Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidim sad na PS ponovo Pro. Nema nikakvog opisa, u čemu je razlika (vidim i da kasni sa verzijom običnog)?
 
Kako ponovo? Postoji Pro već dugo. Razlika je što nema reklama. Ne znam za update kod Androida, ali za iOS je ista verzija, kako odrade običnu, tako odrade i pro kroz koji dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Davno sam kupio dve varijante tapatalka, pa su onda ukinuli plaćene verzije. Sad slučajno videh da opet ima (ko zna od kad). Pošto imam VIP nisam ni do sada imao reklame. Znači nema potrebe da prelazim na pro?
 
Davno sam kupio dve varijante tapatalka, pa su onda ukinuli plaćene verzije. Sad slučajno videh da opet ima (ko zna od kad). Pošto imam VIP nisam ni do sada imao reklame. Znači nema potrebe da prelazim na pro?
Vip je pro [emoji16]

Sent from my Nokia 5
 
Nema potrebe da prelaziš na pro. Imam vip, koristim običnu i nemam reklame...

Sent from my NEXBOX-A95X using Tapatalk
 
Nemaš uz adaway, pretpostavljam.
Inače bi ih imao :)
 
Ne, ne koristim nikakve ad block app. To je valjda i poenta vip naloga zar ne?

Sent from my NEXBOX-A95X using Tapatalk
 
Pardon, nisam razumeo.
Mislio sam da je pro i vip nalog isto.
 
Davno sam kupio dve varijante tapatalka, pa su onda ukinuli plaćene verzije. Sad slučajno videh da opet ima (ko zna od kad). Pošto imam VIP nisam ni do sada imao reklame. Znači nema potrebe da prelazim na pro?

Posto si kupio i VIP si, javi im se, pa ce ti otkljucati nalog i sve, neces morati da kupujes. Imas tamo na njihovom forumu sve pise.
 
Zna li neko koliki je maksimalan broj slika koje se mogu aplodovati u jednom postu u TTu?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Preko attachment-a možeš koliko forum dozvoli, a ovako mislim da možeš koliko hoćeš. Možda i ima neki limit mada ja nisam kačio nikad vise od 5.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dešava li se vama na 7.0.6 (917) , kada šaljete PM i u tom trenutku prijavi kako nema 4G konekciju, pa ponovite slanje PM i Tt pošalje samo prvih par reči od čitave poruke? Nekoliko puta mi se desilo u toku dana.

Sent from my Redmi Note 3 Pro[kenzo] using Tapatalk
 
Nemaš uz adaway, pretpostavljam.
Inače bi ih imao :)
Ja imam adaway, i počele reklame da mi se pojavljuju[emoji15]

Edit: zapravo nemam na bench forumu, imam sportklubu.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje, jel se i vama log offuje sa svih foruma non stop? Ne znam vise sta da mu radim, malo malo pa me izbaci sa svih foruma gde sam se logovao, ima li neko rešenje? Koristim poslednju verziju sa play storea.

Sent from my Hawaii P9 using Tapatalk
 
@nikola: i meni se to desava. Izloguje me bez vidljivog razloga. Isto poslednja verzija sa PS.
Pozdrav
 
moj jedini problem je da mi nekada nece, tj prestane da ucitava slike na stranici, pa moram da restartujem aplikaciju ... sto se reklama tice, njih najbolje ubijam sa minminGuard xposed modulom, i tom decku sto to pravi cu dati donaciju pre ovih sto turaju reklame
 
Ima li opcija citiranja privatne poruke prilikom odgohora u tapatalku v7?
 
I mene cesto izloguje bez razloga. Probao i najnoviju i stariju verziju pre update-a.
 
Preporuka da se ne radi današnji update, ima da se pegla.
 
Šta je bre ovo, pa oni nisu normalni stvarno :D

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ahahahahaahahahahahahahahahahaha, novi dizajn!

Nema quick reply koliko vidim, i nema više stranica, sad se skroluje beskonačno [emoji23]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I umesto narandžastog zaglavlja - belo :D

Doduše vidim na TT forumu da je druga boja, izgleda da će boju zaglavlja sada moći da diktira sam vlasnik foruma preko plugina.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Izvinjavam se ako se pisalo o tome, od nedavno ne mogu da uploadujem slike u postovima, momentalno izbacuje "failed to upload" što ranije nije bio slučaj. Preleteo sam opcije u podešavanjima ali ne vidim ništa vezano za upload. Neka ideja?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno