Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Flashovao sam ponovo rom i radio sam wipe, i posle toga sam vratio tt preko titaniuma, od tada ne dobijam notifikacije. Sad sam ga reinstall preko gp-a pa cu da vidim sta se desava. Ujedno ako neko moze da mi quote ovaj post pa i tako da proverim.

Jel' radi? :d
 
To je to, čim sam 'iskočio" radi ;)
 
Sad imam problem da yt video koji mi pusti u tapatalku mogu da gledam samo u vertikalnom modu, dok u horizontalnom nece da ocita.
 
Klikni na yt logo, pa na ime klipa i otvori u yt app :)
 
Da li svima tema za Titanfall u sobi Igre za PC ima ovakvu sliku?
Okačio sam i sliku prve poruke i nije mi jasno odakle povukao ovu sliku koju je stavio u listu tema.
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-02-12-22-06-12.png
    Screenshot_2014-02-12-22-06-12.png
    377.1 KB · Pregleda: 173
  • Screenshot_2014-02-12-22-06-27.png
    Screenshot_2014-02-12-22-06-27.png
    277.3 KB · Pregleda: 169
Izasao TT Pro 4.4.5, prvo sto sam primetio je da nema opcije za resetovanje kesa...
 
To je sad onaj momenat kad app postaje prenatrpana jer kao moraju da ubacuju nove stvari da održe interesovanje ili šta već ali barem da nam daju mogućnost da pogasimo šta hoćemo.

TT smatram ludom app ali sa slikom su me baš iznenadili.
 
Ja ne mogu da verujem kako su upropastili učitavanje youtube videa. Pre je bilo savršeno a sada je živo ******. Samo mi okrene u landscape mod pa neće da učita pa zabada...
 
Meni ucitava normalno. Mada meni se svidja taj feature da ako sam kliknuo da gledam YT sigurno cu ga gledati u horizontalnom polozaju...
 
Meni se više dopadalo kako je pre bilo odrađeno. Na pola ekrana ako gledaš vertikalno, a ako okreneš telefon u horizontalni položaj, onda prikaže preko celog ekrana.
 
To sam hteo da kažem. A kod mene je problem kada pritisnem da mi promeni iz horizontalnog u vertikalno stane mi klip i često neće da se nastavi
 
To sam hteo da kažem. A kod mene je problem kada pritisnem da mi promeni iz horizontalnog u vertikalno stane mi klip i često neće da se nastavi

Bas sam to isto napisao na prosloj strani. Al' koliko vidim sad je ok.
 
Ja sad dobio update, verzija 4.4.2 :d(free tapatalk)
 
Evo i meni iskocila slika neka.
ydupuqup.jpg
 
Da, na dosta tema tako iskaču neke slike...
 
Genijalno mi je to što sam na gnex-u mogao da vidim više tema nego sada na n5 . nije baš optimizovan za full hd
 
Juce uvece mi odlepio piiiiip Tapatalk. Odjednom mi ponovo trazi da se ulogujem na forum,kad unesem podatke izbaci pogresna sifra. Cak mi i mail od Bencha stigao. Probam ponovo, forum skroz nestao sa liste foruma. Jutros uspeo da pronadjem forum ali opet samo preko wifi i tek kad se ulogujem preko wifi mogu da ga koristim i preko mobilnog neta.
 
Juce uvece mi odlepio piiiiip Tapatalk. Odjednom mi ponovo trazi da se ulogujem na forum,kad unesem podatke izbaci pogresna sifra. Cak mi i mail od Bencha stigao. Probam ponovo, forum skroz nestao sa liste foruma. Jutros uspeo da pronadjem forum ali opet samo preko wifi i tek kad se ulogujem preko wifi mogu da ga koristim i preko mobilnog neta.

Meni se to dešavalo par puta. Nisam obraćao pažnju da li je preko wifi ili 2G-3G i to redovno za Bench forum. Nemam pojma zašto i do čega je to.
 
Meni se jednom desilo, preko mobilnog neta nikako nisam mogao da se ulogujem (samo na bech, svi drugi su radili), kada sam dosao kuci na wifi-u je proslo iz prve.
 
Juce uvece mi odlepio piiiiip Tapatalk. Odjednom mi ponovo trazi da se ulogujem na forum,kad unesem podatke izbaci pogresna sifra. Cak mi i mail od Bencha stigao. Probam ponovo, forum skroz nestao sa liste foruma. Jutros uspeo da pronadjem forum ali opet samo preko wifi i tek kad se ulogujem preko wifi mogu da ga koristim i preko mobilnog neta.

Mts?
Imao sam identičan problem ranije.
Koristi gprsinternet APN ili izbriši port i proksi iz postojeće gprswap pristupne tačke.
http://www.mts.telekom.rs/index.php/podesavanje-telefona.563.html
 
Ma bilo bi dosadno kada bi uvek sve radilo kako treba :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno