Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
b40625dd594ff58bd95238534303be5b.jpg

Evo slicica sa 5.6.3 da vidimo da l' ce i meni da iskrivi.
Btw, lepo radi ova verzija, svidjaju mi se izmene..

Edit - znaci globalno su us*ali motku..
Bilo bi dobro kad bi se ovaj gore narandzasti deo smanjio pri skrolu ka dole, ili da nestane..nekako je mnogo veliki, dosta preglednije bi bilo da je manji ili da ga nema..
 
Poslednja izmena:
Koja verzija? :) Meni nije stigao update za 5.6.3, jos bolje. 5.6.2 radi super.

Jbt svi koriste light temu :D
 
Ja presao pre par dana, bio sam na dark oduvek. :)
To je 5.6.3 verzija, nije ni meni stigla, skinuh sa apkmirror..
 
Ja i dalje koristim 4.8.3 verziju. Nekako su upropastili kompletan UI posle toga i napravili ga previše haotičnim/kompleksnim po meni. Vidim da se piše o nekom napretku pa možda i uradim update uskoro.
 
Ja bi oslepo [emoji2]
 
Posto je ips panel, vise gotivim light temu, da je oled i ima true black nebi se mislio, turio bi tamnu temu.
 
Dark, tacno. :) Nije skroz black interfejs.

Sa light verzijom je zbog bele boje nekako sve praznije/nepopunjeno(mesto oko avatara i postova :D )

Dark lepo izgleda na SLCD-u, bolje nego light :)
 
5.6.3 mi se kresovala 4-5 puta za 2 dana.
Obrisah sad i vratih 5.6.2 sa PS-a.
 
Pa juče sam instalirao 5.6.3. Kad pre majku mu. Ako oni znaju šta rade više. Vratiću se na pretraživač keve mi. Počeo sam da koristim talk jer manje troši MB, ovo sada u odnosu na pre par godina nema veze sa mozgom. Troši dosta MB, najviše potroši na njihove česte update sa kojima nešto "poprave" :D
 
Ma daj, ljudi su legende. Ova aplikacija mu dođe kao razonoda na više nivoa - sinoć gledam 5.6.3, kažem ujutru ću. Jutros, 5.6.4. Ludilo, i još pojma nemam šta li me sad čeka [emoji1]
 
Ma daj, ljudi su legende. Ova aplikacija mu dođe kao razonoda na više nivoa - sinoć gledam 5.6.3, kažem ujutru ću. Jutros, 5.6.4. Ludilo, i još pojma nemam šta li me sad čeka [emoji1]
Očekujete te ovo chat init pri svakom prvom pokretanju i iskrivljena slika kada se postavi na forum :D
5cb11a9e023646c8f45977706f288eab.jpg
 
Chat init je moj dobar drugar[emoji3] Ovo za slike je bar lako, nakriviš telefon na kontra stranu [emoji3]
Jedva čekam 5.6.5
 
Poslednja izmena:
Užas. Baš ubijaju app Očekujem ubuduće da ćemo morati vr glasses imati :)
 
Poslednja izmena:
^ +1 :D
 
Na 5.6.2 radi uvek "like" opcija.
Brljave avatar ikonice i online status nije tacan.
 
Poslednja izmena:
Imalo je like na 5.6.3, ima je i na 5.6.4.
Krivi li sliku na 5.6.4, test:
2a01bbc7769143a756e336569a95d763.jpg



Edit. Krivi sliku.
 
Kao attachment ne krivi :)

uploadfromtaptalk1456657282410.jpg

Nego ga iskrivi za sve pare :D
 
Dajte ljudi sta je to sa tim MM om, dobio slog, epilepsiju? :-D
Juce sam imao jedno 3x crash na toj beta verziji i to iskljucivo neki postovi sa xda, za sada nema problema na benchu i ostalim forumima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno