Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja uvek gledam timeline samo, i zapamti mi tt to, pa svaki put to i otvara. Zar nije tako i za trending?
 
Tako je. Ako stalno par puta pratis jednu sekciju onda je uvek otvara.
 
E meni stalno trending izbaca. Otkad sam azurirao na zadnju verziju.
 
Sve je bilo i isključeno.

Sad sam sve ponovo uključio i isključio pa ću videti.
Našao sam problem.

Nije bio u Tapatalk-u, već mi je na xda-developers forumu bilo uključeno da mi šalje mejl obaveštenja, pa sam morao da ručno isključim iz browser-a.

Obaveštenja mi je slao forum, a ne Tapatalk.
 
Kako baguje 5.6.1...nisam kukao do sada na TT, uglavnom mi i ne trebaju notifikacije, ali sad ne mogu ni PM da čitam normalno, mora da se app svaki put restartuje...
 
uploadfromtaptalk1455905042065.jpg

Sredili onaj bag sa beskonačnim spinerom kada se uđe u poruke...
 
Mislim da su neki i do sada spominjali da imaju reklame, nije to novo. Tebi jeste, pošto si imao adblock. I nemaju reklame ovi što su ranije kupili app.
 
Da potvrdim Kvazara, nemam reklame.
 
Nemate kao vip član (ili šta god znači slovo pored vašeg nick-a), a to je pošto ste obojica kupili svojevremeno tt, kao i ja, dok ironmanbg nije, odnosno koristi besplatnu verziju
 
Nemam reklame :-D adaway ih cisti? :p
 
Nisam ni kupio. VIP ih cisti :D
 
Ja sam ih video samo u xda forumu, i to su gotovo neprimetne. Ako ovako ostane, super.
 
99469e4d841f50584ad4ba2d6dde823d.jpg

Ovo nisam vidjao, sad mi se pojavilo prvi put.. :D
 
Otkri tajnu, kako VIP. Kod mene Adaway radi uvek.
Imas VIP ikonicu, tako da ne bi trebalo da imas reklame :)

Koristio sam Pro modovanu verziju jedno vreme, pre nego sto su uveli ove VIP/TT ikonice i statuse. Tada su me registrovali kao VIP korisnika. Nikakva mudrolija... E sad' ne znam da li moze opet ovako da se dobije VIP status/ikonica.

Imate, ajde da kazem, VIP "modovane" verzije za svaku novu verziju tapatalk-a. Nesto poput Adfree modovanih verzija. Medjutim, one nista ne menjaju jer ako skinete ponovo TT sa store-a necete imati VIP status.

Btw. ne bi trebalo toliko o ovome da pricamo u temi :)
 
Imam pro verziju tapatalk a i obični, ovaj koji izlazi redovno se instalira pored njega, ostaju oba.
7b6b7bbd929834fc998cab978d8531b7.jpg
 
Nece xda preko tt-a...

uploadfromtaptalk1456262311434.jpg
 
Znaci nisam jedini, celo vece pokusavam, brisem data/cache 5i put jbt.. Kod mene samo vrti, nece da ucita nista..
 
Pogledajte da li su vam notifikacije poređane hronološki? Kod mene su nešto istumbane.
Mislim na onaj deo kad se uđe u aplikaciju pa dole se klikne notifikacije pa kartica "You"
 
Poslednja izmena:
5.6.3

uploadfromtaptalk1456513950177.jpg
uploadfromtaptalk1456513957555.jpg

evo i meni je iskrivio sliku, iako mi se do sada to nije desavalo, izem ga

Mislim da napreduju lepo, svidjaju mi se promene
 
Poslednja izmena:
Da nije do QuickPic ako ga koristis za edit...
 
Poslednja izmena:
Nije, pocelo je da mi se desava posle ovog apdejta, uvek isto radim, do sada mi se nije desavalo.

Sada sam probao staru verziju i radi normalno, ko ce ga znati
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno