Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verovatno trebaju da update-uju tapatalk plugin.
 
Telefon mi u servis i trenutno koristim neki stari Samsung S3+ android 4.4.2 pa kako bezgrešno radi Tapatalk 7.3.6 to je nevjerovatno, ali ozbiljno.
 
Ne znam da li je ovo samo neka greška do moje Tapatalk aplikacije ili jednostavno on tako radi?
Naime kada udjem u neki topic, gde recimo imam 50 nepročitanih poruka, prelistam 10 od 50, izađem, I kada se ponovo vratim, ne vrati me tamo gde sam stao, već na mesto kao da sam pročitao svih 50.
To me prilično nervira, I jedan od razloga što mi se više sviđa raniji sistem sa stranicama.
 
Isti problem kod mene.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Naime kada udjem u neki topic, gde recimo imam 50 nepročitanih poruka, prelistam 10 od 50, izađem, I kada se ponovo vratim, ne vrati me tamo gde sam stao, već na mesto kao da sam pročitao svih 50.
+1

Mislim da nije greška u pitanju, već da on tako radi.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko zainteresovan za pomoć u prevodu Tapatoka na srpski jezik? Ako bi neko ozbiljno hteo da učestvuje u ovome, neka mi se javi na PP.
 
Poslednja izmena:
Jel sacuvao neko 6.5.6 potpisanu, ili da ima novi link da se skine, stari sa Dropboxa ne radi?
 
^ mogao bi neki feedback, radi - ne radi, bilo sta, kad sam vec okacio...
 
ma znam nego eto, rekoh da vidim da li je sve ok. covek skinuo i ode :D
 
Radi, nisam mogao preko fona da je skinem, izbacivalo gresku "cant open file", pa sam skinuo preko kompa i prebacio.

Bese kasno, posle 12, zaboravio sam da odgovorim, izvinjavam se :)
 
ma opusteno, salim se malo. ali hteo sam i da proverim da li je sve ok...

najbolja verzija tt-a ikada :)
 
Najbolja posle TT Classic :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ja na 6.5.6 ne mogu da uđem u settings, puca aplikacija. Jedino mi 5.7.2 od tih matorih radi kako bog zapoveda, izuzev notifikacija koje ne rade :D
 
^ ja bas mislim da je ovo tvoja verzija tt-a koliko me secanje sluzi. cini mi se da je davno clan sumadinac okacio ovu verziju ali nije bila potpisana ili tako nesto. ne znam da li si mi poslao na pm ovu verziju koju sam okacio ali sam siguran da si ti bio "umesan" :)
 
Ja na 6.5.6 ne mogu da uđem u settings, puca aplikacija. Jedino mi 5.7.2 od tih matorih radi kako bog zapoveda, izuzev notifikacija koje ne rade :D
Meni je tako bilo, jel imas Magisk?

Magisk Hide je resio problem :)
 
Moguće da magisk pravi problem, proveriću to.
Hvala na sugestiji :)
 
@ChobbyNS evo još jedna potpisana 6.5.6 (ja sam potpisivao dok sam bio na toj verziji), pa možeš probati i sa njom ali pre će biti da je do magiska ili tapatalk servera.
Ja sam dugo vremena na 7.3.6 pretpostavljam da si je već probao i da ti ne odgovara redizajn, ako nisi svakako probaj i nju.
https://www.dropbox.com/s/drhza83o80qrptf/Tapatalk_6.5.6_signed.apk?dl=0
 
Ja sam na 8.2.1 i nikakav problem, sve radi, plus može crn da bude, ako neko zbog toga neće nove verzije.
 
Skroz crna tema mi se ne sviđa iako imam oled ekran.
Bio je problem u magisku, sad radi sve kako treba i ova verzija sabija.
Na novije ne idem samo zbog nedostatka "grey out" opcije za pročitane postove.
Hvala na pomoći svima
 
Koristim 6.5.6 od juce mi se pojavile neke reklame, kako se resiti te bede?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Je l se desava jos nekome strasan delay kada se aplikacija startuje? Bukvalno treba 3-4 sekunde da reaguje od kad stisnem ikonicu da upalim tapatalk.
 
4pda? Sta je to, daj malo pojasni

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Je l se desava jos nekome strasan delay kada se aplikacija startuje? Bukvalno treba 3-4 sekunde da reaguje od kad stisnem ikonicu da upalim tapatalk.
Da. Upropastiše aplikaciju, ne znaju šta rade.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno