Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni od jutros ne radi bench pristup na Tt4, dvojka radi bez problema, kao 4 beta. Još neko?

Meni ne radi za bench.. Samo me izloguje sam i onda napise da mi je pogrsna lozinka i da pokusam za 15 min.. Moguce da je zbog piratskog programa.. Da nisam zakasnio dan kada je bio na akciji :(
 
Meni ne radi za bench.. Samo me izloguje sam i onda napise da mi je pogrsna lozinka i da pokusam za 15 min.. Moguce da je zbog piratskog programa.. Da nisam zakasnio dan kada je bio na akciji :(
A na wifi radi, tačno?
Ako je tako pogledaj par stranica iza, ja sam imao identičnu situaciju, mislim da će rešenje raditi posao i kod tebe.
 
A na wifi radi, tačno?
Ako je tako pogledaj par stranica iza, ja sam imao identičnu situaciju, mislim da će rešenje raditi posao i kod tebe.

i port i proksi mi obrisan.. i dalje mi prijalvljuje neki error.. pre nego sto me stavi na log stranu napise dole kao previse puta pokusano da se loguje bla bla i jos neki tekst na engleskom. ebem li ga
P.s. ladno kada sam stavljao novi rom promenim sve u apn-u i ne stavim save... Koji sam *****
 
Poslednja izmena:
i port i proksi mi obrisan.. i dalje mi prijalvljuje neki error.. pre nego sto me stavi na log stranu napise dole kao previse puta pokusano da se loguje bla bla i jos neki tekst na engleskom. ebem li ga
P.s. ladno kada sam stavljao novi rom promenim sve u apn-u i ne stavim save... Koji sam *****

Radio mi je normalno TT (sve verzije) a onda je počeo da luduje na identičan način.
Znači potpuno isti problem sa samo Bench forumom a na data konekciji, na wifi sve funkcioniše.
Ako je sve tako i kod tebe morala bi biti apn podešavanja rešenje.
 
Jedina apk koja mi secka na mobu je tt 4.. Ne znam sta im je trebalo da izbace ovakvu verziju.. Mada mozda secka jer je narodna :)
 
Od prekjuce tt 4.1.0 mi ne izbacuje push notifikacije uopste, apdejtovao sam na 4.1.3 i opet nista. Jel imao neko ovakav problem? Narodni je tt.
 
Ja imam od pre 2 dana.. Moram negde da nadjem i instaliram tt2
 
Od prekjuce tt 4.1.0 mi ne izbacuje push notifikacije uopste, apdejtovao sam na 4.1.3 i opet nista. Jel imao neko ovakav problem? Narodni je tt.

Know problem. Rekli su da ce srediti u sledecoj verziji, sledeceg mjeseca :D A ja se patim da sredim problem, mislio do mene, jer mi jos neke nisu radile tog dana! :)
 
Jedini problem koji imam sa TT je što mi ponekad umesto samo podforuma obeleži ceo forum kao pročitan.
 
Imam i ja problem notifikacijama na tt4 zakucale mi negdew na deseti septembar na tt2 mi rade interesantno:mad:
 
Moze pomoc, posle odradjenog factory reset-a,kada sam otisao na playstore kaze da tapatalk nije podrzan unasoj zemlji,o cemu je rec i kako da instaliram app?thx
 
Tunnel Bear -> Clear Data na Play Store i onda ces moci da skines TT ako si ga pre toga kupio.
 
Pa šta onda hoćeš?
Imaš besplatan na amazonu, doduše TT2.
 
Dobro si ovo napisao.. Taman sam trazio tt2.. Tt4 mi je kanta za sada
 
Kako sta hocu, jasno je :) kako se preuzima tt2 sa amazona?
 
WTF?
Kada kliknem da mi apdejtuje TT odvede me na onaj što se plaća, ne na betu...
A mogu da uđem u aplikaciju samo kada mi stigne notifikacija pa kliknem na nju...
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1380714094285.jpg
    uploadfromtaptalk1380714094285.jpg
    32 KB · Pregleda: 259
Pa ugasili betu, šta se čudiš :)
 
Pu majku im, moraću sad da skidam apk...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno