Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imao sam taj bug na 7.4.0, kao i network error.

6.5.6 radi bez problema, nema tih bagova :)
 
Jel se suočava neko sa večnošću
od momenta klika na link
do
otvaranja istog u browser-u?
Ja, pisao sam na nekoj od prethodnih stranica o tome, brisanje keš memorije privremeno riješi problem, ali se opet vrati na staro. I ja sam se vratio na 6.5.6 verziju zbog ukidanja "gray out read discussions".

Послато са HTC U11 уз помоћ Тапатока
 
Ja ne mogu da verujem da se ovaj network error provlači već nekoliko verzija unazad..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Mislim da sam do sada 1000x kliknuo na ovaj chatroom umesto na mark read! :(

Inače i dalje imam network problem povremeno, ali za sada nemam ono da mi piše da imam 70 novih postova, a pokaže samo 30npr pa moram reload što je yooyo gore pominjao.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Hi Pedja,

You will see a blue bar when a post is unread, and the blue bar disappears when the post is read.

Chris
Tapatalk Support

Toliko o tome. Chris, hvala na očima, ali i dalje mislim da je mnogo lepše imati izbor :d
Teško da će vratiti "grey out ...".
 
Je l se desava jos nekome da mu tapatalk ne osvezava notifikacije?
Poslednjih par dana kad udjem, notifikacije stoje kako su bile a u temama koje pratim ima novih postova.
Brisao sam kes i idalje imam problem.
 
Može li neko opet da okači potpisanu apk od 6.5.6? Slučajno obrisah pre nekog vremena i sada me smara sa apdejtovima.
 
Уф што ово смори! Је ли тако и код вас?
f253b1ae09069598dd07e77055eca127.jpg


Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Da, po nekad, nažalost

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Svi to po nekad imaju.. Jako nervira.. Takođe i kad ne možeš da odgovorišuna temu, izađeš iz reply pa opet uđeš i onda može..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nemaju svi ;)

6.5.6 for life [emoji14]
 
Ni ja nemam na 6.5.6 :d
 
6.5.6 ne može da postavi widget na oreo.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Tapatalk 7.4.2 traži lokaciju i još uključi GPS i ostavi ga uključenog čak iako je u pozadini.. koji će im moja lokacija?
Zabranio sam mu pristup lokaciji, za sada se ne buni.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Meni svako malo prikaže notifikaciju da TT radi u pozadini i troši resurse.
Uđem u podešavanja i ručno je ubijem.
Moguće da ima veze sa lokacijom.
A šta će im?
Pa da mi ponude cheap letove do mog mesta stanovanja na primer.
Ili iznajmljivanje automobila u mom selu i tako to.
Ta reklamiranje bre!

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Prvi put kada se pokrene pita za lokaciju i kad se ne odobri više ne pita ;)
Sada su bar te dozvole lepo odrađene i dostupne na androidu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja ne mogu verovati dzizs faking krajst kakvo je tapatalk djubre od aplikacije. Nekada moram i po tri puta da kliknem na topik da bi ga otvorio bez one greske.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Bogu hvala, meni se nikada ni na jednom telefonu nije desilo da moram više puta od jednom

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Dobro i meni je vecinom jednom, ali nekada ubija bas
 
Niko od vas sto kuka na ovu app nije mi jasan.
Aman ljudi kad vidite da vam ne valja, sto se ne vratite na 6.5.6 gde sve valja?
Nadam se da vam nije odgovor, pa necu valjda da se vracam u 2017-u?
Ta verzija radi savrseno i bukvalno bez ijedne greske pa eto vise od god dana kad je izasla nisam je promenio. A vi stavljate te 7-mice i kukate, ali ok, svako ima pravo izbora, nego ste mi malo smesni zbog toga.
Nikog ne vredjam, samo mi razmisljanje nije jasno, ajd da imam najnoviju app a to sto je bagovita nema veze kukacu na benchu, mozda je srede developeri, ne razumem.
S druge strane, masa nas na ovoj verziji pise da sve radi i da nema bagova ili mozda neko ima ponekad sitniji(mada se ne secam da sam i to procitao, ali ostavljam kao mogucnost) i vi ne zelite na tu verziju, sto je ok i vas izbor, ali kad imate alternativu u vidu "savrsene" verzije te app, onda stvarno citanje tih komentara i "plakanja" kako nova em ne radi ovo, ne radi ono, sad jos i trazi lokaciju.
Ali ok, nismo svi u glavi isti(mislim na razmisljanja, da ne pomisli neko da bih pokusao nekog da uvredim ovim) i svi imamo izbor.
 
Meni na zadnjoj beti v7.4.2 (1303) sve radi ok ...
Na nekoj od prošlih verzija je bilo to gore cimanje.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Niko od vas sto kuka na ovu app nije mi jasan.
Aman ljudi kad vidite da vam ne valja, sto se ne vratite na 6.5.6 gde sve valja?
Nadam se da vam nije odgovor, pa necu valjda da se vracam u 2017-u?
Ta verzija radi savrseno i bukvalno bez ijedne greske pa eto vise od god dana kad je izasla nisam je promenio. A vi stavljate te 7-mice i kukate, ali ok, svako ima pravo izbora, nego ste mi malo smesni zbog toga.
Nikog ne vredjam, samo mi razmisljanje nije jasno, ajd da imam najnoviju app a to sto je bagovita nema veze kukacu na benchu, mozda je srede developeri, ne razumem.
S druge strane, masa nas na ovoj verziji pise da sve radi i da nema bagova ili mozda neko ima ponekad sitniji(mada se ne secam da sam i to procitao, ali ostavljam kao mogucnost) i vi ne zelite na tu verziju, sto je ok i vas izbor, ali kad imate alternativu u vidu "savrsene" verzije te app, onda stvarno citanje tih komentara i "plakanja" kako nova em ne radi ovo, ne radi ono, sad jos i trazi lokaciju.
Ali ok, nismo svi u glavi isti(mislim na razmisljanja, da ne pomisli neko da bih pokusao nekog da uvredim ovim) i svi imamo izbor.
Niti radi savršeno, niti je bez mane, a za ostalo se slažem.
 
Ja azuriram redovno TT i osim sto ponekad (bas retko) izbaci ovu gresku od iznad, drugo sve ostalo radi perfektno.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Meni radi bez greške Pro 7.3.3 (poslednja verzija koja ima Gray Out opciju)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
7.4.0 isto ima grey out opciju.
 
7.4.0 Pro? Siguran si?
Nakon ažuriranja na 7.4.0 te opcije više nije bilo, zato sam se i vratio na 7.3.3


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nema kod mene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno