Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pro verzija je 850. I dalje mi nije najjasnije kako to da imam pro verziju? Nisam ništa platio, osim davnih dana kada sam je kupio koja je posle bila free. Da li je moguće da imaju info da sam već imao plaćenu verziju app pa mi omogućili pro bez ikakvih dodatnih plaćanja? Da li još neko koristi pro verziju?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kako ti nije jasno kad sam kažeš da si je kupio nekad. Nema veze koliko davno, i ja sam kupio pro verziju još 2013. godine i imam je i danas.
 
I ja sam kupio ali mi traže sad da ponovo platim. Ukinuli mi status, zato u inat koristim patched varijantu

Sent from my secretary using typewriter
 
Inače verzija 8.6.1 menja svetlu i tamnu temu u zavisnosti od izmena u sistemu, tek sad sam to primetio

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Kako ti nije jasno kad sam kažeš da si je kupio nekad. Nema veze koliko davno, i ja sam kupio pro verziju još 2013. godine i imam je i danas.
Zato što su tražili da kupim pro tj da se pretplatim ukoliko želim i dalje da koristim pro verziju. Nedavno se desi to da upalim tt i umesto da nastavim da koristim običnu tt verziju mogao sam jedino da instaliram pro verziju. Nadam se da mi neće tražiti da plaćam pretplatu i to je moja nedoumica.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Te zadnje verzije su katastrofa po pitanju reklama,na kraju svake teme iskacu reklame,uzas..Plus kasne obavestenja o pristiglim porukama.Odmah se vratio na 656,nekad se prebacim i na 736,te dve verzije rade bez greske,barem iz mog iskustva..
 
Ja imam veliki problem sa potrosnjom Mobile Data na Tapatalku.

Samo udjem, pogledam par tema bez slika, izadjem, i ode 25 MB. Ako pogledam 10ak tema, ode 70 ili vise MB.

Gledam statistiku za oktobar. 1.9 GB TT na Mobile Data, a 1.1 GB Wifi, a 80% sa TT sam na Wifi.

Inace sam u DE, navodno u Srb ljudi nemaju taj problem.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Skini neku od tih starijih proverenih verzija sa apk mirror sajta i potpisi je sa zip signer aplikacijom da ti se ne bi automatski apdejtovala i vidi da li ce to pomoci.
Ja bih preporucio da krenes sa 6.5.6 verzijom, radi odlicno.
 
6.5.6(883) ja od kad sam nju nabacio ne menjam vise nista, povremeno se pojave neke reklame ali isto tako i nestanu, ne znam kako

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Instalirao, reklame non stop izlecu

Edit: Uzeo VIP probu, pa da vidimo.


Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
6.5.6(883) ja od kad sam nju nabacio ne menjam vise nista, povremeno se pojave neke reklame ali isto tako i nestanu, ne znam kako

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Takodje, s razlikom sto nikad nijednu reklamu nisam video, imam adaway instaliran.
 
Da li iko preko tapatalka prati forum skyscrapercity?
Zašto kod njega neće da me vraća na prvi nepročitan post kao na drugim forumima? Uvijek me baci na zadnji pa se onda moram vraćati nazad i dumati šta sam pročitao a šta ne. To mi se dešava na bilo kojoj verziji tapatalka.


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To je do samog foruma, verovatno njihovog plugina... Ista stvar sa SK forumom, s tim što kod njega zakuca na neki post u sred teme [emoji846]
 
Da li iko preko tapatalka prati forum skyscrapercity?
Zašto kod njega neće da me vraća na prvi nepročitan post kao na drugim forumima? Uvijek me baci na zadnji pa se onda moram vraćati nazad i dumati šta sam pročitao a šta ne. To mi se dešava na bilo kojoj verziji tapatalka.


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Arhitekta?

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Ma ni blizu, ali pratim tamo par tema.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zna li neko kako da izbrišem svoj post preko TT?
Uvjek se moram ulogovati preko browsera i to na svakom forumu.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Poslednji normalan tapatalk?
Instalirao 6.5.6 ali ovo je patnja za korišćenje
 
Poslednji normalan tapatalk?
Instalirao 6.5.6 ali ovo je patnja za korišćenje
Sto?
Meni od prvog dana izlaska radi super i evo upravo je i ova poruka poslata bas sa 6.5.6.
Sta ti je konkretno patnja na ovoj verziji?
Svaka posle ove je losija.
 
Ubacio 7.3.6.
Dark mod je uzasan,i navikao sam da samo skrolujem strane a ne da ih motam na dugme. Font sitan itd.
 
Kupio mesec dana VIP da probam i ne vidim zasto bih nastavio da placam.
 
Ove poslednje free varijante toliko zabadaju dok povuku reklame da iz principa ni dinar ne bih dao jer bez reklama radi jako glatko.
 
Probao sam nove verzije,ne odgovara mi jer tu i tamo volim da skinem sliku sa tapatalka a novije verzije ne dopustaju ukoliko nemas VIP. To je jedna od nekoliko stvari koje mi ne odg. kod novih verzija mi prija samo dark tema.

Edit: nasao sam!
8.3.6 radi sve sto zelim i kako zelim.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno