Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ona "tamna" 6.5.0 verzija je pukla izgleda,dok 6.5.6 verzija lepo radi.Ta 6.5.6 mi je ostala instalirana kad sam instalirao "tamnu" 6.5.0 verziju,koja je do sada lepo radila.Mislim radi ona i dalje,samo bench ne radi.Probao sam da brisem cache i data,ali isto se ponasa.Jedino nisam uradio re-instalaciju.
 
I sad ti sve ok radi? Si radio update pro verzije preko stora ili?
Pa sad kao radi, ali i dalje ponekad bude prazno, ali se bar vrati sadržaj kad probaš ponovo...na 6.5 nema šanse... Mislim da generalno relacija benchmark tapatalk ima nekih problema... Ništa drugo mi ne pravi takve probleme...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pa sad pametan nisam da li da radim update; najgore bi mi bilo da odradim update pa da mi se ne reši problematika. Mislim da ćubsačekati još dan-dva da vidim hoće se rešiti, otvaraću bench preko browsera.
 
ja sam sad digao ruke od tapatalka na androidu i telefonu...malopre mi je opet i na najnovijoj verziji zaboravio logovanje za sve forume, stvarno nemam nameru da se svaki dan ponovo logujem na sve forume..koristicu tt na ipadu, tu bolje izgleda i radi kako valja, bar za sada...ovo je bas smaranje...
 
Prosto su mi neverovatne baš ovolike razlike u korisničkom iskustvu. Da, umeju da zeznu poneku betu ako generalno sam zadovoljan i nemam neke krupnije zamerke na rad same app.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Od sinoc 6.5.3 sa 4pda(mislim da je neko ovde postavio apk) ne radi mi samo Bench forum, i ako notifikacije uredno stizu...
Presao na 6.5.6, isto sa 4pda, verzija sto je neko iznad napomenuo da nema problema - sve ok za sad.
 
ja sam sad digao ruke od tapatalka na androidu i telefonu...malopre mi je opet i na najnovijoj verziji zaboravio logovanje za sve forume, stvarno nemam nameru da se svaki dan ponovo logujem na sve forume..koristicu tt na ipadu, tu bolje izgleda i radi kako valja, bar za sada...ovo je bas smaranje...
Koristio sam razne verzije i povezan mi je njihov nalog, nikad mi nije zaboravljao šifre niti mi je sam od sebe radio log out.

Mislim bar ovde čitam i to bi trebalo svima da se dešava...

Možda da povezes sa nekim emai-om, ne preko Google naloga ni preko Facebooka ili sta već ima u ponudi.

Možda imaš neke klinere, bustere koji to odrade...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
danas sam instalirao najnoviju verziju i nakon par sati je sve izlogovao, a nemam nista od klinera i slicno...a ovo nije ni prvi telefon ni android ni prva verzija programa na kome se to desava, tako da me smorio najstrasnije...na ios radi kako valja vec dugo...ne znam sta da kazem, najveci smor od programa otkako koristim smart uredjaje...nemam vise zivaca nista oko njega da probam...
 
I kod mene isto, verzija sa crnom temom je riknula pa nece da se loguje dok verzija 6.5.6 radi fino

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
danas sam instalirao najnoviju verziju i nakon par sati je sve izlogovao, a nemam nista od klinera i slicno...a ovo nije ni prvi telefon ni android ni prva verzija programa na kome se to desava, tako da me smorio najstrasnije...na ios radi kako valja vec dugo...ne znam sta da kazem, najveci smor od programa otkako koristim smart uredjaje...nemam vise zivaca nista oko njega da probam...
Baš čudno. Jedini problem koji sam imao sa tapatalkom i to na androidu su bile verzije na kojima zezaju notifikacije. Ostalo nijedan problem.

Sent from dark edge
 
Odradio HArd restart telefona (zapuco ga stratumom pa sam morao); i dalje problem sa benchmarkom i tapatalkom. Bar sam sredio dosadni update za sistem da me ne podseća i da se ne pali nikad više (ubio update sa adhell u zadnjim sekundama) :D
 
Odradio update na poslednju 7.1.1 verziju sa PS, bez problema se loginovao. E sad dok se opet naviknem na novi raspored...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Izvinjavam se za off


Ne izvinjavaj se, nego pravi nešto ljudski molim te, pa da kupujemo po punoj ceni :D.

Svaka čast već sada, a ako se nešto dobro desi, podržaću svakako.
 
Poslednja izmena:
Odradio update na poslednju 7.1.1 verziju sa PS, bez problema se loginovao. E sad dok se opet naviknem na novi raspored...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Jel ti iskaču povremeno notification za forum chat na benchu i drugim forumima na toj verziji ? Ja imam istu i dnevno bude bar 3-4 notifikacije u baru.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
@fain2daniel za sada nisam primetio. Ako te ne mrzi pusti sshot da vidim na šta tačno misliš?! Za sada me najviše tj jedino nervira što nema quick reply :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Iskace mi gore u notifications bar-u onaj klasičan TT znak kao da mi je neko poslao poruku ili neko pisao u pretplacenoj temi i sl.Provucem bar prstom i vidim da je neka leva osoba pisala u chat grupi sa kojom nisam imao nikakve veze, probao sam i tamo da pišem i pitam zna li neko kako se isključuje. Niko nema pojma. Sreća pa ne iskače na svaki minut nego 2-4 puta dnevno sto i nije strašno ali opet nepotrebno jer me to ne zanima a zbunjuje. Da je češće vratio bih nazad na prethodnu verziju. TTpro je u pitanju 7.1.1 ver.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
I meni na Note 4 izbacivalo kad neki random lik napravi novu temu na forumu, na nekoj od poslednjih verzija sam bio tad. Bug je neki verovatno.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Iskace mi gore u notifications bar-u onaj klasičan TT znak kao da mi je neko poslao poruku ili neko pisao u pretplacenoj temi i sl.Provucem bar prstom i vidim da je neka leva osoba pisala u chat grupi sa kojom nisam imao nikakve veze, probao sam i tamo da pišem i pitam zna li neko kako se isključuje. Niko nema pojma. Sreća pa ne iskače na svaki minut nego 2-4 puta dnevno sto i nije strašno ali opet nepotrebno jer me to ne zanima a zbunjuje. Da je češće vratio bih nazad na prethodnu verziju. TTpro je u pitanju 7.1.1 ver.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Za sad mi se nije desilo, javim ako bude.
Da ti pošaljem 6.5.6 VIP koju koristim? Sve radi.
Hvala druže, probaću da se naviknem na ovu plaćenu, ako zapne, javljam se. Mada ako nešto brljaju namerno redom da nas teraju na novije, onda i ta 6.5.6 će uskoro u ofsajd :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ova radi na više telefona. Ima ista (black) verzija i za AMOLED. Kako želiš :)
 
Ja već jednom pitao, nisam dobio odgovor da probam ponovo :)
Da li još nekome TT srče bateriju? Počelo je negde od V7, TT je ubedljivo prvi na listi potrošača..
 
Meni jok, mada sam juče tek hard reset radio, nije nemoguće da će da počne :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
da li jos neko ima problem sa TT. od juce?

Screenshot_2017-11-19-19-59-19-047_com.quoord.tapatalkpro.activity.png

PS
naravno nije do veze jer preko browsera ulazi bez problema
 
Poslednja izmena:
@ZAP a da pročitaš bar 10ak poslednjih postova pre nego pitaš? ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
tesko preko mobilnog na browseru procitao sam zadnju stranu ali nista pametno nisam video. meni ovo lici da je do bencha ali ...

eto morao sam da citam vise od 10 poruka :). Evo ja sam na verziji 6.5.4 i do juce nije bilo nikakvih problema skoro godinu dana cini mi se.

Ako je samo da se stavi druga verzija to je najmanji problem ali bas ovako ko grom iz vedra neba ....
 
Poslednja izmena:
Ako drugi forumi rade, a Bench ne radi, znači da je do Bencha. Sad šta je, možemo da nagadjamo.

Sent from dark edge
 
A stavio sam 7.2.0 sto je resilo problem. Da samo bench nije radio svi ostali bez problema ali ovako je brze reseno [emoji14]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Ako drugi forumi rade, a Bench ne radi, znači da je do Bencha. Sad šta je, možemo da nagadjamo.

Sent from dark edge

da, tapatalk sam skinuo sa telefona ali sam zaboravio da mi je ostao na asus tabletu, to je sad već neka treća verzija programa...danas probam na njemu da otvorim benchmark, kad i tu isti bag/problem, traži password...s tim što kad uradiš cancel on nastavi dalje i otvara postove...ali, obično nakon toga više neće da radi i traži da se ponovo loguješ...pa tako radi ok nekih par dana pa jovo nanovo...najpre traži pass a nakon toga i kompletno ponovno logovanje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno