Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitanje svih pitanja na koje niko nema odgovor [emoji23]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Jel moze da se promeni browser u kome ce tapatalk da mi otvara linkove? Nigde ne mogu da nadjem ti opciju.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Pa ili otvara u svom ili u onom koji ti je defoultni ako isključiš opciju da otvara u svom...bar bi tako trebalo

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa ili otvara u svom ili u onom koji ti je defoultni ako isključiš opciju da otvara u svom...bar bi tako trebalo

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
U pravu si, iz nekog razloga mi se promenio default browser i tapatalk mi otvarao u onom stock za koji sam ja mislio da je u stvari tapatalkov :D

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Koja je prednost VIP aplikacije u odnosu na standardnu, vidim da ima i pro pa me to malo buni?
Pitanje svih pitanja na koje niko nema odgovor [emoji23]

Pisali smo:

PRO = the old version of the paid version, unfortunately, for today it is updated much less often than the usual version.
 
VIP = this is the user's status in the regular version, a new version of the "paid version".
Authors of the program from the sale of the paid version of the program (Pro) have moved to the direction of paying a subscription for a specific user for a certain period.

Both Pro and VIP options are spared from advertising and advice, what other forums you might be interested in.
But in one case, the "pay" link goes to the program (Pro), and in the other to the user name (VIP).

If you previously purchased any paid version of the program before the introduction of the VIP subscription (in fact, there were several versions of them, in fact, such versions),
then you can contact by email = [email protected] = to the authors and they will give you a VIP status, will have to send screenshots confirming payment (in the Market history is preserved).
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima. Skinuo sam VIP verziju i instalirao. Samo sto ne iskacu reklame je veliki benefit, svima preporucujem da probaju. Sto se tice fluidnosti nisam primetio neke razlike.

Sent from my C105-8 using Tapatalk
 
Odakle? Jel free?
 
Nova pro verzija na ps ko je legalno ima...ne primetim ništa novo za sada.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne mogu ništa da postavim na XDA. Je l' i vama tako? Kao nemam dozvolu.

cf8ff3d9265f3373ebc5984240e2469f.jpg
Na 7.3.5 je isto.

Preko XDA labs radi.
 
Poslednja izmena:
Jeste, svi imaju problem sa XDA

I can't say for sure that it's 100% an XDA issue since they're not yet done figuring it out but, with the recent server updates and upgrades, I believe that this issue may have inadvertently been affected. 

This information came from one of the XDA Administrators. 

All we can do now is to keep our fingers crossed for a resolution as soon as possible. :)

Izvor: https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport
 
Ja mogu da postavim, ali ne mogu da zahvaljujem, citiram itd. Takodje izgubilo mi se sve u Subscribed....
Koji je ovo qc sad...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Evo kod mene sve proradilo, bukvalno u poslednjih par sati. Pre podne kad sam poslednji put proveravao i danima pre toga nije htelo.
 
Nije moglo u jpeg, a sinoć nikako, kao nisam ulogovan.
 
Evo kod mene sve proradilo, bukvalno u poslednjih par sati. Pre podne kad sam poslednji put proveravao i danima pre toga nije htelo.
Hvala. I kod mene je proradilo. Mislio sam da je do starije 6.5.6 verzije.

Ova nova 7.3.5 mi briše postojeće, dodaje i prijavljuje se na nove podforume. Kada se uđe u subscribed deo, posle listanja sve teme nestanu.

6.5.6 odlična.
 
Sta radite sa slikama lose rezolucije kad otvorite post gde je slika i klilnete na sliku kad ono uzas smanjeno...?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Bio sam ulogovan. Problem je XDA i sada je sve ok :)
 
Uzeh novi telefon i instalirao ovaj Tapatalk vip 7.3.5 nakon korišćenja neke 3god stare verzije koja je savršeno radila.
Zna li neko kako isključiti automatsko učitavanje slika i intinite scroll? Navikao sam na stranice.. I da mogu da učitam slike samo kada kliknem.
 
Pisao sam ja u temi koja zadnja ver Tapa omogućava izbor učitavanja slika. Install nju pa onda neku noviju i ostanu podešavanja. Čini mi se da to važi sve do v7, kada su dosta toga promenili. Odradi pretragu u temi po mom niku pa ćeš naći.
 
Šta je sad ovo? Ja ništa ne razumem.. A vip?
a2e2153c00651f61993634d1db78f98f.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zasto mu ovoliko dugo treba da otvori linkove?

Kliknem na neki link, tek nakon ~5 sekundi se otvara browser, a za to vreme mogu da skrolam kroz temu, ne freezuje nista..
Poslednja verzija sa PS. Na 6.5.6 nije bilo ovog problema.
 
Da li vam radi Tapatalk? Teško se ulogujem, a i kad nekako uspem, ne mogu da pristupom nijednom forumu...sve stavke su prazne. Nema ni jedanog forum u aplikaciji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno