Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne mogu da potvrdim to za notifikacije bogami :)
 
Ja ne mogu da potvrdim to za notifikacije bogami :)

Predpostavljam da si bar ti probao sve one fore sa logout, login, clear data, reinstall, brzo c napred a nazad a gore c napred a nazad a gore i sl. :)

Jos uvek mi neide u glavu to sa notifikacijama, prvo sam mislio da ima veze sa TT nalogom, al kako meni rade na 2 telefona ICS i lizalica, a na ortakovom S4 active ne nije do naloga, mislio sam i da je mozda do onih ad blockera ili kuvanih romova, al ortak koristi fabricki rom bez ijednog blokera nije ni do toga, onda mi palo napamet mozda je do clean instalacije ili clear data (da tu pobrljavi sa novijim verzijama TT), al nije ni to, pre par dana sam nabacio TT na svezu lizalicu i radi, sad jeste da sam izmenja neka podesavanja u vezi notifikacija pa cu da se poigram sutra sa S4 Active ne bi li video jel ima to ikakav uticaj, al cisto sumnjam. :/
 
Poslednja izmena:
Na dva telefona mi je ovo slucaj: kada mi neko posalje pp, njegovu profil sliku vidim kao moju...
Jel moguce srediti to?
 
Au grozote, jutros mi ponudio update na novu verziju reko aj odradim ne moze biti toliko lose, kad ono sok o_O
Nisam uspeo ni ovu temu naci koliko je nepregledno nego skinuh 4.9.5
 
Jel pljujete 4.10.1 ili 4.10?
Obe? :D
 
Slučajno apdejtovah na 4.10, prvi utisak je bio wtf? Nema browse, ne vide mi se pdf-ovi na koje sam pretplaćen, izgled katastrofa. Vratio sam se na prethodnu verziju, ne mogu ono čudo ni da smislim.
 
Ugasite auto update pa cekajte da se drugi upecaju :D Ja evo na 4.9.5 i uzivam dok neko ne kaze da update valja :)
 
Meni se sam apdejtovao, a bio sam opušten misleći da sam tamo gde treba već podesio da ja to radim sam. Ovoliko šarenilo pa ne mogu da skontam najbolje koji sam topik pročitao a koji još nisam. Videću koliko dugo ću uspeti da izdržati sa ovim novim skinom, mada i ovaj predhodni sa ikonama mi nije bio nešto. Još sam pre neki dan komentarisao kako nisam dobio update i sav srećan pomislio da su ga povukli. Kad ono ... :)
 
Poslednja izmena:
Nikad brze vracanje na staru verziju.Ono je uzas.Jos ******, gledam sta ima novo da se apdejtuje i kliknem na ovo.Sva sreca pa se ne zajebah na telefonu.
 
I kod mene povukao autoupdate -> odmah pao uninstall -> instalirao 4.9.5 -> titanium -> special features -> detach from market. Ovako mozete ostaviti autoupdate na playstore, tapatalk (ili bilo koja druga app) se na ovaj nacin nece update-ovati...
 
Kakav update, o bože, da li je moguće [emoji2]
 
ovo je stvarno ocajno, kakav su haos napravili. sva sreca na amazon app storu je jos uvek neka stara verzija, valjda 4.4.0 tako da sam nju stavio... a na play storu ionako ne drzim ukljucen auto update...
 
I meni je malopre odradio automatski update na 4.10.1 verziju. Onako, šta znam, po meni nije toliko loš ali mi je teško da se naviknem pa sam se vratio na Pro verziju 4.5.2 a imam skinutu i 4.9.5 :)
 
Zbog ovog sra*ja sam opet poceo aktivno koristiti browser i dekstop za pregledanje foruma.
 
Sada sam provalio da postoji nešto slično kao browse. Kliknete na action bar i dobijete celu strukturu foruma. Na prvu deluje ok, ali pitanje je koliko ću se navići.
 
Ja sam stavio novi da vidim koliki je clusterfuck. I popriličan, sad nemam pojma gde je šta, gde tražim gledam...
Kako uopšte dođu do ovoga?
 
Jel i vama otvara super sporo? Na novi izgled i nemam neke primedbe, navici cu se, briga me... Nego sto sporo ucitava, strasno...
 
Мени поново касне нотификације :)
Можда би било боље да урадим апдејт [emoji3] [emoji3] [emoji3]
 
Ovo gde piše u kom sam potforumu ne može da se isključi?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno