Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgovor

Hi

On which forum you were not being sent to the timeline screen directly? 

Sometimes the timeline tab doesn' show if you are not logged into the forum. Were you logged in that forum and found no timeline tab? 


*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i!
Nemam komentar :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nema pojma, ova najnovija Tapatalk Beta v8 se raspada...

Trebaće im par meseci da sve to ispeglaju, tako da se za to vreme prelazi na Tapatalk 6.5.6 (883) POTPISANA (stara navigacija - mogu da se podese tabovi) - DOWNLOAD

- 25.6 MB POTPISAN (Google Play Store neće da smara oko ažuriranja na novu verziju) APK fajl
- rade notifikacije
- prvi feed tab ne spamuje
- lista foruma
- Customize opcija u okviru nekog foruma postoji, pa je moguće postaviti Unread za prvi tab

1.png 2.png

- može da se isključi photo preview
- opcija za quick reply bar
- postoji Gray Out Read Discussion opcija
- Do Not Use In-app Browser opcija
- radi Youtube thumbnail prikaz
- prikazuje slike u GIF formatu
 
Poslednja izmena:
Bas sam trazio potpisanu verziju, nisam pronasao, hvala :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Vip 8. takođe raspad sistema. Notifikacije su ok, ali svaki put moram manuelno, pešice, do Subscribed tab-a. Prethodna verzija radila odlično.
 
Takodje, plus nece svaki put da ucita fotke iz postova.
Obrisao vratio se na 7.4.3, sve odlicno.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Par meseci će im trebati?!

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nema pojma, ova najnovija Tapatalk Beta v8 se raspada...

Trebaće im par meseci da sve to ispeglaju, tako da se za to vreme prelazi na Tapatalk 6.5.6 (883) POTPISANA (stara navigacija - mogu da se podese tabovi) - DOWNLOAD

- 25.6 MB POTPISAN (Google Play Store neće da smara oko ažuriranja na novu verziju) APK fajl
- rade notifikacije
- prvi feed tab ne spamuje
- lista foruma
- Customize opcija u okviru nekog foruma postoji, pa je moguće postaviti Unread za prvi tab
]

- može da se isključi photo preview
- opcija za quick reply bar
- postoji Gray Out Read Discussion opcija
- Do Not Use In-app Browser opcija
- radi Youtube thumbnail prikaz
- prikazuje slike u GIF formatu
[emoji108] [emoji106] Mislim da vrijedi citirati.

Bas pratim nema drljanja CPU-a po dva jezgra skoro uvijek na max, pa cak i kad nista ne diras, ovako otvoren TT samo. Cesto zaglavi cpu i na 100% kad se zatvori TT.

Koliko je ovo laksa verzija nevjerovatno.Screenshot_Tapatalk_20180702-192101.png

Edit:

Sto je najgore pitanje je da li ce oni vise ikad u buduce napraviti verziju da valja. Sumnjam...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Greska moja malo sam pozurio [emoji23], isti problem ima i stara verzija, ovo sa CPU opterecenjem. Do XDA foruma je, ker sam primjetio sada da se samo na njwmu desava. Koriste svoj API, ne od Tapatalka, vjerovatno neki bugovi i nekompatibilnost(pored ovog buga ima i onaj sa subscribed forumima, nekad se desi da ne prikazuje nista u subscribed/participated, ma mora reopen aplikacije). Svi ostali forumi rade OK.

Njihova (XDA) app radi bez problema i vjerovatno hoce nju da forsiraju.

Znam da se i @nightshadow zalio...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakvo je sad stanje sa 8-icom, jel su ispeglali gluposti iz bete, ima ko instalirano?

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Poludeo Tapatalk, user data 1.25GB i cache 1.25GB, 6.5.6 potpisana verzija :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Vise ne znam ni koju da instaliram. Vratio sam se na tu, jer mi ona 7 nesto nije zivahno radila. Onda nadjem, ali ima reklame i to, uzas :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
7.4 Pro najbolja [emoji1305]
 
Da li je moguce smanjiti velicinu ovoga? Stavio sam font size na najmanje. U pitanju je Galaxy S8+
56f499ebf40b3559aa7b3c400771e0aa.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam na 7.3.3 Pro sve dok ne vrate Grey Out opciju. Ako je uopšte vrate.
 
Ne znam je li nesto do novog update-a, ali ne vidim nista u participated delu, sad cu da testiram da li ce se promeniti nesto preko tt.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Novi update je u pitanju. Ni ja ne vidim poruke u participated delu.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Jel postoji neka opcija da mi se sva obaveštenja spoje u jednu ikonicu, da ne bih svakih par minuta imao pun notification bar? Ili još bolje da mi recimo 2, 3 puta dnevno izbaci obaveštenja, a ne svaki čas?
05cc90bcd124527524209db6a9e9d185.jpg
 
Isti problem, ne vidim participate postove. Kako da ih vratim?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Nakon dosta vremena sam prešao na ios i vidim da ime dve verzije, obična i pro. Koje su razlike i koju vi koristite?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Tri dana ne mogu da uđem na xda, još neko?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Tapatalk ne radi, koristim xda labs @nightshadow
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno