Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam koji im je ovo fazon. Ja sam imao i tt2 i tt4, oba plaćena, mada sam gotovo isključivo koristio tt2. Bolje mi je dizajniran interfejs na tt2. I juče dobijem mogućnost da uradim update aplikacije i sada umesto tapatalk 2 imam nešto što se zove tapatalk a tapatalk 4 je ostao tapatalk 4.
I obe aplikacije izgledaju identično!?
 
He,ha,ja nisam kupio ni jednu verziju,nego imam pirata TT4,i rekoh sad cu da skinem ovaj besplatni TT2 da ih uporedim.Skinuo i instalirao,i vidim da je to ustvari TT4???Identican je kao TT4!A u samom programu ne mogu da vidim koja je verzija.Nista ne razumem!
 
Sad postoje 2 verzije. Jedna potpuno FREE, druga Pro. I to je to. Instalirao sam FREE, nema potrebe vise Pro da ganjam(o) :)

Mada, primjetio sam danas da je Pro izbrisan na Playu :zgran:

Izgleda od sada da je TT besplatan u potpunosti, nema placenih verzija :D
 
Poslednja izmena:
Umesto sto se zezaju i razbacuju sa raznim verzijama mogli su malo da ispeglaju tt4.. Po meni je ovaj program trenutno tesko djubre,imao milion bagova plus optimizacija je uzasna.. Kliknem na nesto treba mu 3 sec da mi primi komandu
 
Više ne svraćam u Tapatalk temu. Nema smisla :)
Još nisam video da se softver ponaša tako različito kod različitih korisnika, a sada i ove misterije oko free verzije.
Sve različito, a nema nikakve logike zašto se kod jednih dešava ovo a kod drugih se dešava skroz druga stvar.
Ovo je van mojih mogućnosti da shvatim :D
Dakako nastaviću koristiti Tapatalk :)
 
Umesto sto se zezaju i razbacuju sa raznim verzijama mogli su malo da ispeglaju tt4.. Po meni je ovaj program trenutno tesko djubre,imao milion bagova plus optimizacija je uzasna.. Kliknem na nesto treba mu 3 sec da mi primi komandu

+1. Pogotovo ako je veci forum kao XDA. Nekad mislim da nisam tapnuo :D A kad treba da ucita XDA uzasno radi, trza na sve strane.
 
Prvo su svi zeleli da imaju TT4, pa onda se placa, pa se juri za piratima, pa ovo, pa ono. Sad kad je tu free verzija opet je problem i to v4. Ne znam sta vi ocekujete. Ja razumem ove sto su platili da se ljute, ali ne razumem ove koji kukaju koji nisu platili i jos zele nesto. Koristis ono sto mozes, a ako ti je losa aplikacija, niko te ne tera da je koristis. Uvek mozes da otvoris bench ili xda ili bilo koji forum u browseru.
 
Актуелна верзија
Разликује се у зависности од уређаја

Величина
Разликује се у зависности од уређаја

Захтева Android
Разликује се у зависности од уређаја

Sa google play-a!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity

I na tarabi svašta bude napisano :)
Nexus 7 2012, stock rooted 4.3 rom, Tapatalk nije kupovan ranije, sa domaćeg marketa skidana free verzija
Ja i još dva poznanika, i ja i oni sa Nexus 7-com i ostalo kako je navedeno, nas dvoje dobija Tapatalk dvojku a jedan izvlači četvorku..
Znači nije problem, 2.4.13 i inače koristim, četvorka mi ne paše, ali ne kapiram u čemu je stvar... možda ide po horoskopskim znacima :)
 
Prvo su svi zeleli da imaju TT4, pa onda se placa, pa se juri za piratima, pa ovo, pa ono. Sad kad je tu free verzija opet je problem i to v4. Ne znam sta vi ocekujete. Ja razumem ove sto su platili da se ljute, ali ne razumem ove koji kukaju koji nisu platili i jos zele nesto. Koristis ono sto mozes, a ako ti je losa aplikacija, niko te ne tera da je koristis. Uvek mozes da otvoris bench ili xda ili bilo koji forum u browseru.

Sve to stoji.. Ali ne vidim zasto ne smem da kazem da je nesto djubre ako ono stvarno to jeste ? (Kakve veze ima da li sam za to platio ili ne)
 
Možda je nekom djubre ali meni tt4 a pre toga tt2 završava posao. Ja sam platio i ne kajem se niti mi je krivo sto je sad besplatan. Verzija koju ja imam je pro ali i da nije ja bih bio opet zadovoljan
 
Poslednja izmena:
Najgore sto nema dobrih alternativa tj. Tapatalk drzi monopol. Batalio bih ja njih...:)
 
Postavio ti je link do Pro verzije. Ne vidiš je bez proxy-ja.

što je najgore, na kompu stvarno ne otvara taj link. na telefonu u PS otvara normalno, mogu da instaliram program odatle... nikad luđa situacija sa nekom app :)

edit: nisam bio ulogovan u browseru, kad se ulogujem otvara :D pa oni su stvarno show...
 
Poslednja izmena:
Slazem se.. Ali nazalost za sada nema alternative kao sto rece stjepan gore. Cekam pa se mozda i poprave malo ;)
 
A popraviće se kada tu alternativu i dobijemo. :)
 
Zašto se bune oni koji su platili?

Meni je TT dobar program ali naravno nije savršen.
Već sam pisao o problemu sa markiranjem pročitanih soba i o prikazivanju gde ima novih poruka, to mi ne radi od kad koristim TT.
 
Izašao apdejt u kojem su sređene push notifikacije tako bar kažu
 
Pa mora da bude neka razlika između free i pay aplikacije. :p
 
Pise da sredjuje potpis i neki bug sa widgetima.. Inace verzija je 4.1.2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno