka kad skroluješ... neverovatno
 
Meni lepo radi 1.4.2.

Jel ti beše imaš Gnex? :p
 
DObar je TT, fino skreluje, i Push radi dobro, mada mi ne treba, nije od zivotnog znacaja da mi odmah javi da je Djilke odgovorio :D
 
Pa je li TT 4 1.4.2 zadnja finalna verzija ili šta? Obrisao sam onu betu i instalirao ovu, iako na GP piše da je zadnja 1.3.0.
 
Pa je li TT 4 1.4.2 zadnja finalna verzija ili šta? Obrisao sam onu betu i instalirao ovu, iako na GP piše da je zadnja 1.3.0.

Zadnja je 1.4.2 finalna. Otkud pise na GP da je zadnja 1.3.0. Ako si vidio da su "What's new" napisali zandji put za tu verziju, ne mora znaciti da je zadnja. Otvori GP na telefonu nadji tapatalk, i na dnu od "Description" pogledaj verziju :D
 
Recimo kada kliknem UNREAD i tu kada mi izlista teme mnogo mi je preglednije. (Nisam testirao kako je na telefonu, inače ovo pričam vezano za Nexus 7, na njemu koristim Tapatalk HD 1.3)
 
Poslednja izmena:
Da
 
Ma nema frke i onako mi kaze da se ne moze instalirati na moj uredjaj :d
 
Pa to ti kaže jer ti treba neki vpn da otključaš play store, najbolji je Tunnel bear
 
Meni 4.0.25 radi super
 
Da, na tu mogućnost uvek zaboravim:p (ja sam nexus kupio sa 4.1.1 pa mi je to čudno)
 
Corvus kad ce sale? Koliko vidim, 2.99e je za sada. Jel to to ili ce da bude nesto jeftinije?
 
Corvus kad ce sale? Koliko vidim, 2.99e je za sada. Jel to to ili ce da bude nesto jeftinije?

Trebalo bi da bude danas sale za Tapatalk 4. Ali se developeri ućutali. Valjda će krenuti do večeras (dok svane u "Amerikama").
 
Ok, ako je po njihovom vremenu trebalo bi veceras. Sreca te ga nisam kupio pre neki dan kad sam isprobavao hideman (dobar je btw..)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno