Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
7.1.5 je na playstore, ne radi opcija da klikneš na dugmence u citatu i da te baci na originalni post (baca na neki levi). Ono što su beta testeri pisali da ne ponavljam (nemaju strane, nema quick reply, navigacija stoji ukrivo...)
Meni baca na originalni post, lepo radi 7.1.5

Zaboravio sam cemu je sluzio quick reply, ali ovo nakazno reply dugme me nervira, isto i ovaj brojcanik dole nije centriran nego je udesno [emoji17]
 
Poslednja izmena:
Uh ova nova verzija :/
Cemu sluze te silne bete, ako ce na kraju da sve ostave kako su oni hteli..
Aj sto nema stranica je jos OK, ali ukidanje quick reply opcije je cist *****izam...
A da ne pominjem koliko glupo izgleda to narandzasto reply dugme.
 
Da vidis u Dark temi kako nema tek smisla, novi odgovori u temama oznaceni plavom vertikalnom linijom sa leve strane a reply dugme tamno narandzasto kao i ono sto se trenutno gleda (da li je indeks foruma, poruke u temama, notifikacije itd. stao mi mozak kako se zove)... Nidje veze.
 
Lepo koristim godinu dana jednu verziju staru dobro preporučenu i onda instaliram ovu krokodil verziju....
 
Lepo koristim godinu dana jednu verziju staru dobro preporučenu i onda instaliram ovu krokodil verziju....

Takodje i ja odavno sam na 6.5.6,ali mi je dosadila.Pa sam instalirao ovu 7.1.5 VIP.Onako,navikavam se na nju,nije prevelika razlika izmedju njih.Samo malo fleksibilnosti treba.:D Nije mi jasno zasto su neke funkcije izbacili,a i zasto su neke ubacili,ali ono,sluzi svrsi.
 
Najveća enigma je izbacivanje quick reply.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ali najjaci smajliji ocam' sad..[emoji848]

I startup osjetno brzi. [emoji847]
 
Poslednja izmena:
Evo nađoh razliku u odnosu na 7.1.5, duple strelice idu na početak/kraj teme a ove obične listaju po 10 postova gore dole, dakle kao jedna stranica.

ef77da6cd1e5deb6e39ce6d444397c30.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kod mene je centrirano to dole konačno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Možda je zbog DPI, koristim 457. Ali ne smeta mi to ni malo za razliku od toga što nema quick reply.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nije zbog DPI. Kod mene je i po defaultu i small dpi pomjereno u desno. Ali yebo to, da li na sredini, lijevo ili desno nebitno mi, vitno da radi sve.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Da, quick reply je veoma korisna stvar

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Edit: evo slika
75cb2d1374bf37dfd1e71b2ebb03209a.jpg
 
A vidiš kod mene je bug da mi u broju postova ako je četvorocifren kod ovog drugog broja guta poslednju cifru:

4a587e09c268af46218e2c989dd6fb2e.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja nemam toliko tipki na baru. Zadnja GP verzija 7.1.5.
c10090c161fb4d1986e9e5b47419d73d.jpg


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Pa koriste 7.1.6 verziju.
 
Hvala, sve je ok, konkretan forum ima problem neki.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Verzija 7.1.5 sa Play Store-a, malo malo pa me izloguje. Kad kucam password tastatura radi predict, što pre nije bilo
 
Izbacili 7.1.6 na store. Probaj update...
 
Reklame non stop na najnovijom stabilnoj verziji sa play store-a...
 
Ako imaš root, instaliraj Adaway, + dodaš par adresa u listu i rešen problem.
 
Ili kupiš pro verziju i nemaš reklama. Za nešto što se koristi svaki dan, nisu velike pare. 300 dinara.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kupio bih ja pro nego se ne updateuje dugo.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Zato što lako može da se instalira krekovana, pa se verovatno ne cimaju oko Androida. Na iOS-u pro verzija prati free.

34909adb4f86104c7335c30229f39047.jpg
cd76d287a9328eef157c3198e1d9375a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Tako je, što ti predložio @antivenom.
..btw, mani se diletanata..

Dodaj još i..:
graph.facebook.com
http://adblock.mahakala.is

Sent from my Redmi Note 3 Pro [kenzo] using Tapatalk
Recimo ove(neke su i po defaulty kad instaliras app) i nema nigde nikakve reklame.
Od programa, browsera do cega god hoces.
f717852d1d7467b5f71c4a542fed5c4d.jpg
[emoji106]

Za pocetak sam dodao samo graph.facebook.com na crnu listu, jer je samo fb ads i izbacivalo (oni prozori sto zauzmu prostor kao jedan post, pa se slucajno tapnu.

Vidjecemo kako ce se ponasati. Ako bude bilo potrebe dodacemo vise hosts sourcea.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno