Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Speeder

Slavan
Učlanjen(a)
28.08.2005
Poruke
1,470
Poena
375
Pošto veliki broj forumaša koriste Tapatalk, i priča o njemu se provlači kroz skoro svaku android temu, kao neko ko tu aplikaciju ne koristi, reših da ovoj zajednici podarim Tapatalk temu.

Nadam se da će se ovde ubuduće koncetrisati sva priča o TT-u, pa će biti lakše i preglednije ljudima koji isti koriste, a i onima koji ne žele da čitaju o tome.

Takođe bih molio moderatore da banovanjem utiču na ljude da se ubuduće priča o TT-u vrši ovde. Ok, ne mora banovanje, može i obična dobronamerna sugestija :)

Mene ako se sete na dan Tapatalk-a, sete se, ako se ne sete, nikom ništa, to je bila moja dužnost da otvorim ovu temu. :d
 
Poslednja izmena:
Kada već imamo "pravu" Tapatalk temu,da priupitam nešto... :p Šta je to doneo update za Tapatalk 4 koji je danas izašao?
Ja ništa ne primećujem... :d
 
Imaš what's new na ps. Može da se sakrije quick reply i još neke stvari
 
Da jbt. nije mi palo na pamet da to pročitam, samo sam mahinalno uradio apdejt... :D Hvala! ;)
 
Znam da je ovaj Tapatalk 4 još uvek beta ali ima bug koji baš nervira: uđem u temu pročitam je i izađem a naziv teme je još uvek ispisan boldovanim slovima što znači da tu temu još uvek vodi kao nepročitanu. Tek kad odradim refresh naziv teme više ne bude ispisan boldovanim slovima.
 
Znam da je ovaj Tapatalk 4 još uvek beta ali ima bug koji baš nervira: uđem u temu pročitam je i izađem a naziv teme je još uvek ispisan boldovanim slovima što znači da tu temu još uvek vodi kao nepročitanu. Tek kad odradim refresh naziv teme više ne bude ispisan boldovanim slovima.

:D Kod mene suprotno. Pročitam temu, vratim se, nije boldovano, refreshujem boldovano :D Izgleda da to vazi samo za Unread, za Subscribed je OK sve.
 
Poslednja izmena:
Znam da je ovaj Tapatalk 4 još uvek beta ali ima bug koji baš nervira: uđem u temu pročitam je i izađem a naziv teme je još uvek ispisan boldovanim slovima što znači da tu temu još uvek vodi kao nepročitanu. Tek kad odradim refresh naziv teme više ne bude ispisan boldovanim slovima.

I kod mene je tako...
 
Ajd kad je vec otvorena tema jel na Tapatalku ikada radio search?
 
Ne koristim nikada pretrazivanje ali radi
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1371058848680.jpg
    uploadfromtaptalk1371058848680.jpg
    38.2 KB · Pregleda: 706
Free je na marketu, posto je beta trenutno
 
Мени не ради search... :(
Edit:
Ипак ради... Нешто сам се погубио :lupko:
 
Poslednja izmena:
Ne koristim nikada pretrazivanje ali radi

Da li kada izaberes odredjeni forum on pretrazuje to a ne ceo forum. To je glavni problem, ne mogu da pretrazuje teme ili podforun, stagod mu ja zadao on mi izbaci ceo forum na gomili...
 
Radi i tako
5egegu9u.jpg
bysymuju.jpg
 
Ovo je verovatno pitanje za Pecu ili Silvera, ali možda bi mogao i neki moderator da ih kontaktira (ako oni ne vide ovu temu i ovaj post)

qeta8ugu.jpg


Kad će tapatalk API da se update-uje za forum?

Tad ćemo valjda i imati push notifikacije.

Na XDA je update-ovan API.
 
И мени исто пише... Срећа па имам и Tapatalk 2 па ми тамо стижу нотификације :D
 
Kako da se odjavim sa teme u kojoj sam ucestvovao?
Da mi se ne pojavljuje u toj sekciji.
 
Zadrzis prst na temi pa tapnes na "unsubscribe".
 
Hmmm. Nije to to. Znam da se odjavim sa subsribe-ovane teme.
Ali kod ovih gde sam participeted, tu ne vidim takvu opciju.
 
Hmmm. Nije to to. Znam da se odjavim sa subsribe-ovane teme.
Ali kod ovih gde sam participeted, tu ne vidim takvu opciju.

A, kako misliš da se "odjaviš" sa tema u kojoj si učestvovao? Jedino da obrišeš sve svoje postove u datoj temi, što će malo teže ići... Zaboravi, zato i postoji sekcija subscribed i participated, da ti se ne bi mešale teme u kojima si recimo bio nekome od pomoći, sa temama za koje si zainteresovan...
 
Ok ;)
Ja sam u subacribed stavljao one u kojima nisam ucestvovao nego samo citao, a u participeted su mi uglavnom koje me i zanimaju nego sam i pisao u dve koje me vise ne zanimaju.. pa zato pitam ;)
 
Каква ти је то логика, па ваљда је subscribed оно где пишеш и које те занима, а participated пратиш/читаш...
 
Aj prevedi te 2 reči života ti :D
 
Извињавам се :lupko:

Уствари сам хтео да кажем да ја тако радим иако је наопако јер у некој теми више не учествујем и онда ми је лакше да ставим у subscribed оне у којима уствари пишем...
Јесте мало чудно...Ваљда сте сконтали шта сам хтео да кажем :D
 
Poslednja izmena:
Upravo to cu i ja uraditi sada jer ne mogu da se odjavim sa onih gde sam pisao a vise me ne zanimaju :D
 

Izgleda da na iPhone verziji ne radi... Ukucam npr Athlon da pretrazim u odredjenom podforimu on mi nabaca gomilu postova iz raznoraznih podforuma... Uzas.

EDIT:
Izgleda da radi kad izaberem da mi izlista postove samo...
 
Poslednja izmena:
Koristim (valjda) TT ver. 2 na GB, jer znam da novije verzije ne bi radile.

Q: postoji li nacin da oznacim poruke na koje kasnije hocu da odgovorim? Citam sa moba/tableta, a cesto bi reply napisao sa kompa.

Postoji li neki laksi nacin, umesto zaobilaznog koji koristim? Sem toga, mogu li neke poruke da oznacim kao vazne i korisne (starred)? To sve ne moze u mojoj ver. a bas bi bilo korisno. :) Hvala.

P.S. Sta znacajno donose nove vezije? Sad imam mob sa JB. ;) Meni dvojka super radi a od onih sam sto ne apdejtuju po automatizmu.
 
Poslednja izmena:
Jutros mi se update-ovao tt 4 onaj beta najnoviji i imam problem sa pretragom foruma. Ne mogu da pretrazim nista, upisem i kliknem za pretrazivanje i zaustavi se tt, pukne skroz... Ima li jos neko ovaj problem?
 
Мени од јутрос неће из прве да покрене форум, већ морам да изађем и уђем поново.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno