Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Update danas na 5.8.2 i odma vidim neke ads, predlog za tapatalk vip idt...mislim wtf, moze li ista bez reklama na ovom svetu vise!? Jos bi gospoda svaki mesec dolar da im dajem, ma vazi!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nisi realan, svako zeli da zaradi na ovom svetu pa i ti od svog rada zelis da zaradis ako radis ili si jos u skoli(dal OS i srednjoj) ali kad se budes osanostalio i imao svoju porodicu, decu kojoj trebas da kupis raznorazne stvari od klope do igracaka, tada ces shvatiti da su i tebi pare potrebne.
Oni pokusavaju da zarade preko reklama na SVOM SW-u, u koji su ulozili znanje i vreme.
Ti ces na svom poslu jer koristis svoje znanje i vreme da kompanija radi i zaradjuje a sa njom i ti.
No, da ne duzim svima koji rade pare trebaju(i onima koji ne rade naravno) i u skladu sa poslom tako i impementiraju kako zaradjuju novac.
RAzumem ja da puno ljudi voli za DZ sve ali....
Samo se zameni sa njima da si ti programer da li bi uzeo pare ili si gadljiv na zelembace :)

A pritom setas JEFTINI S7 Samsung.... E hebi ga...

Inace vezano za temu, pre neki dan sam dobio update na 5.8.2 i nijednu reklamu nemam.
My Samsung S6 sent this
 
Poslednja izmena:
@agen.me druze vec godinama placam legalan softver sto na telefonu sto na mobilnom ali ne volim da me neko seta na ovaj nacin. Sta ako sam recimo platio tapatalk pro i oni prestali da rade na istom, a sada traze da im nesto placam na mesecnom nivou i to uslovljavaju ovim putem...jednostavno mi je zao sto su dobre aplikacije upropastene do maksimuma upravo tom ljudskom pohlepom za parama!
 
Ako si kupio Tapatalk kontaktiraj ih da ti omoguće VIP status i nema reklama više...
 
@poolmaker hvala, nisam ni znao da ima ova fora, posluzice! Jel mogu nekako da se bekapuju podesavanja u ttalku? Da nema i neka starija verzija sa tim zipsignerom?

@Darko1290 mislis da moze tako?...i na koji period bih dobio taj vip status obzirom da se sad svaki mesec placa?
 
Trajno. Ako si platio tj kupio TTalk ikada imaš pravo na VIP. Nije svima automatski to omogućeno, pogotovo nama koji smo na WP to kupili, međutim kontaktirao sam ih tamo na forumu i sve bez problema prošlo...
 
Da nema i neka starija verzija sa tim zipsignerom?
Skini željenu apk Tapatalka i Zipsigner, potpišeš apk od Tapatalka sa autotest key-om, pa potom output fajl koji će biti zip ekstenzija promeniš u apk ekstenziju.
I to je to, trajno onemogućen update.
 
Ne stizu mi notifikacije za prijavljene teme i forume. To je pocelo jos sa 5.8.2 verzijom. Na 5.7.2 se isto desava, a pre je radilo.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ni meni neko vreme na 5.7.2 ali sada radi.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Da li je do tapatalk-a, adaway ili foruma ali ja ne vidim više glupu like opciju. Na xda vidim...

Sent from my Nexus 6P
 
Do Tapatalka 5.8.2 je, na Benchu ne prikazuje like.
Kako ti prikazuje youtube, ovako?

0925e6b49cba18355d2d2a3c4c68939c.jpg
 
Nemam ni na toj verziji like opciju, evo sada probao. Možda je do bencha nešto? Ili do adaway...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kod mene ima na 5.7.2
Ali to je Tapatalk, jedina stvar u kosmosu imuna na kauzalnost :)
Na 5.8.2 kod mene i kod nekih prikazuje youtube drugačije nego kod tebe, pa tako nema smisla da bude "dosledan" i sa like bugom.
Do Tapatalka je gotovo sigurno.
Koristim Adaway (stock podešavanja i aktuelne liste).

uploadfromtaptalk1462957702594.jpg
 
Šta sve treba da ide u whitelist?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
I ja sam se vratio na 5.7.2

Dok ne srede nesto novo i dok ne vrate da ja podesavam kad je brz net, kad je spor sta da mi prikazuje, a sta ne, kad vrate like, onda cemo da vidimo.
 
Ok hvala... [emoji4] Meni je sve isto, isprobao 4 zadnje verzije...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Takodje se vratio na 5.7.2 :)

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Hahah. Kakva aplikacija. Evo vec nedelju dana od kako mi ne stizu notifikacije :D
 
Ja kad udjem na benchmark unread uvek mi pokaze da nema nista novo dokle god ne odradim refresh :(
 
Nisam pratio desavanja za Tapatalk i jos sam na 4.8.3. Dobijam li nesto prelaskom na neku noviju verziju?

Xperia Z2
 
@pilauda meni od jutros koncano daje nove postove odma, nekako se samoopravilo, nista nisam dirao (poslednja verzija). Bas kad sam hteo da je obrisem, kao da mi procatala misli
 
Ja baš sad ušao na tt i morao sam refresh opet, a sinoć je radilo, ma izbagovano **anje

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno