Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali mi nije jasno kako Danilu radi tj koga je potplatio :D

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Što je najgore vizuelno(bar meni naravno ukusi su različiti) i sa strane performansi 7.0.7 je perfektna. Samo da srede proklete notifikacije.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Što je najgore vizuelno(bar meni naravno ukusi su različiti) i sa strane performansi 7.0.7 je perfektna. Samo da srede proklete notifikacije.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Cek performanse ? Sta konkretno u odnosu na 6.5.6 :D meni ta verzija odlicno radi, ako je bolje na toj 7xx onda nemam nista protiv, cekam 4pda update :D
 
Ne znam, tečniji mi je scroll nekako na 7 nego na 6...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Probao sam clear data/cache, međutim i dalje ne rade notifikacije.
Au kako mi idu na živac moroni glupi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne trudi se, do njih je. Možemo samo da čekamo...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Da izjavim za dnevnik... SAMO 7.0.7 pravi problem sa notifikacijama. 7.0.6(917) sve kako treba.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kažu na support forumu problem je obično do foruma, a 'iljadu ljudi prijavilo da ne radi ni na jednom, doktori.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Onda je problem do foruma i svih korisnika :D

U svakom slučaju, 7.0.6 radi kako treba, pa kad srede sredili su... Ali da su *****i, jesu. Ne može jedna verzija da prođe bez da nešto ne zeznu. A i kada zeznu, dok reše... Katastrofa.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pa to, aj što su zeznuli, nego im treba 10 dana sad da izbace update na kom će notifikacije raditi. A rade na prethodnim verzijama, nije da sad treba da programiraju nešto ispočetka.
Plus imaju beta kanal, koji valjda služi za testiranje, pa kad je sve kako treba onda puste tu betu u official verziju.
Haos.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jes stvarno, vidim ja umrle mi notifikacije... 707 sa stora, nisam u beti... Šatro :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A čekaj, 7.0.7 je izašao i kao regularan update, nevezano za beta kanal?? Ozbiljni *****i :D

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Da da, stable verzija sa play store :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
7.0.7 proradile notifikacije.
Rekao mi onaj lik sa support foruma da uradim clear cache, force close i da pokušam onda.
Zapravo nisam uradio to, ali sam brisao app sinoć, instalirao 7.0.6, pa mi se samo apdejtovalo na 7.0.7, tako da kao da jesam.

Probajte pa javite radi li.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Upravo sam tako uradio i rade notifikacije.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
 
7.0.7 proradile notifikacije.
Rekao mi onaj lik sa support foruma da uradim clear cache, force close i da pokušam onda.
Zapravo nisam uradio to, ali sam brisao app sinoć, instalirao 7.0.6, pa mi se samo apdejtovalo na 7.0.7, tako da kao da jesam.

Probajte pa javite radi li.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ja to uvek radim, zato verovatno od početka nema problema :)

Force stop i Clear data

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kada se uradi force stop da li se brisu logovanja sa foruma i eventualno neka podesavanja

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Koliko vidim rade notifikacije, i čini mi se da je ovo najfluidnija verzija do sada [emoji106]

Još kad bi imala izbor između horizontalnog i vertikalnog skrolovanja stranica ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Rade notifikacije. Samo da mogu bočno da se listaju stranice. I quick reply da vrate :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno