Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imaju i teme za regonalne projekte koliko se sećam.
 
Sada sam probao ovaj gore link za skyscraper i radi. Verzija 5.5.1
 
Meni isto otvara normalno.
 
Meni xda linkove neće da otvori. Ako sam u Tapatalk onda mislim da otvori. Ali npr iz g+ ili chrome-a uvek mi otvara u Chrome-u
 
Pa uradi clear defaults za chrome.
Ili ako imaš 6.0+ onda možeš da kažeš koja će app da otvara koji link, mada malo je zavučeno.
 
Uradio clear default za sve već ne znam ni ja koliko puta. Znaci clear za chrome, Tapatalk i redirect. Evo sad cu opet
Edit : za chrome mi i kaže no defaults set
Nisam vise pametan
 
Poslednja izmena:
Ne znam šta je bilo, sad radi.
Samo sam obrisao CCleaner om cache i restart i proradilo je.
 
Ne svidja mi se poslednji update. :(

Ne stizu mi notifikacije za svaku temu posebno.
uploadfromtaptalk1454439625555.jpg
 
Je l samo kod mene tapatalk iskrivljuje sliku prilikom uploada...stalno je baca ukrivo kad dodam u attach..
 
Ma strasno, mqlo malo pa mi se otvori novi chat sa nekog foruma, totalno random. .. Quotes od pre 10dana izadje kao da je nesto novo, znaci rasulo, milion bagova, a brisao sam cache vec 2x isti djavo.
 
Da, zeznuli su app sa novim update-om.
 
Da je Bog dao sa novim. Zeznuto je to vec godinama unazad, koliko ja znam, tacnije otkada je postao besplatan. Nista im za rukom ne polazi...
 
Jel postoji neka aplikacija nalik TT-u?
Sad izvinjavam se tema je bas TT a ja off-ujem ali ne znam gde da pitam.
Pa ako neko u jednoj recenici moze da kaze da ili ne i ako da kako se zove dodicna app bio bih vam zahvalan.
Ovaj TT ubija.
 
Не постоји.
 
Ljudi meni već 2 meseca gif ne otvara kako treba, onaj problem sa belim poljem. Grrrrr
 
Ниси једини. :d
 
Ima nasih foruma sa my-city npr onaj vojni, i steta sto nema tapatalk plugin, bas bzv, tapatalk je super stvar, nekako mi je mnogo lakse na fonu da pratim nego da visim na kompu. Ima i za W10 app na kompu ali je blagi uzas :-D
 
Meni gifove normalno pusta, cak i kad listam timeline pusta te gifove..
Meni ih pušta sa belim poljem, kao što kolega reče ima tome dva meseca ili jače da je počelo.
I to na dva hardverski različita uredjaja, na jednom android 5.1.1 a na drugom 6.0.1
Tapatalk ostaje dosledan sam sebi, nema pravila i nema garancija da će raditi isto kod svih...
 
Da se ispravim, neke otvara kako treba a neke u belom polju. Nema pravila.
 
Ne svidja mi se poslednji update. :(

Ne stizu mi notifikacije za svaku temu posebno.
Pogledajte prilog 191622
0e424feb42aac260b1fda5ea6bb818ed.jpg


Šta radi ova opcija, da nije to?
 
Izgleda da je to, Do Not Group :) Hvala druze.
 
Dobro je, i sebi sam pomogao :D
Bez probe sam poslao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno