Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam istu TT verziju (2?) na fonu i tabletu. Na fonu mi prikazuje RTF u postovima (bold, krupna slova, formatiranje...), dok na tabletu samo plain tekst. Nema nijednog podesavanja koje na ovo utice pod Settings. Molim za pomoc, zelim RTF prikaz na tabletu, kao ja mobu. Hvala! :)
 
Šta je sa Tapatalkom betom? Piše app is outdated visit playstore to download newer version ali me baca na TT 2.0?
 
Ja nemam taj problem, samo što se nekad učitava 2-3 minuta...
 
Ja sam se vratio na dvojku... Dok ne izbace crnu temu, a ne ovu sivu gadnu + me nerviraju notifikacije...
 
Ima li jos neko problema sa kreiranjem shortcutova na home screenu na 4.2.2? I beta i dvojka zezaju. Na 4.1.2 radi sve.
 
Na 4.2.2 i Tapatalk 2 widgeti se postavljaju kako treba. Sa TT4 betom nisam probao.
 
I meni rade widgeti, ali kada hocu shortcut od jednog dela foruma, npr Mobilna telefonija i uredjaji ili posebno temu neku, create shortcut to mi ne radi, kaze napravio je shortcut a nigde ga nema :)
 
Poslednja izmena:
Šta je sa Tapatalkom betom? Piše app is outdated visit playstore to download newer version ali me baca na TT 2.0?

Da odgovorim sam sebi: imao sam staru beta verziju posto sam radio restore roma a playstore se onda nesto tripovao nije hteo ni druge aplikacije da instalira.
 
Pozdrav svima...kad hocu da otvorim Bencmark na Tapatalk-u pise "No topic". Zna li neko o cemu se radi? Sa ostalim forumima nemam problema... Tapatalk je verzija 4 beta.
 
Bench ume da zeza, očigledno zato što nisu apdejtovali api.
 
Popravljeni su neki bugovi u zadnjoj beta verziji. Više ne izbacuje grešku prilikom ulaska na Bench da nisi logovan. Ali i dalje ne označuje temu kao pročitanu ako je pročitaš i vratiš se u isti podforum. Jedino ako izađeš iz tog podforuma i ponovo uđeš, tad je označi kao pročitanu.
 
I konacno rade smajliji :)
 
Koja je razlika između ova dva TapaTalk-a u PlayStore-u? Do sada sam koristio ver. 2, i vidim da se ona i dalje apdejtuje i azurira, ali da paralelno s njom postoji i verzija 4 beta koja je i nekoliko puta veća. Sad koristim obe. :)

Slike kacim iz TT 4 beta - ima editor slika, ali nema resize, pa kaci u fullHD rezoluciji mog fona - što je bzvz i nepotrebno.

zygumudu.jpg


gu5yzyzy.jpg
 
Poslednja izmena:
^
Poslednji put kad potvrđuješ kačenje slike u post imaš pored "Image" desno i opciju "Attachment" i onda će da budu manje u postu a otvaraće se u punoj rezoluciji tek kad klikneš na njih. :)
 
^ najpre sam izabrao opciju attachment, potom dodao obe slike i objavio post - međutim u njemu nije bilo slika uopšte ni kao umanjenih - barem se nisu videle iz tapatalk-a. Potom sam posegnuo za levom opcijom image i on je ubacio slike u punoj rezoluciji.

sada koristim verziju 4 beta i ne primećujem neku veliku razliku u odnosu na verziju 2 - sama aplikacija je više nego dva puta veća ali ne vidim suštinske već samo kozmetičke promene, to jest samo izmenu korisničkog interfejsa. Grešim li?

P. S.
Ah, kako je dobro kucati poruke bez korišćenja bilo kakve tastature! Googlevoice na srpskom odlično radi. ;) jedino što ne znam da mu zadam ili nije moguće su znaci interpunkcije - za razliku od engleskog jezika, tako da moram da se vraćam nazad na tekst i da ih ubacujem naknadno.
 
Poslednja izmena:
P. S.
Ah, kako je dobro kucati poruke bez korišćenja bilo kakve tastature! Googlevoice na srpskom odlično radi. ;) jedino što ne znam da mu zadam ili nije moguće su znaci interpunkcije - za razliku od engleskog jezika, tako da moram da se vraćam nazad na tekst i da ih ubacujem naknadno.

Baš sam uzeo da proverim ovo što si napisao gore i zaista si u pravu baš su popravili prepoznavanje srpskog jezika. Ni meni nije jasno kako se dodaje interpunkcija :D, moraćemo da malo proguglamo...
 
^ Na engleskom mogu da izgovorim "coma", "question mark" za "," i "?", kao i ostale česte znakove: . ! : / - ( ) # * "... Na srpskom nijedan jedini, sve živo sam probao. :( Prepoznavanje je toliko dobro da često ne korigujem nijednu reč, ako vodim racuna da polako, razgovetno i monogono govorim.

Kako je ovo ipak TT tema, ima li neko odgovor na moje pređašnje pitanje iz posta sa slikama? :)
 
TT4 би требао да се споји са Tapatalk HD...
 
^ Video sam to, ali TT 4, sem sto je 2x veci, ne donosi (skoro) nista novo, sem malo drugacijeg UI.

Tapatalk 2 - Za telefone
Tapatalk HD - Za tablete
Tapatalk 4 (beta) - Biće upgrade za HD verziju i podržavaće i telefone i tablete

Izgleda da sam se malo zaleteo kada sam na jednom fonu i tabletu presao na TT4.
 
Ја имам и један у други, па их користим наизменично ;)

Не знам што понављаш како је четворка дупло већа, шта ти ту смета?
 
Poslednja izmena:
^ Ako je duplo veća, nek ima dvostruko više opcija! :D

Tipa "stars" (markiranje) za poruke. Ima malo drugaciji UI i dok je sve drugo isto.

Nisam probao HD, na tabletu isto koristim TT 2.

Što imaš obe ver. na istom uređuju? ;)
 
^ TT 4 ima jednako dobre notifikacije. Ne smeta ti sto od ver. 2 do 4 nisu ubacili (skoro) nijednu novu opciju? Ubacili su account koji pamti sve forume.

Meni bi markiranje "save for later", "reply later" dosta puno znacilo, tj. koncept Gmail zvezdica.
 
Meni na tt4 nisu uopste radile notifikacije i nisam mogao da se prijavim na isrbija forum sa ispravnom sifrom,dok na tt2 sve radi kako treba.
Do daljnjeg necu prelaziti na tt4 dok ne rese to.
 
^ Sada sve to radi u TT4. No, sta licno dobijas prelaskom sa TT2 na 4? ;)

Gde se denula ver. 3?
 
Od kad sam imao drain-ove na par verzija bete, raskrstili smo :D Dok ne izadje iz bete i sredi se to sve, ja sam na TT2, pogotovo sto mi smeta siva boja, para mi oci!
 
^Сад видео, страва! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno