Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja to drugari nisam nikad video, iskreno, a na pro verziji sam već dugo vremena. Dok sam bio na samsungu još sam i tripovao sa mi adhell blokira to jel je kao ad, ali evo na mate 10 pro već 2 nedelje i ni jednom mi nigde nije bilo kakva reklama za vip iskočila. Verzija je redovna pro, plaćena na play storu, poslednja verzija.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Jel se sprdaš ili?
d4ae5f497ebaf4d6989bdf6ce8fafadd.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Stoji mu Vip jer je u nekom momentu kliknuo da proba onaj jedan mesec besplatno, a u međuvremenu je kupio Pro verziju. Isto mi se desilo na iOS-u.
 
Ali svakako ima vip. Pita zašto mu ne izlazi da uzme vip a piše da ima vip.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja koliko sam razumeo, vip je verzija koja se plaća svaki mesec, pro samo jednom (i to je ona koju sam kupio tj platio).

Ovo v nisam ni skontao da znači vip, al evo hvala im ako su me unapredili ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
15 dolara je lifetime licenca.. A pre se dobijao vip ako si na početku bio kupio Tapatalk.. Tako nešto. Uglavnom imaš vip i zato ti ne izlazi reklama da uzmeš vip..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Evo ako se neko slučajno pita kako to izgleda.. inace klikom na upgrade izbaci grešku i ne mogu da kupim ni da hoću [emoji43] koji cirkus! Puno ljudi ih napljuvali i dali im jednu zvezdicu, uključujući i mene.
083a54465b42efb065dfc984b1e6dd4d.jpg
ddd4b7871dc5bdbf67e70b3446d81783.jpg


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Osim tih gore pobrojanih bagova kod mene još jedan - često pogrešno stoji status da je neko online ili OP :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pisao sam ja za bug, VIP mora da se kupi iz besplatne verzije, ne radi iz pro.
 
Sta znači kada piše OP pored imena?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
I mene to zanima

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
OP = Original Poster = Onaj koji je napravio/otvorio thread.
 
Kupio sam pro verziju, kako da instaliram na drugi uredjaj? Imam dva tel.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Pa na tom drugom uređaju se uloguj sa istim google nalogom i skini je sa play store.
 
Stoji mi kada hocu da je skinem, da je opet kupim. Ulogovan sam sa istim acc na play store. Da kupujem opet za drugi uredjaj necu sigurno.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Nešto tu kod tebe nije u redu, mora da može da se instalira na više aplikacija. Obriši google nalog sa drugog uređaja, clear data i cache iz play stora pa vrati nalog i probaj.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Bio je nesto pobrljavio. Resio sam problem. Hvala u svakom slucaju.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ima li koja verzija Tapatalk u kojoj radi opcija da se ne učitavaju slike?
Bilo koju stranicu da otvorim imam slike koje ne želim da vidim, a čekirano je u opcijama da ne učitava

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Crashuje li ponekad jos nekome TT na Oreou kad se petlja sa emoji-ima Gboard...
[emoji106][emoji111]️[emoji116][emoji115][emoji111]️

[emoji123][emoji35][emoji849][emoji308][emoji321][emoji881][emoji192][emoji197][emoji192][emoji2][emoji116][emoji2][emoji116][emoji192][emoji116][emoji192]

Da znam je l' do mene ili...
 
Poslednja izmena:
Meni ne.
[emoji6] [emoji2] [emoji12] [emoji13] [emoji23] [emoji8] [emoji35] [emoji36]
 
Jel ima jos neko mozda problem da na Oreu ne moze da doda Tapatalk shortcut za bilo koji od foruma na Home Screen?

Ja deinstalirao prethodnu verziju i normalno svi shortcuts su mi nestali sa Home Screena, medjutim nakon ponovne instalacije nema sanse da ih ponovo dodam - ni sa jednom verzijom...

Prvo sam pokusao sa Apex launcherom koji koristim vec godinama ali posto nije funkcionisalo onda sam instalirao i Nova Prime medjutim ni sa njim to ne funkcionise...

Na tabletu na kom je isti nalog i sa Apex launcherom sve funkcionise bez problema.
 
Radi na Novi. Iz drugog puta hoće. Prvi put ne izbaci, drugi put izbaci pop up za dodavanje.
 
Izbaci i meni pop-up za dodavanje i ja kliknem na add bez problema ali se nakon toga ništa ne desi, tj ikonica se uopšte ne pojavi na home screenu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Meni na Novi radi normalno i super bez problema.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
8.0 Nova beta - uspeo sam da dodam shortcut tek iz trećeg ili četvrtog puta. Inače imam problem kada pišem PM, nakon slanja mi briše smajli i sve napisano posle njega.
 
Jel se meni cini ili je report funkcija nestala sa TT-a?
97238cc994555ed5e58f21d00c3d824f.jpg
edit: kod mene je 7.3.6, poslednja sa PS.
 
Poslednja izmena:
Na v7.4.0 (1020) je ima, na nekim prethodnim verzijama ne ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno