Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Notifikacije ne stižu ali radi TT, 8.8.14.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Šta li je onda moja 6.5.6 :)
:D

Nije ni cilj da sve radi savrseno, imamo na pametnije i bitnije stvari da trosimo vreme i trud...
Bitno je da radi makar osnovno.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Није радио ТТ, сад је прорадио.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
:D

Nije ni cilj da sve radi savrseno, imamo na pametnije i bitnije stvari da trosimo vreme i trud...
Bitno je da radi makar osnovno.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
Da,ima mnogo bitnijih stvari od omogucavanja svojim korisnicima da normalno pristupaju forumh

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Da pratis forum redovno a ne da dodjes da samo bacis pozitivne komentare na rad administracije, u potpunosti bi razumeo kao sto i ostali jesu o cemu je rec.
Inace konkurs je jos uvek open, ne javljas se nesto...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
ja sam jutros kako je TT pucao na otvaranju bencha (sto mi se inace dosada desavalo kada otvaram neke druge forume) uradio blind uodate sa 8.0.9 na poslednji sa playstore-a .. posto sam pro, reklama i dalje nema, radi brze aplikacija, tako da sam prebileo nedostatak grid-a sa forumimanimpostohenje gift dugmeta na svakom cosku...
 
Da pratis forum redovno a ne da dodjes da samo bacis pozitivne komentare na rad administracije, u potpunosti bi razumeo kao sto i ostali jesu o cemu je rec.
Inace konkurs je jos uvek open, ne javljas se nesto...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
E pa vidis,forum pratim bas redovno.
Razumem i ja o cemu je rec,ne sekiraj se.

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Znaci, dolazis sa direktnom namerom da provociras. Ok, tako ces i biti tretiran.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
je l' radi nekome bench na 8.3.6?
izbacuje mi network error već nekoliko dana
 
E, sad može 'ladno da se otprati ovaj thread :eek:
 
Jel samo meni ne radi preko tapatalk-a? Radio reinstall, nije pomoglo...
 
Hvala. Zna li se razlog?
 
Koliko sam razumeo, tapatalk još uvek ne podržava novu verziju XenForo foruma. Ali verujem da će biti uskoro.
 
Nista, ide uninstall dok ne proradi 🙂
 
Tapatalk vec dugo unazad nema podrsku za mnoge forume koji imaju nove verzije codova..I to sigurno nece biti popravljeno u skorije vreme..Imali smo pristup Benchmarku sve dok se nije i on modernizovao ovog vikenda,ali stim smo izgubili pristup preko ove tresh aplikacije od Tapatalka..Programeri iz Tapatalka nemaju ocigledno nameru raditi na tome,da imaju mnogo sitnije stvari bi popravili,a ne pristup vecim forumima..
 
Kakav bedak krenuti sve od nule preko ove nove bench app... 🙄
 
Da je android/ios aplikacija bilo bi dobro, nego Progressive Web App :(
 
Malo akrobacije sa pretrazivacem i sve je ok 🙂
 
Stvarno šteta što se tiče foruma i TT, pregledno brzo lako...! Radi li uopšte bilo koja verzija, meni je prastara pa se pitam ako bilo koja radi da je potražim.
Hvala.
 
Koliko vidim uklonjen je i iz pretrage Tapatalka
 

Prilozi

  • Screenshot_20210214-111618.jpg
    Screenshot_20210214-111618.jpg
    28.2 KB · Pregleda: 14
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno